-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
U mnie chyba za szybko jadły, że zwymiotowały.. No i nie potrafią jeść suchej karmy. W każdym razie są chude, bo strasznie wygłodzone :roll: Niebieski kotek jest długowłosy, w typie norweskiego leśnego, śliczny :loveu: Drugi to taka krówka, też uroczy, tylko trochę bardziej nieufny. [quote name='Lupi']Powiem krótko! Cudak jest WIELKA!![/quote] Po ciąży został mi jeszcze co prawda większy brzuch, ale nie przesadzaj :angryy: Kotki siedzą w garażu, w dużej klatce. Mają tam kuwetę, a legowisko zrobiłam im w Twoim transporterku póki co - zawsze to trochę cieplej. Klatka nie jest odpowiednim miejscem dla kociaków, a innej możliwości teraz u mnie nie ma :shake: dlatego pilnie szukamy im DT. Jutro postaram się o zdjęcia, bo dzisiaj aparat jest na weselu ;)
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Zerknijcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/192142-Ma%C5%82e-koci%C4%99-PILNE[/url]!!! :shake: -
Kociaki oba już u mnie. Szkieletorki straszne :( Sama skóra i kości. Rzuciły się na żarcie (po poprzednich tymczasowiczach został mi na szczęście suchy RC dla kociaków), nie gryzły tylko łykały, a potem wszystko zwymiotowały :shake: U mnie nie mogą za długo zostać. PILNIE POTRZEBNY DT!
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Z bazarku uzbierało się 47 zł :multi: 10 zł przelałam na konto Kociej Doliny, na puszki dla naszych portowych kotów (w zimę sama sucha karma nie wystarczy, więc będą też dostawać makaron wymieszany z karmą z puszek, o ile uda się na nie uzbierać...). 37 zł odliczam od długu za transport: [COLOR=Red][COLOR=Black]243,50 zł - 37 zł = 206,50 zł[/COLOR][B][COLOR=Black] [/COLOR]:-( [/B][/COLOR] -
[quote name='clockwork']moja się śliniła i tarła dziąsła od 4go mies... ciągle mówiłam- lada dzień bedzie ząb... lada dzień.... i tak do pojawienia się pierwszego w 11tym mies :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] No to ładnie się naczekałaś :evil_lol: Moja zaczęła się ślinić i trzeć dziąsła już przeszło tydzień temu, a 9.09. skończy dopiero 3 mies ;) Jak Wasze dzieci znoszą szczepienia? Moja przy szczepieniu nie płakała, tylko się skrzywiła, ale za to na drugi dzień masakra :shake:
-
[quote name='ludwa']e tam. Ząbkowania możesz nawet nie zauważyć, za to jak zacznie chodzić, biegać i byc wszędzie, to obie schudniecie;)[/QUOTE] Raczej zauważę ;) Już się ślini i ją dziąsła swędzą... ale zanim zęby wyjdą, to jeszcze kilka tygodni.
-
Gratuluję debiutu na wystawie :multi: Vitus jaki dumny był :razz: Może jakieś nowe zdjęcia wstawisz?
-
[quote name='ojasia']Tak, moja córka waga i wzrost powyżej. Tzn. podobno to nie jest powyżej tylko 97 centyl.[/QUOTE] Moja tylko waga powyżej :roll: Może przy ząbkowaniu trochę schudnie...
-
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że właścicielka się odnalazła. Mam nadzieję, że teraz bardziej będą jej pilnować. [quote name='gonia141']Pani, która chciała małą przygarnąć (bo ja niestety nie mogę) była u weterynarza, żeby sprawdzić, czy nie ma chipa. [/quote] Tak szybko znalazłaś jej nowy domek? :crazyeye: Może ta Pani zastanowiłaby się nad niewidomym Mietkiem...? [quote name='gonia141']Tycia smutna, bo straciła koleżankę. Może kiedyś wpadniemy do Dejzi na jakimś spacerku.[/QUOTE] Tycia będzie szczęśliwa, jak będziecie mogli zaadoptować drugiego psiaka. Trzymam kciuki, żeby, jak najszybciej ;) -
Alpen-jamnik który sam się okaleczał ZNÓW SZUKA DOMU
Cudak replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Żałuję, że tu weszłam :shake: Wpłacę jakiś grosik - proszę o nr konta. -
Nie wiem, czy ktoś zajrzy, ale wstawiam zdjęcia jednego z naszych kociaków... Dyzio: [img]http://img251.imageshack.us/img251/9113/0031o.jpg[/img] [img]http://img843.imageshack.us/img843/5491/0051nr.jpg[/img] Przy okazji ---> [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191251-Nowe-Sweterki-Sukienka-tunika-klikier-zestaw-PARKER-i-inne...-Na-koty-do-31.08"]BAZAREK[/URL]
-
Dafne jest za TM [*], biegaj szczęśliwie piękna damo.
Cudak replied to __Lara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedactwo :shake: zaznaczam sobie. -
Co tu tak cicho dzisiaj? :( Do góry Rumku :multi:
-
Gucio - niezwykły brzydal uratowany przed śmiercią ma dom!
Cudak replied to szczecinianka's topic in Już w nowym domu
Cudny szorściak :loveu: Fryzjer zrobił z niego szczeniaka :razz: -
[quote name='beataczl']dogo szaleje?..[/QUOTE] U mnie szaleje. Pokazuje się Database Error :roll:
-
Mam nadzieję, że nie Abi będzie długo zajmował miejsca w hoteliku, bo następne psiaki czekają! :loveu: a przy okazji zapraszam Was na mój [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191251-Nowe-Sweterki-Sukienka-tunika-klikier-zestaw-PARKER-i-inne...-Na-koty-do-31.08"]Bazarek[/URL] ;)
-
Crazy i Piggi wysterylizowane, a maluszek w DS :) Sprawa zakończona.
Cudak replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Super, że obie sunie już po sterylkach :) [B]Hesia[/B] jesteś WIELKA! :loveu: (Przy okazji - zapraszam na mój [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191251-Nowe-Sweterki-Sukienka-tunika-klikier-zestaw-PARKER-i-inne...-Na-koty-do-31.08"]bazarek[/URL]) -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='tysiek']Czy ktoś jeszcze ma ochotę do nas dołączyć? :lol:[/QUOTE] Mogę mojego Lesia do Was wysłać na kurację odchudzającą? :razz: [SIZE=1](U mnie karma light nie pomaga, bo mam "cudownych" sąsiadów, którzy dokarmiają moje biedne pieski :angryy:)[/SIZE] Przy okazji - zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191251-Nowe-Sweterki-Sukienka-tunika-klikier-zestaw-PARKER-i-inne...-Na-koty-do-31.08"]bazarek[/URL] ;) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Zapraszam na bazarek na potrzeby kociaków z tego wątku:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/191251-Nowe-Sweterki-Sukienka-tunika-klikier-zestw-PARKER-i-inne...-Na-koty-do-31.08[/url] Podnoście chociaż ;) -
Czy któraś z Was miała/ma dziecko z wagą powyżej 97 centyli?
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariamc']Z Cudaka został tylko Cudakowy pysk!!! Jak patrzę na niego w realu , to wręcz nie wiarygodne. Nie widać tego dobrze na zdjęciach , z brzucha futro sięga mu prawie do ziemi.[/quote] Przepiękny jest :loveu::loveu::loveu: W życiu bym nie pomyślała, że dostanie takiego futra. Myślałam, że będzie raczej podobny do DONa, ale mniej włochaty, bo niby był po huskim... Aż zazdroszczę jego Właścicielom. Cudak jest śliczną ozdobą podwórka ;) [quote name='mariamc']A taka była afera..........[/quote] Niektórzy lubią afery :angryy: Najważniejsze, że nie odbiło się to negatywnie na psie...a wręcz przeciwnie :) [quote name='mariamc']Ostatnio robiliśmy objazd po wiochach , 300 km, wizyty poadopcyjne. Jest wręcz" podbudowana " dobrostanem naszych schroniskowców.[/QUOTE] Gratuluję ;) (oby więcej było takich schronisk, jak Wasze...) -
Do góry piesku!