-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Maleńka *ŻABCIA* (4-5 m-cy) -WRCA Z ADOPCJI! POMOCY!
Cudak replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Był jakiś odzew na ogłoszenia? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]W weekend planujemy złapać podrzuconą kocicę z portu. [COLOR=#ff0000]Szukamy dla niej DT (najlepiej w okolicach Szczecina)[/COLOR]. Jeśli DT się nie znajdzie, po sterylce zostanie wypuszczona... a jako oswojony kot długo tam niestety nie pożyje [/B] :shake: Szukamy również DT dla pozostałych oswojonych, dorosłych kotów z portu (na pewno oprócz wspominanej kocicy są jeszcze 2 kocury). -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
:shake: Mam nadzieję, że szybko znajdzie dobry domek... Długo nie powinna czekać, bo jest malutka i urocza :loveu: Kociaki na szczęście są leczone w TDT we Wrocławiu. Kotka nazwana Kiwią ma w jednym oku zrośnięte spojówki i trzeba je rozciąć pod narkozą :-( Piąty (ostatni!) z sierpniowych, działkowych kociaków pojechał do DT w Szczecinie :) Zostały więc tylko dwa rudzielce z maja, które niestety wymagają oswojenia, więc mogłyby iść tylko do doświadczonego DS/DT... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Witaj [B]anduk[/B] :) Czyli szukamy transportu Wrocław-Częstochowa? -
[URL]http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9003717,Senat_ostrzega_przed_zlobkami.html[/URL] Czytałyście? :roll:
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Dostałam maila z Kociej Doliny: "Dziś pojechała karma: KITEKAT suchy KURCZAK+WARZYWA 2x12kg 2 SZT 269,63 KITEKAT suchy TUŃCZYK+WARZYWA 2x12kg 2 SZT 269,63 KITEKAT suchy WOŁOWINA+KURCZAK 2x12kg 3 SZT 404,45 PET konserwa dla kota WĄTRÓBKA 820g 10 SZT 47,95 PET konserwa dla kota RYBA 820g 8 SZT 38,36 PET konserwa dla kota KURA 820g 5 SZT 21,98 Razem: 1052,01" Jutro powinna dojść [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/ok.gif[/IMG] Dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy zamówić karmę :loveu: Na koncie stepnickich kotów pozostało 0,45 gr. Nadal prosimy o wpłaty: [COLOR=#800080][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty z portu w Stepnicy" lub "na koty ze Stepnicy"[/B][/COLOR] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Odwiedziłam dziś na spacerze portowe koty, akurat była u nich Pani Basia z jedzonkiem i przyszły wszystkie :) Najmłodszy podrzutek nie żyje :( P. Basia mówi, że to pewnie dzieciaki, które przychodzą do GOKu (obok portu) go zabiły, ale mi bardziej wyglądał, jakby był potrącony... W każdym razie ktoś się pofatygował i przerzucił go przez bramę na teren portu :roll: Widziałam też tą nową kotkę (czarna z białym, śliczna, duża, gruba i bardzo oswojona). Przydałby się dla niej DT, bo naprawdę wygląda, jakby była domowym kotem. W każdym razie złapanie jej nie będzie problemem ;) -
[B]LAZY [/B]Gratuluję :loveu::loveu::loveu:
-
Maleńka *ŻABCIA* (4-5 m-cy) -WRCA Z ADOPCJI! POMOCY!
Cudak replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Żabkę :loveu: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Envy1[/B] fajnie, że jesteś, będą informacje z pierwszej ręki :) Wstawiam złapane koty: [IMG]http://www.anduk.pl/blog/wp-content/gallery/czarnulek-i-szarulek/DSCF3230.JPG[/IMG] Szkoda, że rude nie dały się złapać :-( ale mam nadzieję, że te kociaki też długo na DS nie będą czekały. Trzeba je tylko dobrze poogłaszać ;) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[COLOR=purple][B]Prosimy o wsparcie (deklaracje) na transport[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]do Częstochowy![/COLOR][/B] Musimy uzbierać co najmniej 100 zł deklaracji, żeby kociak mógł jechać do DT. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Tak myślałam :loveu: Dziękuję :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197123-Cz%C4%99stochowa-gt-ca%C5%82a-Polska-%28zwrot-koszt%C3%B3w-paliwa%29[/url] jest możliwość transportu dla kociaka (kociaków? :razz:) na początku lutego (5-6). Koszty w zależności od tego, ile osób by się na ten transport pisało, bo łączony zawsze taniej by wyszedł. Potrzebne są jednak deklaracje na ten cel... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Doszły dwie nowe wpłaty: 14.01.11 ALEKSANDRA R.,Katowice 10 14.01.11 Jarosław S., Gdańsk 300 Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Ogłoszenia możemy wykupić na bazarku ;) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Właśnie nie mają jeszcze ogłoszeń :shake: [B]__Lara[/B] dziękuję :loveu: Jak tylko sklecę jakiś tekst, to napiszę Ci na pw :) [B]AlfaLS [/B]podziwiam Cię za adopcje staruszków :) i życzę im dużo zdrowia :kciuki: Pomyśl nad DT ;) Rudzielce szybko powinny znaleźć nowe domki, nie zdążyłabyś się za mocno przywiązać - a nawet gdyby... to nikt nie miałby Ci tego za złe :p DS nie wchodzi w grę? Poza rudymi są 2 czarno-białe i jeden szary z sierpnia. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]AlfaLS[/B] może chciałabyś któregoś na DT? :razz: DT/DS szukają (oprócz kociaków sierpniowych) koty urodzone w maju 2010: Szarotek: [url]http://img684.imageshack.us/i/65263467.jpg/[/url] Cycek: [url]http://img835.imageshack.us/i/35231798.jpg/[/url] Nieśmiałek: [url]http://img602.imageshack.us/i/61471260.jpg/[/url] [IMG]http://img684.imageshack.us/i/65263467.jpg/[/IMG] -
[B]Maona[/B] przekaż Maciejkowi wszystkiego najlepszego z okazji 1. urodzinek :multi: [B] Pietrucha204[/B] SZOK! Dobrze, że moje dziecko jadło do tej pory tylko wegetariańskie słoiczki... ale jeśli z mięsem przeginają, to i z warzywami mogą :shake: Muszę tylko blender kupić i zaczynam małej gotować. Przynajmniej świeże będzie jadła i ile taniej ;)
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
cd [url]http://img341.imageshack.us/i/dscf3118.jpg/[/url] [url]http://img521.imageshack.us/i/dscf3121c.jpg/[/url] [url]http://img710.imageshack.us/i/dscf3125.jpg/[/url] [url]http://img684.imageshack.us/i/dscf3129o.jpg/[/url] [url]http://img27.imageshack.us/i/dscf3133r.jpg/[/url] [url]http://img573.imageshack.us/i/dscf3134.jpg/[/url] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[url]http://img810.imageshack.us/i/dscf3135h.jpg/[/url] [url]http://img268.imageshack.us/i/dscf3136y.jpg/[/url] [url]http://img832.imageshack.us/i/dscf3137d.jpg/[/url] [url]http://img703.imageshack.us/i/dscf3138.jpg/[/url] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
i najpiękniejsze :loveu: stadko działkowe: [url]http://img834.imageshack.us/i/dscf3099y.jpg/[/url] [url]http://img21.imageshack.us/i/dscf3107c.jpg/[/url] [url]http://img810.imageshack.us/i/dscf3113p.jpg/[/url] [url]http://img638.imageshack.us/i/dscf3114k.jpg/[/url] [url]http://img684.imageshack.us/i/dscf3115i.jpg/[/url] [url]http://img9.imageshack.us/i/dscf3116x.jpg/[/url] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Koty z działek, bytujące przy bramie: [url]http://img19.imageshack.us/i/20110111815.jpg/[/url] [url]http://img524.imageshack.us/i/20110111817.jpg/[/url] [url]http://img828.imageshack.us/i/20110111819.jpg/[/url] [url]http://img156.imageshack.us/i/20110111820.jpg/[/url] [url]http://img26.imageshack.us/i/20110111821.jpg/[/url] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Nie pokazują się zdjęcia :roll: wstawiam więc linki: [URL]http://img828.imageshack.us/i/20110110805.jpg/[/URL] [URL]http://img412.imageshack.us/i/20110110806.jpg/[/URL] [URL]http://img202.imageshack.us/i/20110110809.jpg/[/URL] [URL]http://img508.imageshack.us/i/20110110810.jpg/[/URL] [URL]http://img84.imageshack.us/i/20110110811.jpg/[/URL] [URL]http://img194.imageshack.us/i/20110110813.jpg/[/URL] [URL]http://img109.imageshack.us/i/20110110814.jpg/[/URL] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Wstawiam portowe :) [IMG]http://img828.imageshack.us/i/20110110805.jpg/[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/i/20110110806.jpg/[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/i/20110110809.jpg/[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/i/20110110810.jpg/[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/i/20110110811.jpg/[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/i/20110110805.jpg/[/IMG][IMG]http://img828.imageshack.us/i/20110110805.jpg/[/IMG] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]AlfaS[/B], byłoby super, gdyby się udało! :multi: Jak tylko będzie coś wiadomo, to daj nam znać. Jak będę miała chwile (jutro?), wstawię więcej zdjęć ;) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[COLOR=blue][B]Kociaki nadal proszą o pomoc![/B][/COLOR] ...a tak mieszkają działkowe koty: [IMG]http://www.anduk.pl/blog/wp-content/gallery/kociaki-styczniowe/DSCF3133.JPG[/IMG] [IMG]http://www.anduk.pl/blog/wp-content/gallery/kociaki-styczniowe/DSCF3134.JPG[/IMG] [IMG]http://www.anduk.pl/blog/wp-content/gallery/kociaki-styczniowe/DSCF3138.JPG[/IMG]