Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='ms_arwi']wlasnie nie... luzem przywiezli... mowie Wam, masarka ;)[/QUOTE] Kucze. Miało być w kartonach :shake: To się nalatałaś z tym do piwnicy ;)
  2. [B]ms_arwi [/B]dziękuję :loveu: (a te worki chyba w kartonach są, czy nie?)
  3. [quote name='Igiełka']Przykro mi z powodu kotki.:-(:-([/QUOTE] Jak będzie jadła, to będzie dobrze...
  4. [COLOR=Black][URL="http://img168.imageshack.us/i/sdc11584p.jpg/"]Ostatnie maleństwo:[/URL][/COLOR] [URL="http://img168.imageshack.us/i/sdc11584p.jpg/"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1969/sdc11584p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img684.imageshack.us/i/sdc11587y.jpg/"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/3971/sdc11587y.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img9.imageshack.us/i/sdc11593z.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/3751/sdc11593z.jpg[/IMG][/URL]
  5. Ale dużo fantów na bazarek wyszukałaś :multi: Jest jeszcze taka opcja, żebyś porobiła zdjęcia każdemu przedmiotowi z osobna i krótko opisała, a ktoś założyłby i prowadził bazarek. Później wysyłałabyś zakupione rzeczy już na koszt kupujących. Pasowałoby Ci? Czy szukamy jednak kogoś, do kogo można wysłać wszystkie rzeczy?
  6. Super :multi: Teraz tylko kogoś trzeba znaleźć, kto poprowadzi bazarek ;)
  7. Karma jest teraz przeładowywana :) a ja spadam spac. Dobrej nocy wszystkim ;)
  8. Nie. To karma od Polskiej Fundacji Ochrony Zwierząt i jest przekazana dla wolnożyjących kotów ze Stepnicy (w porcie ok 25 kotów, na osiedlu i na działkach po kilkanaście). Trafi do Karmicieli :)
  9. Dziękuję :loveu: Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie :)
  10. To szukamy kogoś, kto zgodzi się poprowadzić bazarek :)
  11. [quote name='ageralion']NO mnie juz tak brzuch boli, ze mam wrazenie, ze to ja powinnam pojsc na porodowke ;) A co do srody... ja mialam rodzic 26.12 a urodzilam 06.01 ;) Tak to sobie moj synus zaplanowal :mad:[/QUOTE] Ja mam zaplanowane na środę, niezależnie od tego, co moje dziecko planuje ;) Chyba, że będzie chciała wcześniej wyjść, ale nie radzę jej :evil_lol: Trzymajcie kciuki, żeby ta karma dojechała :(
  12. Bo chcesz komuś przekazać fanty na bazarek?
  13. Ja nie dam rady zająć się wysyłką. We wtorek idę do szpitala, a potem raczej długo nie będę w stanie latać na pocztę i za często zaglądać na dogo :(
  14. [quote name='ageralion']Cudak tylko mi z tego stresu nie rodz!!![/QUOTE] Stres jest... w ogóle jakiś zwariowany dzień dzisiaj :shake: W środę rodzę ;)
  15. Mają się niby spotkać na Połczyńskiej, tylko Ona nie może tam trafić :( Mam nadzieję, że poczekają i że trafi...
  16. Super by było :) Za wysyłkę zwykle płacą Ci, którzy kupują.
  17. Kurcze. Mam nadzieję, że zawrócą :( Wysłałam nr na PW i kazałam Jej jechać na Mrówczą. (dogo mi strasznie muli)
  18. Marki - Stepnica. Z Marek została odebrana i zaraz powinna wyjechać z Wawy do Poznania. Potem (najprawdopodobniej 12.czerwca) przyjedzie w nasze strony - nie wiem, ile trzeba będzie dopłacić za zahaczenie o Poznań i ewentualny dowóz do nas, bo też musieliby zjechać z trasy na Szczecin...
  19. Pies ma być odebrany na Mrówczej? Nic się nie zmieniło? Filip podobno nie odbiera tel od osoby, która ma karmę :( Mam nadzieję, że o niej nie zapomni...
  20. Mamy tylko 56,50 zł z bazarku [B]Jaszy. [/B] Potrzebne jest teraz 150 zł, więc [B]brakuje 93,50 zł[/B], które musimy zapłacić za transport karmy do Poznania. Karmy jest aż 360 kg :multi: i będzie podzielona na pół między nasze portowe koty i bezdomne koty mieszkające na działkach oraz na osiedlu w naszej miejscowości. Koszty transportu są wysokie, ale ta karma jest warta o wiele więcej i przez jakiś czas o suche nie musielibyśmy się martwić. [COLOR=Blue][B]POMOŻECIE?[/B][/COLOR]
  21. [quote name='ms_arwi']Gdzies ja wcisniemy ;) U taty w garazu moze Filip ja zostawi jak tata sie zgodzi :) Albo u mnie w piwnicy, albo w pokoju w Murowanej, albo w piwnicy w biurowcu... gdziekolwiek :) Nie bedzie problemu z tym.[/QUOTE] To super :) Trzymam kciuki za Traktorka i mam nadzieję, że mu się nie pogorszy przez tą podróż - w końcu kawał drogi dziś przejedzie...
  22. Z dowozem Traktorka będzie poślizg i podobno bardzo ciężko oddycha :( [B]ms-arwi[/B] nie będzie problemu, żeby przetrzymać karmę w jakimś garażu/piwnicy do 12. czerwca?
  23. [quote name='ageralion']Tak, na konto fundacyjne z pierwszego postu, plus dopisek dla Traktorka :) Trzeba szukac transportu poznan - szn dla tej karmy. Szykuje sie cos?[/QUOTE] Sebriel będzie jechała na trasie Szczecin-Kielce i z powrotem. Zgodziła się podjechać do Poznania po karmę :)
×
×
  • Create New...