Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. Na ubój na pewno nie pójdzie, bo dużo mięsa na nim nie ma (chyba, że na użytek własny, bo w sumie wielkością podobny do świnki... ale nikt by nie kradł na mięso najmniejszego konika ze stada). No i teoretycznie bez paszportu rzeźnie nie skupują koni. Jeśli ktoś go ukradł, to jedynie na sprzedaż lub dla siebie, jako ozdoba podwórka. Najgorzej, że ma poważną wadę zgryzu, co kilka miesięcy musi go odwiedzać weterynarz-dentysta i tarnikować mu zęby, żeby mógł normalnie jeść. Kiedy go kupiłam (3 i pół roku temu), wyglądał jak kościotrup i dużo mu nie brakowało do śmierci głodowej przez te ogromne, przerośnięte zęby. Mam nadzieję, że jednak to ucieczka, a nie kradzież.... Tylko gdzie on mógłby pójść? Jedynie do innych koni w okolicy, ale już sprawdzone i nie ma go nigdzie :(
  2. Możliwe, bo jest naprawdę mały. Nawet do zwykłego kombi można go zapakować :(
  3. Aktualizacja wpłat: 20.05.11 Martyna B., Częstochowa 140 24.05.11 Anna W., Słubica Dobra (Szarotka) 10 01.06.11 Karolina R., Warszawa 5 Bardzo dziękuję w imieniu kociaków :loveu: Przy okazji..... [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/575/dsc08473w.jpg[/IMG] [B]Dziś w nocy (z 7. na 8. czerwca) zaginął mój kucyk. Podejrzewamy, że został skradziony (nigdy nie oddalał się od stada, pilnował się koni z którymi chodził po pastwisku), ale równie dobrze może błąkać się gdzieś po okolicy. Kucyk to ponad 20-letni ogierek, kasztan, charakterystyczny, bardzo mały - ok 85 cm w kłębie, z powodu przykurczu utyka na prawą przednią nogę. Jeśli ktoś go widział lub słyszał o takim kucyku, bardzo proszę o kontakt. Tel 788 938 175 lub 788 667 772. Dla znalazcy lub osoby, która przyczyni się do jego odnalezienia nagroda!!![/B]
  4. Bardzo możliwe, że się jakiś długowłosy kotek zaplątał wśród przodków :) Jaką karmę dostaje Helenka?
  5. Wspaniałe wieści i super zdjęcia szczęśliwej Helenki :) Nie ma troszkę sierści przerzedzonej? Czy tylko na zdjęciach tak wyszło?
  6. Nie, te maluszki chyba zostaną na działkach aż się nie usamodzielnią i dopiero będą szukały domków. Chyba, że znajdzie się jakiś DT. Mają bardzo dobrą opiekę Karmicielki. Mogę podać link na wątek na miau, gdyby ktoś chciał wspomóc kociaki lub dać któremuś domek :)
  7. [quote name='Cudak'][COLOR=red][B]Brakuje nam jeszcze 220 zł stałych deklaracji na samą suchą karmę :-( Czy ktoś może coś jeszcze zadeklarować? Bardzo proszę o pomoc w rozsyłaniu wątku.[/B][/COLOR][/QUOTE] ...................................................... [B]PILNIE POTRZEBNY DT DLA 5 ok 4-tygodniowych kociaków ze SZCZECINA!!![/B]
  8. Brakuje nam jeszcze 220 zł stałych deklaracji na samą suchą karmę :-( Czy ktoś może coś jeszcze zadeklarować? Bardzo proszę o pomoc w rozsyłaniu wątku.
  9. [quote name='Szarotka']Ja mialam agame brodata, ktora wyprowadzalam na spacer, dopoki w pod czasu paru sekund nie uwagi uciekla i pies tez nie mogl jej znalezc ..............[/QUOTE] Musiałam sprawdzić we google, co to jest agama brodata :oops: Szkoda, że uciekła. Nie bałaś się jej? [B]__Lara[/B], ja wiem, że królik musi biegać, ale łatwiej je izolować, niż gdyby chodził jak kot po mieszkaniu cały czas :) Suńka pani Basi nie jest duża, więc chyba krzywdy kotce nie powinna zrobić.. ale szkoda, jakby miała ją ganiać. Zobaczymy, mam nadzieję, że zostanie tam na stałe. A jak nie, to [B]AlfaLS[/B] oferowała DT :loveu: Paskudnie się u nas zrobiło, wczoraj burza, dziś wieje bardzo :shake:
  10. Biało-szary młody kocurek będzie miał domek u [B]Lupi :loveu: [/B]Muszę go tylko złapać :)
  11. Z chomikiem/królikiem sprawa jest prostsza, bo i tak w klatce mieszkają ;)
  12. Karmicielka kotów z portu ją weźmie, jeśli Jej suńka nie będzie miała nic przeciwko :)
  13. U mnie w garażu, w klatce. Musi dojść do siebie po operacji. Przez 5 dni będzie musiała dostawać tabletki, rano i wieczorem. Jeśli nie będzie chciała ich jeść, trzeba będzie jeździć z nią na zastrzyki... Jak się wygoi, pójdzie do DS.
  14. Kotka już po zabiegu. Przed zabiegiem ważyła 4,20 kg. Były 3 spore kociaki (choć brzuch wcale duży nie był i już nawet myślałam, że to kocur...), wg weterynarza w ciągu tygodnia okociłaby się.
  15. Fajnie, że wszystko w porządku i że zaszczepiona :)
  16. [quote name='Szarotka']Dawno nikogo u kotow nie bylo............[/QUOTE] Ja byłam dzisiaj ;) wylegują się na słońcu
  17. Kotka w garażu już spokojna. Karmę wciąga, jak odkurzacz :) Płacze tylko, kiedy u niej jestem (prosi, żeby ją wypuścić... i domaga się głaskania). Niestety siedzi sobie w kuwecie, zamiast na kocyku.
  18. [quote name='Szarotka']Podnosze koty. Moja deklaracja chyba dotarla ??[/QUOTE] Diszła na pewno, bo pisałaś, że chyba w piątek poszła? Bardzo dziękuję :loveu: Jak będzie aktualizacja wpłat, to wkleję. Na razie nie doszły jeszcze faktury do Fundacji, dlatego nie jest zaktualizowane... [quote name='sylwija']trzymam kckiuki za resztę towarzystwa- zdrówka i domków życzę, kicia czarna - własnie o niej myślałam, bo te zmiany były okropne, a tu proszę - jakby nigdy ich nie było :smile:[/QUOTE] Może to tylko jakieś obtarcia były? Ja już myślałam, że jakaś ciężko chora jest, bałam się o nią... Trochę chudziutka jest jeszcze, ale mam nadzieję, że się poprawi.
  19. Koteczka, czarna, najbardziej z prawej strony zdjęć, to kotka, która jakiś czas temu miała straszne wyłysienia. Wstawiałam jej zdjęcia kilka stron wcześniej (chyba jeszcze z marca?). Zobaczcie, jak pięknie jej ta sierść odrosła. [img]http://img51.imageshack.us/img51/4787/sdc15707.jpg[/img] [img]http://img824.imageshack.us/img824/6346/sdc15706.jpg[/img] [img]http://img222.imageshack.us/img222/2940/sdc15704.jpg[/img] [img]http://img26.imageshack.us/img26/2739/sdc15702.jpg[/img]
  20. [B]Beataczl[/B] nie mam pojęcia, co mogło się stać, że umarł :( zdjęcia z wczoraj: [img]http://img845.imageshack.us/img845/4941/sdc15719.jpg[/img] [img]http://img847.imageshack.us/img847/9881/sdc15726.jpg[/img] [img]http://img571.imageshack.us/img571/6831/sdc15725i.jpg[/img] [img]http://img804.imageshack.us/img804/7171/sdc15701.jpg[/img] [img]http://img221.imageshack.us/img221/395/sdc15700f.jpg[/img]
  21. Mam złą i dobrą wiadomość. Najpierw dobra - koteczka złapana :D siedzi u mnie w garażu (tzn nie siedzi, tylko lata spanikowana po klatce i płacze...). Zła wiadomość - za TM odszedł bezimienny kocurek [*] [img]http://img88.imageshack.us/img88/6564/sdc14218v.jpg[/img] Nie mam pojęcia, co się mogło stać i dlaczego odszedł. To młody kotek. Bardzo mi przykro :( Zdjęcia w linkach, bo nie jest to przyjemny widok: [url]http://img843.imageshack.us/img843/411/sdc15692.jpg[/url] [url]http://img801.imageshack.us/img801/7356/sdc15693j.jpg[/url] [url]http://img8.imageshack.us/img8/8229/sdc15694.jpg[/url] Jednocześnie bardzo proszę o pomoc w szukaniu DT dla kotki, którą złapałam by nie musiała wracać do portu i nie skończyła, jak ten kotek oraz dla biało-szarego oswojonego kocurka.
  22. [quote name='sylwija']prawdziwe z nich slicznoty i jaki apetyt mają :)[/QUOTE] Najchętniej chyba cały czas by jadły :) Kotka nadal nie złapana. Wieczorem, jak dam radę będę znów próbować...
  23. [quote name='kaja69']A czemu musisz sprzedać ???[/QUOTE] Głównie z powodów finansowych. Ale Ci dają popalić psiaki :shake:
×
×
  • Create New...