[quote name='GrubbaRybba']Ja dopłacę te brakujące 10 zł i już mamy komplet.
GameBoy, mam nadzieję, że świat się nie zawali, jak przelewy wpłyną za kilka dni, bo to różnie bywa w różnych bankach.[/quote]
dziewczyny pewnie, ze sie nie zawali ale wezcie pod uwage, ze to nie jest dla mnie
ale ok rozumiem, na wariata zalatwiane, niech bedzie