Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. Są 4, jeszcze przy matce... Wieczorem będę widziała więcej (płeć, kolory). :angryy:
  2. Czy ktoś chciałby dać DS małemu kociakowi (ok 6 tyg)? :shake:
  3. Dziękuję [B]AlfaLS :loveu: [/B]Doszła wpłata: 17.06.11 Jadwiga Ż., Chełmek (Javena) 5 zł. Dziękuję :loveu:
  4. Kociaki już w Szczecinie :) [b]AlfaLS[/b] założy im osobny wątek. Będą potrzebowały ogłoszeń i wsparcia finansowego na jedzenie i weta.
  5. To ja dam Ci znać na tel, jakbym dziś dała radę je zawieźć. Kociaki grzeczne, załatwiają się do kuwety. Tylko kocurek jakiś smutny w klatce :(
  6. [B]AlfaLS[/B], dałabyś radę podjechać po kociaki na Słoneczne, gdybym miała je jak tam dowieźć? Nie znam za bardzo Szczecina, nie chciałabym błądzić, a im szybciej się je zawiezie tym lepiej...
  7. [quote name='__Lara']Podniosę....Cudak, a na miau one mają wątek?[/QUOTE] Nie mają jeszcze, ale mam nadzieję, że [B]AlfaLS [/B]im założy (kociaki mają trafić pod opiekę sąsiadki Alfy, więc lepiej, żeby to Alfa prowadziła im wątek - będzie miała informacje na bieżąco)
  8. Złapane :) [img]http://img202.imageshack.us/img202/9248/sdc16066.jpg[/img] Kotka: [img]http://img836.imageshack.us/img836/9493/sdc16061.jpg[/img] [img]http://img577.imageshack.us/img577/199/sdc16062.jpg[/img] Kocurek (zdjęcia niestety nie oddają jego pięknej urody): [img]http://img88.imageshack.us/img88/1687/sdc16057x.jpg[/img] [b]AlfaLS[/b] założysz im wątek? [b]Bardzo prosimy o wsparcie dla kociaków.[/b]
  9. Potrzebne będzie wsparcie finansowe na jedzonko i weta dla kociaków, które mają jechać na DT do sąsiadki [B]AlfyLS[/B]. Jak tylko zostaną złapane i sfotografowane (mam nadzieję, że dziś, jeśli przestanie padać deszcz), będą miały swój osobny wątek. [B]Czy ktoś może coś wstępnie zadeklarować dla nich?[/B]
  10. [quote name='__Lara']Może coś wpłacę na początku lipca :/[/QUOTE] Dziękuję bardzo :loveu: Czy ktoś chciałby dać kociakowi DT/DS? Kociaki już nie takie małe. Jeden (kotka) z 4 mies, drugi (kocurek) starszy. Na razie czekamy na odpowiedź sąsiadki [B]AlfyLS[/B] :loveu: Może znajdzie się dla nich miejsce na podwórku, gdzie dokarmia inne koty... Ale w domkach pewnie byłoby im lepiej.
  11. Ming wypasiony, wielki kocur :) a sarna piękna i w ogóle pięknie tam u Ciebie.
  12. Przepraszam za OT. Czy jest tu ktoś z Polic i mógłby coś dla mnie sprawdzić? Tydzień temu zaginął mój kucyk. Dziś dostałam sms, że podobno w Policach [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]na slupie kolo kliniki na ul siedleckiej wisi jakieś ogłoszenie o sprzedaży kuca.... Czy ktoś mógłby to potwierdzić? :( [/FONT][/COLOR]
  13. Szukają, jeszcze nikt się nie zgłosił...ale pewnie uciekła komuś.
  14. To nie on :( ten znaleziony kucyk to klacz :(
  15. [url]http://www.dzienniklodzki.pl/tag/znalezli-kucyka.html?cookie=1[/url] i [url]http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,9779453,Uwaga__czy_ktos_w_Zgierzu_zgubil_kucyka_.html[/url] (zdjęcia przykładowe...). Trzymajcie kciuki, żeby to był mój kucyk :( bo dopiero wieczorem Policja ma jechać do pana, który go znalazł...
  16. [B]AlfaLS[/B], koteczka w porządku. Z suńką od razu się dogadała, łasi się do niej :) Wychodzi na podwórko i przychodzi sama do domu, jak jej się znudzi. Ogólnie zadowolona jest. A jak Twoje tymczasy? Ogłaszasz je już?
  17. Doszły wpłaty: 09.06.11 Agata S., Warszawa 30 10.06.11 Tomasz B., Szczecin 50 Bardzo dziękuję!!
  18. [COLOR=#ff0000][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty ze Stepnicy" Koty nadal proszą o wsparcie na jedzonko!! [/B][/COLOR]
  19. [quote name='agat21']Bardzo przeparszam za milczenie i zwłokę we wpłacaniu należności - bat mi się należy, że kociaki zawiodłam. Za karę wpłaciłam przed chwilą 30 złotych.[/QUOTE] Bardzo dziękuję :loveu:
  20. [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=214738131892274&view=wall&ref=notif&notif_t=event_wall[/url] Byłam na policji. Nie przyjęli zgłoszenia. Kazali przyjść dzisiaj, jeśli się nie odnajdzie, więc pójdę...
  21. Przepraszam za OT, ale to bardzo ważne dla mnie. [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/575/dsc08473w.jpg[/IMG] [B]Dziś w nocy (z 7. na 8. czerwca), w Stepnicy, woj. zachodniopomorskie, zaginął mój kucyk. Podejrzewamy, że został skradziony (nigdy nie oddalał się od stada, pilnował się koni z którymi chodził po pastwisku), ale równie dobrze może błąkać się gdzieś po okolicy. Kucyk to ponad 20-letni ogierek, kasztan, charakterystyczny, bardzo mały - ok 85 cm w kłębie, z powodu przykurczu utyka na prawą przednią nogę. Jeśli ktoś go widział lub słyszał o takim kucyku, bardzo proszę o kontakt. Tel 788 938 175 lub 788 667 772. Dla znalazcy lub osoby, która przyczyni się do jego odnalezienia nagroda!!![/B]
  22. [quote name='Szarotka']A nikt go nie widzial ??[/QUOTE] Nikt :( Pytałam miejscowych koniarzy, spacerowiczów... Szukaliśmy też już chyba wszędzie - po rowach, krzakach.
×
×
  • Create New...