-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='LeCoyotte']Już jest! :lol: Usługi związane z projektowaniem i prowadzeniem stron www, pozycjonowanie, grafika... [url]http://www.dogomania.pl/threads/211631[/url] Zapraszam:)[/QUOTE] Bardzo dziękuję :) -
[quote name='lisica666'] CUDAK przypominam Ci, ze najpierw chciałaś konia wykupować, po tym, jak wcześmniej oddałaś go do stajni swojej znajomej,gdzie miał "zarobić na swoje utrzymanie" w rekreacji. Jak koń zakulał i nie mógł pracować, kazała Ci za niego płacić. na forumPQ prosiłaś o datki. odpisałam Ci co możesz zrobić, Sandra zorganizowała transport. Koń został oddany, po wyjaśnieniu jego stanu prawnego. [/QUOTE] Nie prosiłam o datki. [B]Były deklaracje na jego odkupienie, ale kiedy okazało się, że zostanie oddany za darmo, nie została wpłacona na niego ani złotówka.[/B] [quote name='lisica666']Fakt, twoje rzeczy były na bazarku, nawet nie wiem, czy czegoś nie kupiłam. Ale standard był taki, że zapłacone rzeczy zazwyczaj nie dochodziły. Stąd negatywy na Allegro i wpisy typu "kto czego nie dostał" na forum PQ oczywiście bez efektu [/B][/QUOTE] Rzeczy przekazałam Sandrze. Były wystawione na bazarku, na forum PE, [B]na leczenie Dagusia [*][/B], przebywającego u ksenki na DT. Na allegro nic z tych rzeczy nie było wystawiane, wszystko poszło na PE. Były opóźnienia z wysyłką, ale nie wiem co to ma wspólnego z Basterem...? [quote name='lisica666'][B]Natomiast po przywiezieniu Cudaka zaczęła sie permanentna zbiórka na jego leczenie. Nie przypominam sobie rozliczeń wpłat. A szło to w tysiące.[/B][/QUOTE] Ty wiesz co piszesz? Cudak w fundacji był leczony jedynie na przeziębienie i nie było na to żadnej zbiórki. Mylisz go z Dagusiem... Na którego leczenie faktycznie składali się wszyscy ówcześni sympatycy PE i na którego leczenie szły tysiące. [quote name='lisica666'][B]O ile sobie przypominam, twój koń został odebrany na fundację. Rozumiem Cię, że czujesz sie sandrze zobowiazana za to, że przedłuzyła zycie konia o ...lat. Ale przypominam Ci, ze na Cudaka składali się wszyscy ówcześni przyjaciele PQ, a nie sandra. Bronisz jej, bo zawsze będzie Ci się kojarzyć z CUDAKIEM, którego kochałaś. I to rozumiem.[/B][/QUOTE] Koń został przeze mnie przekazany nieodpłatnie (oddany), nie odebrany!!! Nikt się na niego nie składał. Z tego co mi wiadomo nadal żyje, jakiś czas temu miał wrócić z adopcji. Sandry nie bronię - wręcz przeciwnie :angryy:
-
[quote name='dbsst'][URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/8017_big.jpg?t=1311367672[/URL] przypominamy się..............................Jasiek ma już 1,5 <wow>[/QUOTE] Jakie włoski super ma :loveu:
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='LeCoyotte']Pomyślę nad jakimś bazarkiem;)[/QUOTE] :loveu: :loveu: :loveu: Byłoby super, bo naprawdę ciężko uzbierać na karmę... mamy za mało deklaracji i jeszcze, jak na złość, karmy coraz droższe :( Na konto Fundacji doszło 5 zł, chyba od Javeny. Dziękuję w imieniu kotów :loveu: -
[quote name='lisica666']Cuidak=- przypomnieć Ci jak na początku wyciągano CUDAKA ze stajni twojej znajomej. Poczytaj forum... zwierzęta umarłe z głodu, umierające konie....[/QUOTE] Do czego pijesz kobieto?! I jaki ma to związek z Basterem? Koń został przekazany fundacji nieodpłatnie (oddany), nie był "wyciągany ze stajni". Przekazałam 200 zł na jego transport oraz reklamówkę przedmiotów na bazarki (w tym m.in. nowe puśliska, jakieś książki, wędzidło, z których również 200 zł się uzbierało). [B]Nie było tam żadnych umierających ani umarłych zwierząt z głodu. Wręcz przeciwnie - konie zapasione, wymagające odchudzenia. [/B]
-
[quote name='agnieszka32']Byłam ;) Ciuszki mnie nie powaliły na kolana, ale wózek tam kupiłam - taki jak chciałam był dostępny od ręki :)[/QUOTE] Czapki mają fajne ;)
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[COLOR=#FF0000][B]Kotki proszą o wsparcie:[/B][/COLOR] [B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty ze Stepnicy" lub "na koty z portu w Stepnicy"[/B] -
[B]LAZY[/B] gratuluję!!! [B] agnieszka32[/B] a w Bobolandzie byłaś? [url]http://www.boboland.szczecin.pl/[/url]
-
Komu kotka, komu kotkę? Śliczna parka szuka domku.......
Cudak replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
Kociaki proszą o wsparcie finansowe i o nowe domki!! :) a jak z ogłoszeniami? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='beataczl']Cudak -wplata doszla?[/QUOTE] Tak :) bardzo dziękuję. 08.07.11 Beata W., Człuchów ([B]beataczl[/B] za 6 i 7) 10 08.07.11 ALEKSANDRA R.,Katowice ([B]__Lara[/B]) 10 -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Lupi']Czekam, czekam i się doczekam :D ;) [/quote] Mam nadzieję :) [quote name='Lupi']Zajrzałam wczoraj do portu. Koty pochowane ale się nie dziwię... hałas odstrasza ludzi i zwierzęta. Mam nadzieję że koty wytrzymają ten sajgon...[/QUOTE] Jakoś muszą wytrzymać, choć warunki mają tam teraz fatalne :( ... i jeszcze amfiteatr z drugiej strony, głośne imprezy. Biedne te koty teraz. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Muszę złapać wreszcie kocurka dla [B]Lupi [/B]:oops: to przy okazji postaram się porobić pozostałym kotkom zdjęcia. W porcie nadal przebudowa trwa, a sprzętu pilnuje razem ze stróżem PIES, więc koty przerażone niestety nie tylko hałasem... :( Apetyt nadal mają spory :) Niestety tym razem zamówiliśmy tylko suche jedzonko... na puszki nie starczyło. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Szarotka[/B], bardzo dziękuję :loveu: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Szarotka']Deklaracja juz chyba doszla???[/QUOTE] Potwierdzam, że doszła wpłata: 04.07.11 Anna W., Słubica Dobra (Szarotka) 15 zł Bardzo dziękuję! -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='__Lara']Podniosę!!!! Ja coś też wreszcie wyślę na kociaki, tylko muszę o tym pamiętać :)[/QUOTE] Dziękuję :loveu: każdy grosik się teraz liczy... Niestety karmy podrożały, a ta którą zamawialiśmy do tej pory po bardzo korzystnej cenie, ostatnio bardzo spadła z jakością i koty źle na nią reagują. U bezdomnych kotów raczej nie sposób tego zaobserwować, ale podobno u domowych występują po niej rewolucje żołądkowe (biegunki) :shake: [quote name='Szarotka']Deklaracja juz chyba doszla???[/QUOTE] Mam nadzieję, że tak :) Dziękuję :loveu: [quote name='beataczl']wczoraj poszla i moja dekl. na 10 zl. miesiacami sie zgubilam za jakie to beda...[/QUOTE] Poprzednia Twoja wpłata była w kwietniu, też 10 zł (chyba za kwiecień i maj), więc teraz wychodziłoby, że na czerwiec i lipiec? Bardzo dziękuję :loveu: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Jedzonko zamówione :) Dziękuję wszystkim, którzy się dołożyli i nadal proszę o wsparcie, bo zbieramy na kolejne zamówienie karmy już za miesiąc (a dni bardzo szybko mijają i jedzonko szybko się kończy :() -
Komu kotka, komu kotkę? Śliczna parka szuka domku.......
Cudak replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
[COLOR=red][B]Bardzo prosimy o wsparcie na kastrację!! Wykastrowany będzie miał większe szanse na adopcję![/B][/COLOR] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Szarotka']I co teraz z kotami ?? czy doszla moja deklaracja ??[/QUOTE] Nie doszła jeszcze. Doszła za to wpłata: 01.07.11 Karolina R., Warszawa, 5 zł ([B]borderterrier[/B]), dziękuję :loveu: -
Czy macie jakieś doświadczenia ze ślepymi/niedowidzącymi końmi? Chodzi mi głównie o opiekę nad nimi, koszty leczenia i badań. Druga sprawa to padokowanie - jakie ogrodzenie będzie dla takiego konia bezpieczne, a jednocześnie nie kosmicznie drogie? Pastuch raczej odpada w takim przypadku? Jak z użytkowaniem takich koni? Czy ktoś z Was jeździł na niedowidzącym koniu?
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Szarotka']I co teraz z kotami ?? czy doszla moja deklaracja ??[/QUOTE] Przebudowa dotyczy brzegu, a koty mają swoje budki kawałek dalej. Jedzenie w najgorszym wypadku i przez ogrodzenie można im podawać. Jak wpłacałaś w tym tygodniu, to dopiero po niedzieli będę wiedzieć, czy doszło :) [B]Lupi[/B], nie byłam od tamtej pory. Jak nie dziś, to jutro się przejdę i dam Ci znać. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Jest otwarte, kiedy są tam pracownicy (choć jest tabliczka z zakazem wstępu...). Jak spotkam Panią Basię to spytam, jak z sobotą i niedzielą, bo wtedy nie pracują... a koty jakoś musi karmić. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Maleństwa mieszkają w Szczecinie, nie u nas w porcie ;) ...a w porcie przebudowa, koty wypłoszone. I założyli kłódkę na bramie. -
Komu kotka, komu kotkę? Śliczna parka szuka domku.......
Cudak replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
Piękne :) dziękuję za zdjęcia. [B] Czy ktoś mógłby pomóc z ogłoszeniami???[/B] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Kamila Proc']i jaka plec?[/QUOTE] Dzikie dziki :shake: wszystkie czarne z białym. Przydałby się DT, który je oswoi... ale teraz w "sezonie kociakowym" nie ma na to szans. Wszystkie DT zajęte :(