Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='Clean']A bardzo proszę:-) Grill jak najbardziej, oczywiście z kociambrami:-)[/QUOTE] Tylko kotów nie grillujcie :diabloti:
  2. Gdyby ktoś miał chwilkę by porozsyłać, to w tej chwili mamy 4 bazarki na portowe kociaki: kończący się dziś: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220101-Super-BUTY-%28rozm-37%29-i-TOREBKI-tanio-do-5.01"]http://www.dogomania.pl/threads/220101-Super-BUTY-%28rozm-37%29-i-TOREBKI-tanio-do-5.01[/URL] i 3 bazarki kończące się 14.01: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220410-Dla-komputerowc%C3%B3w-i-nie-tylko-%29-s%C5%82uchawki-gad%C5%BCety-plecak-na-laptop-do-14.01"]dla komputerowców i nie tylko[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220516-Super-TANIE-ubrania-spodnie-bluzki-sp%C3%B3dnice-do-14.01"]tanie ubrania - bluzki, spódnice, marynarki, płaszczyk[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220528-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-do-14.01"]RÓŻNOŚCI - książki, filmy, paski, biżuteria...[/URL] [B]oczywiście WSPÓLNA WYSYŁKA ze wszystkich bazarków!![/B]
  3. i jeszcze jeden bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220528-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-do-14.01[/url] i prośba ta sama :)
  4. [url]http://www.dogomania.pl/threads/220516-Super-TANIE-ubrania-spodnie-bluzki-sp%C3%B3dnice-do-14.01[/url] zapraszam na nowy bazarek i bardzo proszę o podnoszenie i rozsyłanie zaproszeń....
  5. [quote name='Igiełka']Dzięki od czasu do czasu będe podnosić ;)[/QUOTE] Dziękuję Igiełko :)
  6. Pozdrawiam i [B]Zapraszam na bazarki[/B]: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220410-Dla-komputerowc%C3%B3w-i-nie-tylko-%29-s%C5%82uchawki-gad%C5%BCety-plecak-na-laptop-do-14.01[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/220101-Super-BUTY-%28rozm-37%29-i-TOREBKI-tanio-do-5.01[/url]
  7. Dziękuję za życzenia dla kociaków :) A ja w Nowym Roku zapraszam na bazarki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220410-Dla-komputerowc%C3%B3w-i-nie-tylko-%29-s%C5%82uchawki-gad%C5%BCety-plecak-na-laptop-do-14.01[/url] i [url]http://www.dogomania.pl/threads/220101-Super-BUTY-%28rozm-37%29-i-TOREBKI-tanio-do-5.01[/url]
  8. [quote name='Ada-jeje']Super sprawa!!! Tez juz mam przygotowane wskazowki dla Policji, Strazy Miejskiej dotyczace bud i dl. lancuchow. Nie wiadomo co w pierwszej kolejnosci, i do kogo slac pisma. Kto chce poprawy losu zwierzat roboty nie brakuje.:shake:[/QUOTE] Byłabym wdzięczna, gdybyś zechciała podzielić się przygotowanymi przez siebie wskazówkami/pismami do Policji i Straży Miejskiej.
  9. Dziękuję za wpłaty na Fundacyjne konto: 23.12.11 Jadwiga Ż., Chełmek (listopad Javena) 10 zł 30.12.11 Magdalena L.-C., Kraków (DLA KOTOW ZE STEPNICY OD SZAROTKI ZA GRUDZIEŃ) 10 zł :loveu::loveu::loveu:
  10. Koty biedne będą w Sylwestrową noc, bo obok portu jest ośrodek kultury, w którym co roku organizowane są imprezy... Przez fajerwerki są później kociaki przepłoszone :(
  11. [url]http://www.dogomania.pl/threads/220101-Super-BUTY-%28rozm-37%29-i-TOREBKI-tanio-do-5.01[/url] piękne buty i torebki od [B]Clean[/B] dla kociaków ;) Zapraszamy!!!!!
  12. Przypominam o naszych bazarkach (linki w moim podpisie) :) Niedługo będą kolejne..
  13. Tylko jeden kocur jest chudy i ma matową sierść, reszta wygląda bardzo ładnie - nazbierały tłuszczyku na zimę :)
  14. Zdjęcia naszych głodomorów, z czwartku, jeszcze z resztkami śniegu :) [img]http://img806.imageshack.us/img806/3566/kotkr.jpg[/img] [img]http://img850.imageshack.us/img850/9810/kot1f.jpg[/img] [img]http://img717.imageshack.us/img717/913/kot3m.jpg[/img] [img]http://img844.imageshack.us/img844/1072/kto2.jpg[/img]
  15. [quote name='Lupi']Mam nadzieję, że szybko będziemy działać z tymi bidami.[/quote] Będzie ciężko, bo gmina się nie poczuwa do odpowiedzialności za nie ("są na terenie zakładu, więc zakład powinien coś z nimi zrobić"). [quote name='Lupi']No i tak czytając budżet naszej gminy, ściskam kciuki za dalszy ciąg sterylek w przyszłym roku...[/QUOTE] Trzeba ich jak najszybciej uświadomić, że znowelizowana ustawa o ochronie zwierząt zobowiązuje ich do tego. Powoływałam się na nią w poprzednim piśmie, ale najwyraźniej trzeba o tym przypomnieć....
  16. [quote name='Clean']A dlaczego stadko portowe się powiększy?któraś kicia spodziewa się maluchów?[/QUOTE] Nie, maluchów mam nadzieję, że nie będzie, bo na bieżąco wyłapujemy i sterylizujemy nowe koty :) Dzisiejszy dzikusek to też kotka, więc na szczęście na darmo nie była złapana i wieziona do lecznicy. Myślimy z [B]Lupi [/B]o przeniesieniu stadka kotów z miejscowego zakładu pracy, w którym dyrekcja zakazała ich karmienia (już w listopadzie). Było ich niby ok 15, teraz jest ok 8 :( Niestety nie są one wysterylizowane, więc najpierw trzebaby było załatwić dla nich sterylki, a nie wiadomo jeszcze, czy da się je wyłapać (i czy zakład wyrazi zgodę na ich łapanie). Czas działa na ich niekorzyść, ale trzeba mieć nadzieję, że uda się im pomóc...
  17. Jadę dziś na sterylkę z kolejną (chyba) kotką [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Straszny dziczek z niej, złapana została przez stróża [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
  18. Zapraszam na bazarek z częścią rzeczy od [B]Clean[/B] :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/219893-Dla-komputerowc%C3%B3w-i-nie-tylko-%29-s%C5%82uchawki-kamerka-joystick-do-31.12[/url]
  19. Ano, zimno się zrobiło :( Głodne na szczęście kociaki nie są, dzięki Waszej pomocy :) Możliwe, że niedługo portowe stadko trochę się powiększy....
  20. Ada-jeje, ale jak udowodnić, który pies jest z której gminy i kto ma na niego łożyć? Ileś psów uciekło, ileś psów padło lub zostało uśpionych... a te które żyją nie wiadomo chyba, z której z kilkudziesięciu gmin przyjechały do schroniska, skoro dokumentacja nie była prowadzona, jak należy.
  21. [quote name='Clean']co tam u naszych portowych kociaków?Śpią pewnie w swoich ciepłych budkach:-)[/QUOTE] Zimno u nas, kociaki tylko jedzą i śpią. Budki mają porządne i ciepłe, a w nich miękkie kocyki, więc nie powinny narzekać ;)
  22. Proszę o zaglądanie na bazarki, będę wdzięczna za ich podnoszenie :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219168-%C5%9Aliczne-bransoletki-HAND-MODE-Kup-Teraz-na-koty-do-20-12[/URL] (bransoletki zrobione przez[B] Lupi[/B] - dochód na Jej kocie tymczasy) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219590-Przed%C5%9Bwi%C4%85teczna-WYPRZEDA%C5%BB%21%21%21-Wszystko-od-1-z%C5%82%21%21-do-20.12"]http://www.dogomania.pl/threads/219590-Przed%C5%9Bwi%C4%85teczna-WYPRZEDA%C5%BB!!!-Wszystko-od-1-z%C5%82!!-do-20.12[/URL] (wyprzedaż od 1 zł!! Rzeczy podarowane przez [B]Cassi_[/B] :loveu: dla portowych kociaków) Niedługo będą nowe bazarki z fantami od [B]Clean :loveu: [/B]która przekazała 2 kartonyrzeczy na bazarki dla portowych kociaków [B]:) [/B]
  23. Zapraszam na nowy bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219590-Przed%C5%9Bwi%C4%85teczna-WYPRZEDA%C5%BB!!!-Wszystko-od-1-z%C5%82!!-do-20.12[/url] i będę wdzięczna za podnoszenie i licytowanie ;) [B]WSZYSTKO OD 1 zł!!![/B]
  24. Na konto Fundacji doszły wpłaty: 8.12.11 (bazarek dla kotów ze Stepnicy - [B]LeCoyotte&Rudzia-Bianca[/B]) 322,00 zł 12.12.11 __LARA 10,00 zł 12.12.11 DLA KOTOW ZE STEPNICY OD SZAROTKI ZA LISTOPAD 10,00 zł 12.12.11 Bartosz Z., Warszawa 50,00 zł Dziękuję w imieniu kotów :)
  25. [quote name='Asiaczek']W tym przypadku jestem mocno zadziwiona, że Elitesse nie odpowiada...Znam Elitesse osobiście... Pzdr.[/QUOTE] Ja również jestem zdziwiona, bo przecież dla żartu bazarków nie wystawiamy, tylko dla potrzebujących zwierzaków... :(
×
×
  • Create New...