-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Na ubój na pewno nie pójdzie, bo dużo mięsa na nim nie ma (chyba, że na użytek własny, bo w sumie wielkością podobny do świnki... ale nikt by nie kradł na mięso najmniejszego konika ze stada). No i teoretycznie bez paszportu rzeźnie nie skupują koni. Jeśli ktoś go ukradł, to jedynie na sprzedaż lub dla siebie, jako ozdoba podwórka. Najgorzej, że ma poważną wadę zgryzu, co kilka miesięcy musi go odwiedzać weterynarz-dentysta i tarnikować mu zęby, żeby mógł normalnie jeść. Kiedy go kupiłam (3 i pół roku temu), wyglądał jak kościotrup i dużo mu nie brakowało do śmierci głodowej przez te ogromne, przerośnięte zęby. Mam nadzieję, że jednak to ucieczka, a nie kradzież.... Tylko gdzie on mógłby pójść? Jedynie do innych koni w okolicy, ale już sprawdzone i nie ma go nigdzie :( -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Możliwe, bo jest naprawdę mały. Nawet do zwykłego kombi można go zapakować :( -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Aktualizacja wpłat: 20.05.11 Martyna B., Częstochowa 140 24.05.11 Anna W., Słubica Dobra (Szarotka) 10 01.06.11 Karolina R., Warszawa 5 Bardzo dziękuję w imieniu kociaków :loveu: Przy okazji..... [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/575/dsc08473w.jpg[/IMG] [B]Dziś w nocy (z 7. na 8. czerwca) zaginął mój kucyk. Podejrzewamy, że został skradziony (nigdy nie oddalał się od stada, pilnował się koni z którymi chodził po pastwisku), ale równie dobrze może błąkać się gdzieś po okolicy. Kucyk to ponad 20-letni ogierek, kasztan, charakterystyczny, bardzo mały - ok 85 cm w kłębie, z powodu przykurczu utyka na prawą przednią nogę. Jeśli ktoś go widział lub słyszał o takim kucyku, bardzo proszę o kontakt. Tel 788 938 175 lub 788 667 772. Dla znalazcy lub osoby, która przyczyni się do jego odnalezienia nagroda!!![/B] -
Piękna Helena znalazła swój port...... Już w DS!!!!!
Cudak replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
Bardzo możliwe, że się jakiś długowłosy kotek zaplątał wśród przodków :) Jaką karmę dostaje Helenka? -
Piękna Helena znalazła swój port...... Już w DS!!!!!
Cudak replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
Wspaniałe wieści i super zdjęcia szczęśliwej Helenki :) Nie ma troszkę sierści przerzedzonej? Czy tylko na zdjęciach tak wyszło? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Nie, te maluszki chyba zostaną na działkach aż się nie usamodzielnią i dopiero będą szukały domków. Chyba, że znajdzie się jakiś DT. Mają bardzo dobrą opiekę Karmicielki. Mogę podać link na wątek na miau, gdyby ktoś chciał wspomóc kociaki lub dać któremuś domek :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Podnoszę... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak'][COLOR=red][B]Brakuje nam jeszcze 220 zł stałych deklaracji na samą suchą karmę :-( Czy ktoś może coś jeszcze zadeklarować? Bardzo proszę o pomoc w rozsyłaniu wątku.[/B][/COLOR][/QUOTE] ...................................................... [B]PILNIE POTRZEBNY DT DLA 5 ok 4-tygodniowych kociaków ze SZCZECINA!!![/B] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Brakuje nam jeszcze 220 zł stałych deklaracji na samą suchą karmę :-( Czy ktoś może coś jeszcze zadeklarować? Bardzo proszę o pomoc w rozsyłaniu wątku. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Szarotka']Ja mialam agame brodata, ktora wyprowadzalam na spacer, dopoki w pod czasu paru sekund nie uwagi uciekla i pies tez nie mogl jej znalezc ..............[/QUOTE] Musiałam sprawdzić we google, co to jest agama brodata :oops: Szkoda, że uciekła. Nie bałaś się jej? [B]__Lara[/B], ja wiem, że królik musi biegać, ale łatwiej je izolować, niż gdyby chodził jak kot po mieszkaniu cały czas :) Suńka pani Basi nie jest duża, więc chyba krzywdy kotce nie powinna zrobić.. ale szkoda, jakby miała ją ganiać. Zobaczymy, mam nadzieję, że zostanie tam na stałe. A jak nie, to [B]AlfaLS[/B] oferowała DT :loveu: Paskudnie się u nas zrobiło, wczoraj burza, dziś wieje bardzo :shake: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Biało-szary młody kocurek będzie miał domek u [B]Lupi :loveu: [/B]Muszę go tylko złapać :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Z chomikiem/królikiem sprawa jest prostsza, bo i tak w klatce mieszkają ;) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Karmicielka kotów z portu ją weźmie, jeśli Jej suńka nie będzie miała nic przeciwko :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
U mnie w garażu, w klatce. Musi dojść do siebie po operacji. Przez 5 dni będzie musiała dostawać tabletki, rano i wieczorem. Jeśli nie będzie chciała ich jeść, trzeba będzie jeździć z nią na zastrzyki... Jak się wygoi, pójdzie do DS. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Kotka już po zabiegu. Przed zabiegiem ważyła 4,20 kg. Były 3 spore kociaki (choć brzuch wcale duży nie był i już nawet myślałam, że to kocur...), wg weterynarza w ciągu tygodnia okociłaby się. -
Piękna Helena znalazła swój port...... Już w DS!!!!!
Cudak replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
Fajnie, że wszystko w porządku i że zaszczepiona :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Szarotka']Dawno nikogo u kotow nie bylo............[/QUOTE] Ja byłam dzisiaj ;) wylegują się na słońcu -
Piękna Helena znalazła swój port...... Już w DS!!!!!
Cudak replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
Czekamy..... :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Kotka w garażu już spokojna. Karmę wciąga, jak odkurzacz :) Płacze tylko, kiedy u niej jestem (prosi, żeby ją wypuścić... i domaga się głaskania). Niestety siedzi sobie w kuwecie, zamiast na kocyku. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Szarotka']Podnosze koty. Moja deklaracja chyba dotarla ??[/QUOTE] Diszła na pewno, bo pisałaś, że chyba w piątek poszła? Bardzo dziękuję :loveu: Jak będzie aktualizacja wpłat, to wkleję. Na razie nie doszły jeszcze faktury do Fundacji, dlatego nie jest zaktualizowane... [quote name='sylwija']trzymam kckiuki za resztę towarzystwa- zdrówka i domków życzę, kicia czarna - własnie o niej myślałam, bo te zmiany były okropne, a tu proszę - jakby nigdy ich nie było :smile:[/QUOTE] Może to tylko jakieś obtarcia były? Ja już myślałam, że jakaś ciężko chora jest, bałam się o nią... Trochę chudziutka jest jeszcze, ale mam nadzieję, że się poprawi. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Koteczka, czarna, najbardziej z prawej strony zdjęć, to kotka, która jakiś czas temu miała straszne wyłysienia. Wstawiałam jej zdjęcia kilka stron wcześniej (chyba jeszcze z marca?). Zobaczcie, jak pięknie jej ta sierść odrosła. [img]http://img51.imageshack.us/img51/4787/sdc15707.jpg[/img] [img]http://img824.imageshack.us/img824/6346/sdc15706.jpg[/img] [img]http://img222.imageshack.us/img222/2940/sdc15704.jpg[/img] [img]http://img26.imageshack.us/img26/2739/sdc15702.jpg[/img] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Beataczl[/B] nie mam pojęcia, co mogło się stać, że umarł :( zdjęcia z wczoraj: [img]http://img845.imageshack.us/img845/4941/sdc15719.jpg[/img] [img]http://img847.imageshack.us/img847/9881/sdc15726.jpg[/img] [img]http://img571.imageshack.us/img571/6831/sdc15725i.jpg[/img] [img]http://img804.imageshack.us/img804/7171/sdc15701.jpg[/img] [img]http://img221.imageshack.us/img221/395/sdc15700f.jpg[/img] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Mam złą i dobrą wiadomość. Najpierw dobra - koteczka złapana :D siedzi u mnie w garażu (tzn nie siedzi, tylko lata spanikowana po klatce i płacze...). Zła wiadomość - za TM odszedł bezimienny kocurek [*] [img]http://img88.imageshack.us/img88/6564/sdc14218v.jpg[/img] Nie mam pojęcia, co się mogło stać i dlaczego odszedł. To młody kotek. Bardzo mi przykro :( Zdjęcia w linkach, bo nie jest to przyjemny widok: [url]http://img843.imageshack.us/img843/411/sdc15692.jpg[/url] [url]http://img801.imageshack.us/img801/7356/sdc15693j.jpg[/url] [url]http://img8.imageshack.us/img8/8229/sdc15694.jpg[/url] Jednocześnie bardzo proszę o pomoc w szukaniu DT dla kotki, którą złapałam by nie musiała wracać do portu i nie skończyła, jak ten kotek oraz dla biało-szarego oswojonego kocurka. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='sylwija']prawdziwe z nich slicznoty i jaki apetyt mają :)[/QUOTE] Najchętniej chyba cały czas by jadły :) Kotka nadal nie złapana. Wieczorem, jak dam radę będę znów próbować... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Cudak replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja69']A czemu musisz sprzedać ???[/QUOTE] Głównie z powodów finansowych. Ale Ci dają popalić psiaki :shake: