-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
I tak miała dużo szczęścia, że znalazła dom, jest zdiagnozowana i leczona... i oswajana :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Podnoszę ;) [U][URL="http://img703.imageshack.us/i/dscf3055a.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/5593/dscf3055a.th.jpg[/IMG][/URL] [/U] Wiewiór z działek znalazł dom dzięki andukowi :multi: i okazał się jednak być kotką. Dostała na imię Vievien. Niestety jest bardzo chora, ma zapalenie oskrzeli, kk, grzybicę i zapalenie ucha, jest chudziutka, podobno czuć jej kosteczki :-( Musiała też zostać ostrzyżona z kołtunów. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Zołzowata[/B], doszła przesyłka od Ciebie :loveu: Bardzo dziękuję za jedzonko :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Bardzo prosimy o wpłaty na karmę:[SIZE=150][COLOR=#ff0040] [SIZE=5][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty ze Stepnicy"[/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE] Karma z ostatniego zamówienia już się kończy, potrzebujemy jeszcze ok 300 zł, żeby móc złożyć zamówienie na suchą karmę na kolejny miesiąc. -
[B]havana[/B] śliczna Karolinka :) [B] LAZY[/B] leku na to sikanie nie ma. Macica się powiększa i zmniejsza się objętość pęcherza... ale jeszcze tylko niecałe 5 miesięcy ;) Pod koniec ciąży będzie jeszcze gorzej, bo Dzidziuś będzie sporo większy niż teraz.
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Dzisiaj piękna pogoda u nas :) +3 stopnie i słoneczko, tylko noce zimne... -
Kenzo - mix asta i CC w tarapatach - zbieramy na hotelik ze szkoleniem
Cudak replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Zapisuje sobie i czekam na fotki ;) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Marzną na pewno :shake: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]zołzowata[/B] :loveu: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Teraz i tak takie mrozy, że ze sterylkami musimy zaczekać :-( Prosimy o wsparcie na jedzonko! -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Nie dają się złapać i nie ma kto łapać :shake: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Aktualizacja wpłat z ostatniego miesiąca (na konto Fundacji Kocia Dolina):[/B] 27.01.11 Jarosław S., Gdańsk 300 04.02.11 Aneta D., Warszawa 30 Dziękuję w imieniu kotów :loveu: i nadal bardzo proszę o wsparcie. Na miesiąc potrzeba ok 100-120 kg suchej karmy (licząc 3-4 kg dziennie), musimy więc uzbierać ok 640 zł do następnego zamówienia :-( Ponadto Opiekunowie wydają kilkaset zł miesięcznie na mięso/korpusy i puszki. Bardzo prosimy o pomoc! Na koncie sterylkowym mamy już uzbierane 250 zł (z miau). Niestety jest problem z łapaniem kotów :shake: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Koelka[/B], dziękuję za podniesienie wątku :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Nieśmiałek [url=http://img813.imageshack.us/i/dscf3326.jpg/][img]http://img813.imageshack.us/img813/310/dscf3326.th.jpg[/img][/url][url=http://img827.imageshack.us/i/dscf3376e.jpg/][img]http://img827.imageshack.us/img827/772/dscf3376e.th.jpg[/img][/url][url=http://img638.imageshack.us/i/dscf3377v.jpg/][img]http://img638.imageshack.us/img638/3701/dscf3377v.th.jpg[/img][/url] Cycuś [url=http://img411.imageshack.us/i/dscf3334x.jpg/][img]http://img411.imageshack.us/img411/9091/dscf3334x.th.jpg[/img][/url][url=http://img535.imageshack.us/i/dscf3378v.jpg/][img]http://img535.imageshack.us/img535/9311/dscf3378v.th.jpg[/img][/url][url=http://img96.imageshack.us/i/dscf3382u.jpg/][img]http://img96.imageshack.us/img96/8411/dscf3382u.th.jpg[/img][/url] fot. anduk Szukają DT/DS doświadczonego w oswajaniu. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='__Lara']może rozreklamuje wątek na innych ;)[/QUOTE] Byłabym bardzo wdzięczna :loveu: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Bardzo prosimy o pomoc! -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Na koncie sterylkowym są już dwie wpłaty, w sumie 100 zł :) Dwie kotki są umówione na zabiegi, na piątek 18.02.br. (mam nadzieję, że bez problemu dadzą się złapać...) [COLOR=blue][B]Nadal prosimy o wpłaty (nr konta na PW), inaczej nie damy rady wysterylizować ich zanim zaczną się kocic[/B][/COLOR] :shake: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Prosimy o wsparcie na sterylki! -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
aaaa..to przepraszam za pomyłkę. Źle zrozumiałam :shake: W takim razie zbieramy na razie na 3 sterylki, na które potrzebne jest 130-140 zł. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[COLOR=#ff0000][B]Potrzebujemy pieniędzy na sterylki.[/B][/COLOR] Jest szansa na dwie w Goleniowie po 30 zł za kocicę, więc z dojazdem wyszłoby jakieś 80-90 zł (za dwie kotki). Lokalny były wet zaproponował Opiekunowi kotów sterylki po 50 zł [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/ok.gif[/IMG] Nie wiem, ile kocic jeszcze zostało... Stada zamieszkujące śmietniki przy Osiedlu i działkę przy bramie jeszcze wcale nie ruszone, w porcie jest do zrobienia czarna oswojona kotka i trzeba sprawdzić, kim jest marmurek [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] Obawiam się, że nie damy rady uzbierać tyle pieniędzy, żeby wszystkie wyciąć zanim zaczną się kocic [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG] [B]Bardzo prosimy o wsparcie i wpłaty (nr konta na PW)[/B] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Tak, mogą :) Są na razie leczone i oswajane, później będą szukały DS. [COLOR=navy][B]PILNIE POTRZEBUJEMY WSPARCIA FINANSOWEGO NA PALIWO I STERYLKI[/B][/COLOR]. Zostało jeszcze kilka kocic z działek, na Osiedlu jeszcze żadna nie wysterylizowana i w porcie doszło kilka kotów. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Jeszcze kilka zdjęć z portu: [url=http://img511.imageshack.us/i/sdc13656.jpg/][img]http://img511.imageshack.us/img511/5577/sdc13656.th.jpg[/img][/url] [url=http://img808.imageshack.us/i/sdc13663.jpg/][img]http://img808.imageshack.us/img808/2407/sdc13663.th.jpg[/img][/url] [url=http://img837.imageshack.us/i/sdc13670.jpg/][img]http://img837.imageshack.us/img837/1954/sdc13670.th.jpg[/img][/url] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Truskawa144[/B], kociaki miały dużo szczęścia, bo znalazły DT we Wrocławiu, więc nie ma tego złego.... [quote name='"Cudak"'][B]W weekend planujemy złapać podrzuconą kocicę z portu. [COLOR=#ff0000]Szukamy dla niej DT (najlepiej w okolicach Szczecina)[/COLOR]. Jeśli DT się nie znajdzie, po sterylce zostanie wypuszczona... a jako oswojony kot długo tam niestety nie pożyje [/B] :| Szukamy również DT dla pozostałych oswojonych, dorosłych kotów z portu (na pewno oprócz wspominanej kocicy są jeszcze 2 kocury).[/quote] Nie dała się franca złapać :angryy: Pogłaskać się da, łasi się, ale na ręce nie da się jej wziąć... [URL="http://img511.imageshack.us/i/sdc13658.jpg/"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/8109/sdc13658.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img715.imageshack.us/i/sdc13674.jpg/"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4314/sdc13674.th.jpg[/IMG][/URL] Złapaliśmy za to inną: [URL="http://img560.imageshack.us/i/sdc13668i.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/6571/sdc13668i.th.jpg[/IMG][/URL] (ta z podniesionym ogonem miała zostać złapana, ale złapała się ta druga) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Podnoszę.. Nadal prosimy o wsparcie i wpłaty na jedzonko dla kotów: [COLOR=darkgreen] [/COLOR][SIZE=4][COLOR=darkgreen][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000[/B][/COLOR][/SIZE] koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: [U]"na koty z portu w Stepnicy"[/U] lub "na koty ze Stepnicy"