-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bo My tu tera normalnie na tym Dogo wszyćkie takie moondre som że cytują zanim INNE pomyślą gdzie tam do napisania :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] syćkie jak już cuś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='agbar']a pelzaczek to ten tego panie jasnowidzacy nomalnie:loveu:se zacytowal zanim wieszcz napisal:evil_lol:[/quote] ba!! sie wie!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] a ty pełzaczku :loveu: dokąd :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] dzis w nocy odpalam wrotki na Wawe i juz zaczynam trenowac :evil_lol: przeciez musze jutro Ige odebrac :D
-
[quote name='agbar'] ujebala misia pszczola o ty curwo misio wola za te meki za te bole rozpierdo(l)e wszystkie ule :roll:[/quote] :scared::scared::scared::scared::scared:
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='rufusowa']:laola::cunao::bigcool::sweetCyb: to ja ide:drink1::evil_lol: chyba lepiej być nie mogło :loveu:[/quote] oby tylko dogadal sie z kotami i domownikami -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Borys w poniedzialek rano na 100% idzie na swoje, trzymajcie kciuki oby sie udalo mu tam zostac -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iskra73']no to niech bedzie IGA tak jej wlasnie wpisuje w ksiazeczke :razz:[/quote] ok ok, jutro bede ok 12.30 w Wawie i od razu odbiore malucha -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
tez bardziej sie sklaniam ku Idze:cool1: -
Galeria Cane Corso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
GameBoy replied to malawaszka's topic in Galeria
moja suka jest wysoka i chuda :roll: -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Iga lub Tula innej opcji nie zakladam poki co -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
wieczorem postaram sie cos wiecej napisac, musze sie skontaktowac z Maria, chyba, ze ona sama cos wiecej napisze -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
GameBoy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
super masz stadko Vec, zdjecia tez swietne, dobra jakosc nie to co u mnie ... -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
GameBoy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
śliczny Muminek! nareszcie zalazlam wiecej fot :loveu: -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
dzwonilam do Marii, jutro będzie rozmawiała z chłopakiem, on po weekendzie będzie miał wolne, wtedy najprawdopodobniej weźmie go do siebie -
[quote name='emdziolek']Bez nerwów napisałam to przeciez zanim dostałam Twoje PW, juz wszystko wiem:roll:[/quote] nerwów to tu nie ma, śmieszy mnie to bardziej, dojazd do mnie jest prosty jak drut Magda wyjdzie do Ciebie, sa ludzie na ulicy, peronie,nie gryza mozna zapytac jak dojechac i w co wsiasc
-
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
ciotki pomozcie to podrzucac!!! [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10213859#post10213859[/url] -
[quote name='Fenris']Moja to szczeka na wszystko i wszystkich :p ale tak to jest jak się mieszka na głównej trasie spacerowej, na rogu ulic ... spory ogródek i w lato drzwi cały czas otwarte :p duże tarasy itd ... więc Santa to taki po części "podwórzowy" pies, winc pilnuje :p[/quote] moja na dzialce tez pilnuje ale warczy i sie jezy glownie, szczeka baaaardzo rzadko :cool1: mam wybrakowanego psa :evil_lol:
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='kela']Jak pewnie wiesz, to Boryska wątek jest na FM i na Moloss forum-ale tam cisza-niestety,ani jednedo wpisu po moim poście...Moze tez pomogłaby mu info w GW, no i jeszcze na FM zgłosił się ,,andrzej,-zainteresowany i wspólczujący kibic z poludnia kraju i zaproponował umieszczenie reklamy o Borysie na forach kibiców piłkarskich - Borysa i tego zagłodzonego zachudzonego i chorego DC - Gravisa, którego w Toruniu znalazła ,,Akroksa,,z FM.[/quote] to, ze ma watki to wiem, tyle, ze samo podbijanie watku nic nie da trzebaby go pooglaszac, zrobic allegro itd - nie ma sensu zeby siedzial sam,mimo, ze to dobry hotel to tylko hotel