-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Cudak replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja69']Narcyz to konik polski,czyli Mysza :) a Mustang to sp.Narcyz chodzi pod siodłem,brał nawet udział w zawodach skokowych w LL,wyjechał do dekoracji nawet ,a startował z wielkimi koniami sportowymi :)A Mustang dopiero jest w trakcie ujeżdżania.Oba są strasznie przytulaśne :) [/QUOTE] Narcyz na zdjęciu wydaje się większy od konika polskiego :) albo Mustang też nie za wysoki? Ja mam w tej chwili 4 konie (w tym jeden 85 cm w kłębie ;) i 2 koniki polskie), ale jednego muszę sprzedać... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Cudak replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada'] Kury, kaczki i inny drób też mi się marzą, ale nie kupione na targu, tylko ocalone, tak jak Twoja Tasieńka.[/QUOTE] Te kupione na targu, to też ocalone...bo wiadomo, że też czeka je tylko talerz -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Cudak replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Piękne koniska :loveu: Który to Narcyz, a który Mustang? Chodzą pod siodłem? [quote name='Lemoniada']Zostałam jeszcze wielbicielką koni :smile: Dziewczyny, Wy je tak przy domu trzymacie? Pewnie sporo kosztuje utrzymanie takiego dużego zwierzaka? Konia to może bym nie chciała, ale marzy mi się krowa, świnia, owca lub koza, uratowana z rzeźni:oops:[/QUOTE] Na pewno taniej trzymać konia u siebie, niż na hotelu ;) Najgorsza jest zima, bo trzeba kupować paszę, siano, słomę... Ogólnie, jak koń zdrowy to dużych kosztów nie ma. Odrobaczanie ze 2-3 razy do roku, szczepienie raz w roku, kowal co 2-3 mies. U mnie u jednego kucyka dochodzi jeszcze tarnikowanie zębów, co pół roku. Od wiosny do jesieni moje konie chodzą 24h/dobę po dworze (mają tylko otwarte wiaty), trawy mają do oporu: [URL]http://img31.imageshack.us/img31/8127/sdc15658.jpg[/URL] Jednego niestety muszę sprzedać :( [quote name='kaja69']wW realu,pewnie szybko fanklub by sie rozpadł;-) Xara to najbardziej upierdliwy pies w stadzie,w dodatku z ADHD.Co niektóre osoby z dogo moga to potwierdzić:evil_lol: Ona potrzebuje domku gdzie bedzie jedynaczka a kolegów będzie miała w sąsiedztwie albo na spacerach.Xara chce byc w centrum uwagi za wszelka cenę,żeby została zauwazona gotowa jest człowiekowi wskoczyc na głowę.Zna komendy "siad","nie wolno",ale mało nie eksploduje wykonując je.Potrafi byc w jednym czasie w kilku miejscach:diabloti:[/quote] ..to tym bardziej jest urocza :loveu: [quote name='kaja69']Do wczoraj miałam kaczke rosołową ,która przyfrunęła do nas jakies 12 lat temu,niestety wczoraj moje tymczasy mi ja dopadły .Nie ma juz Tasi:-([/QUOTE] [*] piękny wiek, jak na kaczkę... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Cudak replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja69']Kasumi robiła jej ogłoszonka,ja juz nie pamietam.Ja tez porobiłam na róznych portalach takie ogólne,ze mam psy do adopcji i zdjęcia powstawiałam.Udało mi sie z tego wyadoptować juz jednego psiaka.Tak w ogóle to jakos cisza jesli chodzi o adopcje,nikt nawet nie pyta...[/quote] Może jakieś ładne allegro by pomogło? Na facebooku jesteście? [quote name='kaja69']a moje konie maja na imię Narcyz i Mustang :)[/QUOTE] Ładne imiona mają :) Wstawiałaś ich zdjęcia gdzieś na wątek? (jeszcze całego nie przeczytałam :oops:) [quote name='Lemoniada'] Chyba zostałam cichą wielbicielką Xary:loveu:[/QUOTE] To tak jak ja ;) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Kociaki dostały 140 zł od [B]truskawy144[/B] na karmę :loveu: Bardzo dziękuję :loveu: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Podnoszę. Kociaki nadal proszą o wsparcie na karmę. Pomału musimy zbierać na następne zamówienie... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Cudak replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja69']Ja nie wiem jak to jest?Wszystkim na dogo podoba sie Xara i niestety nikomu więcej...w ogóle nikt sie nawet o nia nie zapytał... A ona tak bardzo potrzebuje swojego człowieka,za wszelka cenę chce zwrócic na siebie uwagę... I chyba doszłam od czego te koopska brzydkie,ona chyba jest uczulona na drób,jak teraz dostaje tylko wołowinkowa karme ,koopsko jest prawie książkowe...ale moze znowu sie mylę...a moze ropuchy sie skończyły...[/quote] Miałam bardzo podobną sunię na DT... Gdzie Xara jest ogłoszona? [quote name='kaja69']Masz fajnego konika w avatarze:)[/QUOTE] Dzięki ;) mój nick to jego imię. -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Cudak replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie :) Xara mnie zauroczyła :loveu: dziwne, że jeszcze nie znalazła domku... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Próbowałam na jedzonko. Nie wejdzie. Na jakiś podbierak może by dało radę. Tylko jak potem takiego kota wyplątać z siatki??? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Beata, na łapkę jej nie próbowałam łapać, bo na 99% złapałby się inny kot, a nie ona. Ta kotka jest oswojona, daje się głaskać. Próbuję ją ręcznie łapać. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[img]http://img43.imageshack.us/img43/6434/sdc15579.jpg[/img] [img]http://img638.imageshack.us/img638/2944/sdc15581.jpg[/img] [img]http://img190.imageshack.us/img190/5438/sdc15589.jpg[/img] [img]http://img685.imageshack.us/img685/4127/sdc15624.jpg[/img] [img]http://img29.imageshack.us/img29/3303/sdc15608.jpg[/img] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[img]http://img716.imageshack.us/img716/2513/sdc15570o.jpg[/img] [img]http://img684.imageshack.us/img684/4678/sdc15569.jpg[/img] [img]http://img691.imageshack.us/img691/8515/sdc15571g.jpg[/img] [img]http://img197.imageshack.us/img197/3305/sdc15572.jpg[/img] [img]http://img32.imageshack.us/img32/9355/sdc15574.jpg[/img] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8562/sdc15555.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6966/sdc15556.jpg[/IMG] Oswojony kocurek, dla którego przydałby się DT/DS: [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/7071/sdc15564.jpg[/IMG] Kotka, której nie mogę złapać: [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8760/sdc15565.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/1134/sdc15568j.jpg[/IMG] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Muszę próbować do skutku... już nawet nie liczę, który to raz ;) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Za łapanie kotki na sterylkę. Nie udało się :( -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
A ja proszę o kciuki... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
To ja na trzecim miejscu :D [B]Estrella[/B] dziękuję -
Piękna Helena znalazła swój port...... Już w DS!!!!!
Cudak replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
I co z tymi zdjęciami? ;) Co słychać u Helenki? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Szarotka[/B], dziękuję :) [B]Estrella[/B], od Ciebie deklaracja (5 zł) doszła 21.04.2011 -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Estrella, dziękuję bardzo :loveu: Potwierdzone na bazarku -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Bardzo dziękuję za wpłaty dla kociaków: 12.05.11 Anna B., Wodzisław Śląski 10 16.05.11 ALEKSANDRA R.,Katowice 10 (__Lara?) 16.05.11 Krystyna S., Warszawa 31 (Estrella?) -
[quote name='Asior']mam to samo, zwłaszcza, zę Kacperski mi choruje właściwie non stop... pierwsze podanie leku OK, ale następnym razem już się nie daje nabrać.. najgorzej, wręcz niemożliwe jest podanie antybiotyku, (Klacid najczęściej), Gorzkie to cholerstwo (proponuje liznąć którejś z was jak będziecie miały podać, ja raz spróbowałam polizać łyżkę po podaniu i do wieczora nie mogłam się pozbyć gorzkiego smaku z buzi...) Ale znalazłam sposób... Ponieważ młody bardzo bardzo lubi TIC-TAK-i mam przygotowane dwa-trzy i jak tylko łyżka wyląduje w buzi, podaje mu TIC-TAKA i zazwyczaj się udaje, choć rzadko, bo rzadko zdarza mu się wymiotować tym bo to tak strasznie gorzkie :([/QUOTE] Jak non stop choruje, to może powinien coś na odporność dostawać? U nas była teraz pierwsza poważniejsza choroba, że smarowanie Pulmexem nie pomogło i trzeba było syropki podawać. Nie spodziewałam się tylko, że będzie aż tak ciężko... Mam nadzieję, że nie będzie mi często chorowała :shake: [B]LAZY [/B]cieszę się, że wyniki dobre :) śliczny Maluszek, zazdroszczę zdjęć i żałuję, że nie poszłam na 3D, bo to super pamiątka. Jednak Oluś? :loveu:
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]AlfaLS[/B] rozumiem i trzymam kciuki za Perełka, żeby nie rozrabiał za mocno :) U nas w pierwszej kolejności tymczas przydałby się temu kocurkowi, bo jest bardzo oswojony, ufny i ktoś może zrobić mu krzywdę :( Na drugim miejscu jest czarna kotka, która jest piękna, daje się głaskać, ale już złapać ją ciężko. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AlfaLS']Tak szczerze mówiąc to ciągle biję się z myślami w jego kwestii. Dlatego nic nie piszę:lol:. Ja wcześniej się zdecydowałam na tą koteczkę bo kombinowałam, że kotka i kocurek w domu szybciej się dogadają niż dwa kocurki. A na mur-beton przybywa w przyszłym tygodniu - pewnie ok. środy - kocurek ze Świnoujścia. I teraz sama nie wiem czy się zdecydować na tego od Ciebie czy jednak czekać. W normalnych warunkach to nic by mi nie przeszkadzało ale teraz jak jest ta chora Niebieska to boję się o spokój w domu. Bo weci mi powiedzieli, że dla niej najważniejszy spokój... Jak słowo daję nie wiem co napisać .......:???:[/QUOTE] To może na razie się wstrzymamy z łapaniem kociaka dla Ciebie? Kotka z kocurem też może wojować i przeszkadzać Niebieskiej :( Nie wiadomo, jakie mają charakterki... bo izolować ich nie miałabyś możliwości? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Jeszcze sporo deklaracji brakuje :( [B]AlfaLS[/B], jaka decyzja? Może być ten kocurek?