Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. Zapraszam na jeszcze jeden bazar dla Ramzesa: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219168-%C5%9Aliczne-bransoletki-HAND-MODE-Kup-Teraz-na-koty-do-14-12"]http://www.dogomania.pl/threads/219168-%C5%9Aliczne-bransoletki-HAND-MODE-Kup-Teraz-na-koty-do-14-12[/URL] Śliczne bransoletki, Kup Teraz!! [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6452/pc080404.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Rudzia-Bianca']Poszedł przelew 322 zł na kociaki z bazarku . Jak dojdą pieniądze proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/217670-Psio-kocie-zak%C5%82adki-rozliczamy[/url][/QUOTE] Dziękuję :) Dam znać. Póki co na konto fundacyjne doszła wpłata: 5.12.11 Marta M., Strzegom 30,00 zł ([B]Marta1990[/B]?) Bardzo dziękuję w imieniu kotów :)
  3. [quote name='Rudzia-Bianca']Dzięki wielkie, nie zwróciłam uwagi ... Dziś poleci przelew :)[/QUOTE] Dziękuję w imieniu kociaków :)
  4. [quote name='Rudzia-Bianca']A ja poproszę nr konta bo mam co nieco dla kotików z bazarku zakładkowego ;)[/QUOTE] Podane w 1. poście :) [COLOR=#ff0000][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty ze Stepnicy" [/B][/COLOR] Dziękuję w imieniu kotów.
  5. [quote name='AlfaLS']Super! Bo ciągle mi chodził po głowie.......[/QUOTE] Mi też tak chodził po głowie, że aż został u nas na stałe :loveu: Teraz szukamy pilnie DT dla czarnej koteczki, też jest urocza, miziasta. Postaram się zrobić jej dziś zdjęcia. Bidula na razie w klatce siedzi. Mój TŻet zgodził się na Czarnuszka, tylko pod warunkiem, że więcej kotów do domu nie będę przynosić :shake: więc na DT u mnie zostać nie może, a do portu żal ją wypuszczać, bo takie skupisko kotów i chorób wszelakich, nie jest dobrym miejscem....
  6. Czarny kocurek znalazł DS :)
  7. [quote name='Szarotka']Cudak jak wiem, ze zalegam z deklaracjami, ale stale sie cos takiego dzieje, ze mi utrudnia. Najpierw wyslalam i deklaracje wsiakly. Teraz przeslalam na pay pala, z pay pala na swoje konto w Polsce i zlazlo z pay pala a na koncie nie ma ?? Poczekam jeszcze dwa dni i bede sie starala jakos to monitowac, ale nie wiem czy u Pay Pala czy na koncie ........... Grudniowe chyba wysle do Ani tak jak robilam wczesniej.[/QUOTE] To faktycznie masz zamieszania z tymi wpłatami :shake: ale myślę, że kociaki wybaczą :loveu:
  8. [quote name='Clean']@Cudak - w przyszlym tygodniu bede w Twoich okolicach bo wybieram sie w odwiedziny do rodzicow, popatrze co moglabym Ci podrzucic na bazarek dla kociakow.Podaj mi prosze swoj numer telefonu na priv zebym jakos sie mogla z Toba skontaktowac.[/QUOTE] Dziękuję w imieniu kociaków :loveu: PW poszło
  9. Zapraszam na kolejny bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218992-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-bi%C5%BCuteria-kosmetyki-koszule-do-14-12[/url]
  10. Dostają codziennie dobre jedzonko tylko dzięki Waszej pomocy :loveu::loveu::loveu: Kotów niestety ciągle przybywa (mimo, że już kilkanaście z nich znalazło nowe domy!). Postaram się zrobić, jak czas pozwoli, listę wszystkich portowych ze zdjęciami, wtedy będzie wiadomo ile ich jest :)
  11. [quote name='bric-a-brac']Skoro zaglądały to siatek, to takie kompletne dzikusy nie są :) [/quote] Akurat te, które zostały mi do złapania na sterylki, to kompletne dzikusy - tylko rękę wyciągnę i już ich nie ma :( [quote name='bric-a-brac']Cudak, a jak często są karmione? [/QUOTE] Raz dziennie, ale dostają teraz też mleko od Panów, którzy stróżują (port jest w przebudowie obecnie). [quote name='bric-a-brac']Większość jest wysterylizowana?[/QUOTE] Tak. Zostały mi 4 koty do złapania na sterylki (o ile to nie kocury). Mam nadzieję, że nic nowego nie dojdzie, bo nie jest łatwo te koty łapać.
  12. a to ich domki: [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/5779/pc040362m.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/7956/pc040364.jpg[/IMG] i na koniec jeden z nowych kotów - szara marmurka (nie wiem tylko, dlaczego ma przycięte ucho..) [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6438/pc040353.jpg[/IMG]
  13. [img]http://img14.imageshack.us/img14/3307/pc040340.jpg[/img] Bardzo im smakowało jedzonko :) [img]http://img838.imageshack.us/img838/1968/pc040341.jpg[/img] [img]http://img846.imageshack.us/img846/5709/pc040342.jpg[/img] [img]http://img696.imageshack.us/img696/114/pc040343.jpg[/img] [img]http://img687.imageshack.us/img687/3232/pc040344.jpg[/img]
  14. Byłam wczoraj w porcie na polowaniu :angryy: i przy okazji zanieść kotom część darów od [B]gudrun[/B] :loveu: Drugą część dostaną na Mikołajki. Kociaki głodne, wybiegły na powitanie [img]http://img846.imageshack.us/img846/6148/pc040328.jpg[/img] [img]http://img23.imageshack.us/img23/5379/pc040331.jpg[/img] [img]http://img24.imageshack.us/img24/2921/pc040334c.jpg[/img] [img]http://img827.imageshack.us/img827/9876/pc040336.jpg[/img] zaglądały do reklamówek i patrzały, co dobrego im przyniosłam [img]http://img24.imageshack.us/img24/8575/pc040339.jpg[/img]
  15. [B]Javena[/B] za co Ty przepraszasz?!!! Kociaki są wdzięczne za każdy grosik, a co dopiero za 5 zł!
  16. Paskudna pogoda dziś :( chciałam się dziś wybrać do kociaków i spróbować złapać któreś z nowych, ale pewnie nie będą miały ochoty wychodzić ze swoich budek...
  17. [quote name='katlis'][url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=136497[/url] karma do oddania w Warszawie, może warto ponieść koszty przesłania do Justyny :)[/QUOTE] Już ktoś zarezerwował karmę :(
  18. Podnoszenie to OGROMNA pomoc, bo dzięki temu ktoś może je wypatrzyć i coś kupić :) więc będę bardzo wdzięczna za podnoszenie :)
  19. Zapraszam na kolejne bazarki dla kotów (wspólna wysyłka!): [url]http://www.dogomania.pl/threads/218805-Super-CIUCHY-kubki-FIGURKI-pr%C3%B3bki-na-bezdomne-KOTY-do-14-12[/url] i [url]http://www.dogomania.pl/threads/218803-Ciuszki-dla-DZIECI-opaski-PRZYJACIEL-ZWIERZ%C4%84T-szalik-KIBICA-do-14.12[/url]
  20. Zapraszam na kolejny bazarek dla Ramzesa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218803-Ciuszki-dla-DZIECI-pi%C4%99kna-apaszka-opaski-PRZYJACIEL-ZWIERZ%C4%84T-szalik-KIBICA-do-14.12[/url]
  21. Dzwoniła dziś do mnie Pani z Gminy. Gmina sfinansuje kolejne 4 sterylki (kamień z serca!!!! [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]). Proszę o kciuki za łapanie kotów... bo same dzikuski zostały mi do złapania. [B]Lupi[/B], nie znalazłaś drzwiczek?
  22. Ramzes nadal czeka na nowy domek....
  23. Na moim bazarku [B]Elitesse [/B]wylicytowała marynarkę za kwotę 25 zł, nie wpłaciła, nie odpisuje na PW mimo że zagląda na dogo codziennie...
  24. Kociaki dostały dziś paczkę ze smakołykami od[B] gudrun :loveu: [/B]Bardzo dziękuję w ich imieniu[B], [/B]chyba imw tym roku wcześniej Mikołajki zrobimy[B] :multi: [/B]
  25. Bardzo proszę o wpłaty na jedzonko dla portowych kociaków: [B]na suchą karmę zbieramy na konto:[/B] [COLOR=#ff0000][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty ze Stepnicy" [/B][/COLOR] [COLOR=green][B]Na pozostałe wydatki -makaron, puszki, mięso zbieramy na moje konto (podaję na PW)[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...