[quote name='Aska25']Przepraszam, ze nie edytuje.
Jesli chodzi o wizyte u weterynarza, moge go zabrac i na swoj koszt zeby go obejrzeli. Ja zawsze na Łagiewnicka jezdze. Tylko jeszcze raz podkresle musze miec pewnosc ze psiak jest w 100% zdrowy bo nie chce zeby nasz sie czyms od niego zarazil.
I jeszcze raz podkresle, musicie mi obiecac, ze pies znajdzie dom, a jak nie to ze po tych 3 tyg ktos go zabierze. Nie chce nawet myslec co powie moj facet kiedy go zobaczy, chyba mnie normalnie zabije. Plus taki, ze to moje mieszkanie wiec rzadze :-)
Aha. Pracuje i w domu jestem kolo 15. Wiec psiak musialby byc w domu sam od 9. Mamy klatke w pokoju, wiec maly bylby zamykany w niej dla bezpieczenstwa. Ewentualnie moglabym go brac do pracy, ale musialby siedziec w aucie przez 5 godzin, oczywiscie co godzinka bym do niego zagladala i wypuszczala na 5 minutek na trawe.
Nie wiem sami zdecydujcie co robic. Moj tel 506-181-454[/quote]
wezme go po 3 tygodniach - dałam słowo, trzymam się tego co mówię
a pracuje od 9 do 18.30 więc u mnie psy dłużej siedzą same i też żyją