-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Kajtus-moja pancia to Sylwia i mieszkam w Krakowie:)dziekuje
Cudak replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
tragedia :shake: -
[quote name='Igiełka']Przykro mi z powodu kotki.:-(:-([/QUOTE] Jak będzie jadła, to będzie dobrze...
-
[COLOR=Black][URL="http://img168.imageshack.us/i/sdc11584p.jpg/"]Ostatnie maleństwo:[/URL][/COLOR] [URL="http://img168.imageshack.us/i/sdc11584p.jpg/"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1969/sdc11584p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img684.imageshack.us/i/sdc11587y.jpg/"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/3971/sdc11587y.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img9.imageshack.us/i/sdc11593z.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/3751/sdc11593z.jpg[/IMG][/URL]
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Ale dużo fantów na bazarek wyszukałaś :multi: Jest jeszcze taka opcja, żebyś porobiła zdjęcia każdemu przedmiotowi z osobna i krótko opisała, a ktoś założyłby i prowadził bazarek. Później wysyłałabyś zakupione rzeczy już na koszt kupujących. Pasowałoby Ci? Czy szukamy jednak kogoś, do kogo można wysłać wszystkie rzeczy? -
Negri piękna sunia mieszanka colie i ON, MA DOMEK!!!
Cudak replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Wiadomo, gdzie poszła? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Super :multi: Teraz tylko kogoś trzeba znaleźć, kto poprowadzi bazarek ;) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Nie. To karma od Polskiej Fundacji Ochrony Zwierząt i jest przekazana dla wolnożyjących kotów ze Stepnicy (w porcie ok 25 kotów, na osiedlu i na działkach po kilkanaście). Trafi do Karmicieli :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Dziękuję :loveu: Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
To szukamy kogoś, kto zgodzi się poprowadzić bazarek :) -
[quote name='ageralion']NO mnie juz tak brzuch boli, ze mam wrazenie, ze to ja powinnam pojsc na porodowke ;) A co do srody... ja mialam rodzic 26.12 a urodzilam 06.01 ;) Tak to sobie moj synus zaplanowal :mad:[/QUOTE] Ja mam zaplanowane na środę, niezależnie od tego, co moje dziecko planuje ;) Chyba, że będzie chciała wcześniej wyjść, ale nie radzę jej :evil_lol: Trzymajcie kciuki, żeby ta karma dojechała :(
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Bo chcesz komuś przekazać fanty na bazarek? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Ja nie dam rady zająć się wysyłką. We wtorek idę do szpitala, a potem raczej długo nie będę w stanie latać na pocztę i za często zaglądać na dogo :( -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Super by było :) Za wysyłkę zwykle płacą Ci, którzy kupują. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Marki - Stepnica. Z Marek została odebrana i zaraz powinna wyjechać z Wawy do Poznania. Potem (najprawdopodobniej 12.czerwca) przyjedzie w nasze strony - nie wiem, ile trzeba będzie dopłacić za zahaczenie o Poznań i ewentualny dowóz do nas, bo też musieliby zjechać z trasy na Szczecin... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Mamy tylko 56,50 zł z bazarku [B]Jaszy. [/B] Potrzebne jest teraz 150 zł, więc [B]brakuje 93,50 zł[/B], które musimy zapłacić za transport karmy do Poznania. Karmy jest aż 360 kg :multi: i będzie podzielona na pół między nasze portowe koty i bezdomne koty mieszkające na działkach oraz na osiedlu w naszej miejscowości. Koszty transportu są wysokie, ale ta karma jest warta o wiele więcej i przez jakiś czas o suche nie musielibyśmy się martwić. [COLOR=Blue][B]POMOŻECIE?[/B][/COLOR] -
[quote name='ms_arwi']Gdzies ja wcisniemy ;) U taty w garazu moze Filip ja zostawi jak tata sie zgodzi :) Albo u mnie w piwnicy, albo w pokoju w Murowanej, albo w piwnicy w biurowcu... gdziekolwiek :) Nie bedzie problemu z tym.[/QUOTE] To super :) Trzymam kciuki za Traktorka i mam nadzieję, że mu się nie pogorszy przez tą podróż - w końcu kawał drogi dziś przejedzie...