Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='Benia-b']GB-słuszna decyzja -przede wszystkim dla psa. Pies po półtorej miesiaca przyzwyczaja się dopiero do miejsca i do ludzi(z którymi mieszka)-więc to, że teraz wedruje na jego psychice się nie odbija-więc nie martw się, żadnych stresów większych niz juz przezył w schrornie- nie ma. Po tym czasie dopiero pokazuje swoj charakter-a jako, ze to pies obronny-obrone rodziny przede wszystkim ma we krwi. Wtedy dopiero chodzenie miedzy ludźmi i innymi psami mogłoby być tragiczne w skutkach-bo czułby sie juz pewnie, wiedziałby, ze jesteście obok ... Trzymam kciuki mocno-nie martw się-bedzie dobrze! P.s. jakby ktos wymyslił taka psią wielką kuwete-coby go nie wyprowadzac miedzy ludzi....:evil_lol:[/quote] Borys pojechal :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: poryczlam sie przy Selket i jej TZ, pozniej gadajac z Lidka :oops: sorry dziewczyny o kuwecie tez myslalam z TZ, nawet na balkonie ale idzie lato, coraz cieplej, smrod straszny by byl
  2. [quote name='oktawia6']ale to dopiero początek GameBoy:razz: a sprawdzałaś próbę jak gryzie kostkę i Hexia koło niego na przykład tak bliziutko? (niekoniecznie Twoja rączka) -myślałam że 2 miesiące i potem go bierzesz do siebie z powrotem:-( [/quote] mysle Okta, ze dramatyzujesz
  3. [quote name='oktawia6']tia?a co na dworku się dzieje?:cool3::cool1: na Ciebie przyjdzie kolej za 2 miechy:cool3::diabloti:[/quote] na mnie kolej na co?? [quote name='oktawia6']wszelkie zmiany są dla psa niewidomego niekorzystne-nie tlko przestawianie mebli w domu-następna zmiana domu pogłębi jego problemy-to są psy z tzw. nieadopcyjnych ale są oczywiście dobre dusze, tylko takich ludzi mało co widzę-po dzwoniących z ogłoszeń poziom jest żenujący. P.S. tylko jak dasz mu kosteczkę do gryzienia nie wkładaj do kenel klatki ręki:diabloti:jakby Ci przyzło do głowy go pogładzic:evil_lol:no albo zaproś nielubionego sąsiada do tego celu:diabloti:[/quote] chodzilo mi o ten Twoj fragment Okta, ze pies nie rzuca sie do reki jak je, nie warczy, mozna podejsc, wszystkie zabiegi bez szemrania mozna przy nim wykonac, nie musze nawet do niego mowic on sam wie gdzie jestem i ze to ja podchodze, a ze sie boi nieznanego albo czegos co mu sie zle kojarzy to normalne, tez bym sie bala na jego miejscu, a z nim z kazdym dniem jest coraz lepiej akurat a nie gorzej ale napewno nie jest zadnym trotylem, jest przewidywalny, wiem juz kiedy atakuje i co moze go wyprowadzic z rownowagi - poprostu nie nadaje sie do bloku [B]Borys nie jest psem nieadopcyjnym[/B]
  4. dzieki chociaz nie ma za co, czuje sie jakbym swojego psa oddawala cale szczescie czarnowidztwo Okty sie nie sprawdzilo co do jego agresji
  5. za 2 m-ce bede miala dla niego warunki.. teraz nie chyba nie zdajecie sobie sprawy jak ciezko z nim wyjsc na dwor, na chodnik miedzy ludzi nie pojde bo jak na kogos warknie to ludzie ogchodza ze zmyslow ze strachu, znowu jak chodze z nim w miejsca dla psiarzy, Borys szaleje pobudzony zapachem innych psow, a to nie jest pudelek, tylko teraz 44 kilowy pies, ktory mam nadzieje, za kilka tyg wroci do normalniej wagi min 55 kilo dodatkowo Borys nie umie chodzic na smyczy i szarpie, ehhh do d**** to wszystko, a on jest taki kochany w domu....
  6. ja nie pisalam, ze TZ sie go boi tylko, ze sie boi wychodzic z nim na podworko bo Borek szaleje a jest nieszczepiony, zaszczepilam go ja, a szczepionka na wscieklize zaczyna dzialac po 10 dniach.... Sonica czy Ty nie rozumiesz, ze to nie ja nie chce dac mu szansy, bo dla mnie on jest idealny, dla TZ tez, ale musze go wyprowadzac, miedzy ludzi i psy, przyjedz do mnie, wyjdz z nim 3 razy choc przez jeden dzien, nasluchaj sie, zaplac mandat i odbierz ochrzan od sasiadow, zobaczymy czy Twoje zdanie sie nie zmieni... nie robcie ze mnie tej zlej, mnie i tak jest wstyd i serce krwawi
  7. ciotka Kela zalatwila dzis dla Borysa profesjonalne tablety na robale i krople przepisane przez okuliste Kela :Rose::Rose::Rose::Rose:
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]cioteczka już dobrze zadbała :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] i tak mi peknie serce :placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  9. [quote name='oktawia6']on jest identyczny jak Twoja Hexa GameBoy:-(-tak mi się na pierwszy rzut wydaje z tych zdjęc, które wstawiłaś. będzie tam miał dobrą opiekę w tym hotelu?[/quote] bedzie, bedzie mial boks z duzym wybiegiem i wejsciem do pawilonu, 3 razy dziennie spacer, opieke lekarza calodobowo i pewnosc, ze nikt sie go nie bedzie bal
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/3038/s4022412ob7.jpg[/IMG][/URL]
  11. sterylka u pekinczykow jest dosc skomplikowana z tego wzgledu, ze przed zabiegiem czesc wet wymaga zrobienia badan serca, lepiej tez jest gdy narkoza jest wziewna ato sie niestety wiaze z wiekszymi kosztami - wiem, bo sama mam dlug po ostatnim pekinie.
  12. [quote name='joanka']GB Borys jest piękny..[/quote] jest wielki, cudowny i dostojny :loveu: moje serce juz skradl :oops:
  13. sonica wejdz na jego watek na molosach tam wszystkiego sie dowiesz, ciezko to strescic w kilku zdaniach
  14. mam chetny dom na sunie tylko pojawia sie pytanie, czy a jezeli tak to kiedy ona bedzie wysterylizowana?
  15. nikt nie odzywa sie z ogłoszeń?
  16. Borys jedzie do hotelu na 2 m-ce a my szukamy domu
  17. odwiedze Axelka i pomiziam za uchem
  18. Borys waży już 4 kilo więcej, nie ma przynajmniej kregosłupa na wierzchu....
  19. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/9910/s4022401hg9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/3485/s4022403tq9.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/4078/s4022393oy7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/7612/s4022394ea4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/5024/s4022397tw9.jpg[/IMG][/URL]
  21. w okolicy dlugiego weekendu beda nowe foty Stacha
  22. dziekuje Ci ciotka :Rose:
  23. [quote name='emilia2280']ozesz :oops: wiedzialam ze dzwoniá tylko nie wiedzialam w jakiej parafii :evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. [quote name='emilia2280']Oktawia ma w kompie wirusa typu kaspersky (cos mi sié z tym ruskim jasnowidzem kasparowem kojarzy ;)). [/quote] kasparov to mistrz szachowy a jasnowidz kaszpirowski ;)
×
×
  • Create New...