Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [B]Mysza1 [/B]DZIĘKUJĘ :loveu::loveu::loveu:
  2. Oczywiście, jak tylko coś dojdzie napiszę i podziękuję :) Dobrze, że coś ruszyło... bo potrzeby są ogromne. Codziennie idzie ponad 3 kg suchej karmy + makaron, puszki i korpusy :shake:
  3. Galeria kotów działkowych: [url]http://www.anduk.pl/blog/koty-dzialkowe-dla-justyny/[/url]
  4. [B]Sabusia[/B], czy Twoja propozycja DT jest nadal aktualna?
  5. Ja też chętnie obejrzę zdjęcia szczęściary Klusi ;) a przy okazji zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195414-Zestaw-kosmetyk%C3%B3w-torba-ekologiczna-Yves-Rocher-na-karm%C4%99-dla-bezdomnych-kot%C3%B3w-do-6.11"]bazarek[/URL] :)
  6. [B]Moana[/B] możesz napisać coś więcej o diecie tego małego, uroczego wegetarianina? ;) Ryb też nie je? (Też chciałabym, żeby moje dziecko było wege, mimo, że TŻ próbuje wybić mi to z głowy... :roll: W ogóle przeraża mnie zbliżające się wielkimi krokami rozszerzanie diety :p)
  7. Dziękuję :loveu: Jak tylko dostanę rozliczenie od Fundacji, dopiszę w 1. poście.
  8. Cudak

    Mam marzenie...

    Z allegro uzbierało się już "z górką" na wykupienie klaczy :) Fajnie, że dostała szansę.
  9. [SIZE=4][COLOR=Red][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000[/B][/COLOR][/SIZE] koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: [U]"na koty z portu w Stepnicy"[/U] lub "na koty ze Stepnicy"
  10. Popraw link do bazarku i pokaż te syjamiątka ;)
  11. Zapraszam na bazarek dla kotów: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195414-Zestaw-kosmetyk%C3%B3w-torba-ekologiczna-Yves-Rocher-na-karm%C4%99-dla-bezdomnych-kot%C3%B3w-%29[/url] Podnoście chociaż ;)
  12. Doszło kilka nowych wpłat :) chyba dzięki [URL="http://www.facebook.com/event.php?eid=147981348580569&index=1"]wydarzeniu na facebooku[/URL]. Rozsyłajcie proszę do znajomych. Kotów pod naszą opieką jest kilkadziesiąt (w porcie ponad 20, na działkach ok 40, na osiedlu kilkanaście.. w sumie ponad 70 :shake:), a ich potrzeby są ogromne.. Bez odpowiedniej ilości dobrego jedzonka nie będą w stanie się ogrzać i będą zamarzać w największe mrozy :placz: Mam nadzieję, że chociaż tym 4 maluszkom z działek uda się znaleźć domki...w porcie też jest jeden mały kotek - podrzutek (oby to był kocurek, a nie kotka...).
  13. Co do siadania, chodzików itp.. warto przeczytać też ten artykuł: [URL]http://vojta.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=2[/URL] Do wielu ludzi niestety nie dociera to zdanie: "Poszczególne etapy rozwoju pojawiające się od momentu narodzin [B]demonstrują proces dojrzewania centralnego układu nerwowego, a nie umiejętności które dziecko zdobyło poprzez „naukę i ćwiczenie”!" :roll: [/B] ...a ja jestem wyrodną matką, bo moje dziecko nie ma w wózeczku podusi :evil_lol: No i taka duża jest (na 4 mies 8400 g i 69 cm :shake:), a ja jej jeszcze nie sadzam... Dobrze, że mam internet i jeszcze będąc w ciąży trafiłam na ten artykuł, bo inaczej pewnie stosowałabym się do "dobrych rad" bardziej doświadczonych mam. Moja spacerówka chyba rozkłada się do pozycji leżącej, ale jakoś się jeszcze przemęczymy, aż skończy 5 mies, bo głęboki jednak wydaje mi się "cieplejszy". Mała jest bardziej osłonięta od wiatru, który ostatnio bardzo mocno u nas wieje :-( Tyle, że ciasno jej i się denerwuje. I ostatnio jakoś bardzo nielubi się ubierać na dwór - szczególnie czapka wyprowadza ją z równowagi ;) Wasze dzieciaki też się tak buntują/buntowały przy ubieraniu?
  14. Kociaki urodziły się najprawdopodobniej w sierpniu b.r. na działce. Pilnie szukają DT/DS. Dlaczego pilnie? Bez kontaktu z człowiekiem zdziczeją, jak niemal wszystkie mieszkające tam koty. Druga sprawa, że jako najmniejsze i najsłabsze mają marne szanse na przeżycie nadchodzącej zimy. W dodatku wśród kotów panuje kk, którego nie sposób leczyć, wśród wolnożyjących, dzikich kotów.. :( Kociaków było 5. Jeden, najsłabszy z nich, znalazł domek u właścicielki działki :) Czy jego rodzeństwo będzie miało tyle szczęścia, co on? [B]Szary puchaty[/B] (najodważniejsze) [URL="http://www.anduk.pl/blog/wp-content/gallery/koty-dzialkowe/DSCF3802.JPG"][IMG]http://www.anduk.pl/blog/wp-content/gallery/koty-dzialkowe/thumbs/thumbs_DSCF3802.JPG[/IMG][/URL] [B]Czarny większy[/B] (odważny, ciekawski) [URL="http://www.anduk.pl/blog/wp-content/gallery/koty-dzialkowe/DSCF3888.JPG"][IMG]http://www.anduk.pl/blog/wp-content/gallery/koty-dzialkowe/thumbs/thumbs_DSCF3888.JPG[/IMG][/URL] [B]Szary większy[/B] (średnio odważny ale przebojowy) [URL="http://www.anduk.pl/blog/wp-content/gallery/koty-dzialkowe/DSCF3831.JPG"][IMG]http://www.anduk.pl/blog/wp-content/gallery/koty-dzialkowe/thumbs/thumbs_DSCF3831.JPG[/IMG][/URL] [B]Czarny[/B] (płochliwy) [URL="http://www.anduk.pl/blog/wp-content/gallery/koty-dzialkowe/DSCF3818.JPG"][IMG]http://www.anduk.pl/blog/wp-content/gallery/koty-dzialkowe/thumbs/thumbs_DSCF3818.JPG[/IMG][/URL] A tutaj cała czwóreczka wraz z matką: [URL="http://www.anduk.pl/blog/wp-content/gallery/koty-dzialkowe/DSCF3862.JPG"][IMG]http://www.anduk.pl/blog/wp-content/gallery/koty-dzialkowe/thumbs/thumbs_DSCF3862.JPG[/IMG][/URL] [B][COLOR=#ff0040] PROSIMY O POMOC![/COLOR][/B]
  15. [quote name='Silvana']Mysza1 próbowałam wysłać wiadomość w sprawie Mii, ale masz pełną skrzynkę :)[/QUOTE] Czyżby ktoś się zastanawiał na adopcją..? :razz:
  16. Dzięki [B]Ellig[/B] :loveu: koty mają swoje wydarzenie na facebooku: [URL="http://www.facebook.com/event.php?eid=147981348580569&index=1"]http://www.facebook.com/event.php?eid=147981348580569&index=1 [/URL]
  17. Moja ma 4,5 mies i już się prawie nie mieści w gondoli... Jak skończy 5 miesięcy, to będzie za wcześnie, czy raczej nie powinno jej zaszkodzić, jak będzie jeździć w spacerówce?
  18. W jakim wieku zaczęłyście wozić dzieci w spacerówce? Moja już się ledwo mieści w głębokim :shake:
  19. Jaki jest koszt takiego prześwietlenia?
  20. Jest wątek, ale podobnie jak tu - na początku była pomoc, teraz cisza :shake:
  21. Kciuki też potrzebne... bo jak zbiórka będzie szła tak, jak teraz (tylko 3 wpłaty wpłynęły od maja), to będzie bardzo ciężko :shake:
×
×
  • Create New...