Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bo My tu tera normalnie na tym Dogo wszyćkie takie moondre som że cytują zanim INNE pomyślą gdzie tam do napisania :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] syćkie jak już cuś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='agbar']a pelzaczek to ten tego panie jasnowidzacy nomalnie:loveu:se zacytowal zanim wieszcz napisal:evil_lol:[/quote] ba!! sie wie!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] a ty pełzaczku :loveu: dokąd :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] dzis w nocy odpalam wrotki na Wawe i juz zaczynam trenowac :evil_lol: przeciez musze jutro Ige odebrac :D
  4. [quote name='agbar'] ujebala misia pszczola o ty curwo misio wola za te meki za te bole rozpierdo(l)e wszystkie ule :roll:[/quote] :scared::scared::scared::scared::scared:
  5. [quote name='rufusowa']:laola::cunao::bigcool::sweetCyb: to ja ide:drink1::evil_lol: chyba lepiej być nie mogło :loveu:[/quote] oby tylko dogadal sie z kotami i domownikami
  6. Borys w poniedzialek rano na 100% idzie na swoje, trzymajcie kciuki oby sie udalo mu tam zostac
  7. [quote name='Iskra73']no to niech bedzie IGA tak jej wlasnie wpisuje w ksiazeczke :razz:[/quote] ok ok, jutro bede ok 12.30 w Wawie i od razu odbiore malucha
  8. tez bardziej sie sklaniam ku Idze:cool1:
  9. moja suka jest wysoka i chuda :roll:
  10. Iga lub Tula innej opcji nie zakladam poki co
  11. wieczorem postaram sie cos wiecej napisac, musze sie skontaktowac z Maria, chyba, ze ona sama cos wiecej napisze
  12. super masz stadko Vec, zdjecia tez swietne, dobra jakosc nie to co u mnie ...
  13. śliczny Muminek! nareszcie zalazlam wiecej fot :loveu:
  14. dzwonilam do Marii, jutro będzie rozmawiała z chłopakiem, on po weekendzie będzie miał wolne, wtedy najprawdopodobniej weźmie go do siebie
  15. mam nadzieje, ze cala akcja sie powiedzie :p przepraszam, ze nie moglam bardziej pomoc:oops:
  16. ja tylko uprzedzam, ze mala nie bedzie mogla zostac u mnie dluzej jak do czwartku wieczor gdyz w piatek rano wyjezdzam!
  17. dzwonilam do tego pana, ktorego nr podala mi Amiga ale Pan powiedzial, ze oddzwoni jutro wiec bede czekala na jakis sygnal
  18. [quote name='emdziolek']Bez nerwów napisałam to przeciez zanim dostałam Twoje PW, juz wszystko wiem:roll:[/quote] nerwów to tu nie ma, śmieszy mnie to bardziej, dojazd do mnie jest prosty jak drut Magda wyjdzie do Ciebie, sa ludzie na ulicy, peronie,nie gryza mozna zapytac jak dojechac i w co wsiasc
  19. ciotki pomozcie to podrzucac!!! [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10213859#post10213859[/url]
  20. [quote name='emdziolek']Nocleg mam zapewniony u Dorci z Miau tylko teraz jak ja sie przemieszcze z DC do Ciebie i od Ciebie na włochy?[/quote] pisalam Ci juz i tutaj wczoraj i na Pw mam powtarzac?
  21. [quote name='Fenris']Moja to szczeka na wszystko i wszystkich :p ale tak to jest jak się mieszka na głównej trasie spacerowej, na rogu ulic ... spory ogródek i w lato drzwi cały czas otwarte :p duże tarasy itd ... więc Santa to taki po części "podwórzowy" pies, winc pilnuje :p[/quote] moja na dzialce tez pilnuje ale warczy i sie jezy glownie, szczeka baaaardzo rzadko :cool1: mam wybrakowanego psa :evil_lol:
  22. osiedle wyzyny - przykro mi z powodu remontu nie mam jak Cie przenocowac
  23. [quote name='kela']Jak pewnie wiesz, to Boryska wątek jest na FM i na Moloss forum-ale tam cisza-niestety,ani jednedo wpisu po moim poście...Moze tez pomogłaby mu info w GW, no i jeszcze na FM zgłosił się ,,andrzej,-zainteresowany i wspólczujący kibic z poludnia kraju i zaproponował umieszczenie reklamy o Borysie na forach kibiców piłkarskich - Borysa i tego zagłodzonego zachudzonego i chorego DC - Gravisa, którego w Toruniu znalazła ,,Akroksa,,z FM.[/quote] to, ze ma watki to wiem, tyle, ze samo podbijanie watku nic nie da trzebaby go pooglaszac, zrobic allegro itd - nie ma sensu zeby siedzial sam,mimo, ze to dobry hotel to tylko hotel
×
×
  • Create New...