Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. wlasnie dlatego dowiem sie czegos dopiero po swietach - teraz na maxa nie mam czasu, zeby domki sprawdzac
  2. kurcze jak w piatek wydam jednego tymczasa to ja wezme ale to bedzie taki tymczas awaryjny
  3. jezeli pies po swietach bedzie w schronie Piotrek pogada z zona zeby wziac psa na DS
  4. przepraszam, że to tylke trwalo ale naprawde nie mam czasu....:oops: Klapsa jest super dziewczyna - typowa onka, super posluszna, lubi sie bawic i co najwazniejsze zdrowa ta druga jest jeszcze ladniejsza :eviltong: po swietach postaram sie pokazac dziewczynke :p
  5. niestety - jak mialam benke z poznania - telefonow bylo bardzo duzo ale 90% to rozmnazacze
  6. GameBoy

    RTG

    no walsnie, powiem moze brzydko ale tak mi sie wydaje, ze najlepsze czasy Janickiego juz minely
  7. pogadam ale nic nie obecuje
  8. GameBoy

    RTG

    [quote name='Angel13']Zawsze mozna iść do drugiego wrazie wątpliwości i skonsultować z innym wetem.Może jak już chodziłaś z poprzednim psem do niego to nie policzy ci za pierwsza wizyte tak dużo :)[/quote] tak ale wiesz - to tez kwestia pieniedzy, a ja chce zrobic zdjecia przodu tez
  9. GameBoy

    RTG

    dziekuje Ci za informacje, chyba tez sie do niego z suka wybiore zobaczymy - jeszcze mamy troche czasu
  10. ja mam szczeniaki, male i duze, mam 3 koty musze pogadac z TZ bo on ma ostatnio zmeczenie materialu tym DT u nas, wszystko fruwa pozatym na pewno to moje towarzstwo by za nia ganialo
  11. GameBoy

    RTG

    całego tyłu?
  12. wiem, ze sie przyzwyczai ale pytalam juz nawet w kwestii dania tymczasu - niestety u mnie sa 3 psy
  13. czy ona jest przyzwyczajona do psów?
  14. GameBoy

    RTG

    to wiem, jak ja chodzilam 1 wizyta kosztowala 160, cena znowu poszla w gore :roll: ile kosztuje komplet zdjec z opisem? pamietasz moze ile placilas?
  15. GameBoy

    RTG

    znam JAnickiego chodzilam z Monthy do niego kiedyś byl super teraz opinie sa rozne
  16. po świętach pokaże Wam Komę, jest mniejsza, długowłosa ale też śliczna
  17. śliczna dziewczynka - słaba jakość ale zdjęcie zrobiłam telefonem. Ma już komplet szczepień, żadnych kulawizn, super rosnie, bardzo duza jest - masywna taka, slucha sie ladnie swojej Pani. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9428/klapsavm3.jpg[/IMG][/URL]
  18. GameBoy

    RTG

    do Sterny uderzac?
  19. śliczna super dziewczyna :loveu:
  20. GameBoy

    RTG

    wlasnie nie ma nic niepokojacego, nie kuleje nic sie nie dzieje, poprostu mam traume po bylej suni ale tez sie boje premedykacji
  21. GameBoy

    RTG

    ale super avat! czy pierwsze zdjecia zrobic w wieku 6 mcy? czy mozna pozniej jak nie ma nic niepokojacego?
  22. śliczna jest - pokaże ją tam jest problem bo jest drugi kot i on zaakceptuje tylko takiego malucha
  23. skoro maluszek mial tymczas do wczoraj to gdzie jest teraz?
×
×
  • Create New...