Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='Rybc!a']Nie chcę? Ja bardzo tego chcę, mimo tego NIE MOGĘ! :-( Uwierz mi, że gdybym nie miała 3 suk w bloku, Ptyś byłby już u mnie, nie na stałe, ale chociaż na DT. Pozatym, nie ja podpisywałam umowę z ludźmi , tylko mój tato. Ja jestem niepełnoletnia. :-([/quote] ja to wszystko wiem tyle, ze skoro wydajemy psa to bierzemy za niego odpowiedzialnosc rozumiem, ze masz 3 suki ja mam w domu 3 koty - 2 tymczas, psa swojego i 3 tymczasy - jeden z podejrzeniem parvo nie mam miejsca, moj TZ burczy ale trudno nie znajdziesz mu tymczasu na dogo bo sa wakacje, to nierealne hotele sa przepelnione a na nie trzeba mnostwo kasy nikt z Twojej rodziny tez nie moze go przetrzymac? wiem, ze masz wiele udanych adopcji ale wlasnie przy takich wychodzi to, ze trzeba liczyc sily na zamiary
  2. czy naprawde nie ma w wawie nikgo kto moglby dac tymczas takiemu maluchowi ??
  3. w jakim miescie jest teraz? zainteresowanie tym watkiem jest takie duze, ze obawiam sie, ze pies wyladuje w schronie nie rozumiem dlaczego nie chcesz go wziac do siebie, jestes odpowiedzialna za ta adopcje Rybc!a
  4. ja tego nie rozumiem dlaczego, mimo, ze mieszkasz w Elblagu chcesz go trzymac na sile Warszawie, dlaczego tutaj? przeciez tu bedzie dwa razy drozej ze wszystkim... gdzie on sie podzieje jak nie znajdziesz mu DT? trafi do schronu?
  5. niech sie przyzwyczajaja:cool1: Tomek Borys jest niewidomy na 100% i niestety sa to zmiany nieodwracalne
  6. a co ja mogę? mam 3 koty (dwa na tymczasie), psa swojego i trzy tymczasy w tym jednego z podejrzeniem parvo , czekam na wyniki badan krwi :shake:
  7. a mnie czasem z Kabat ciezko sie wybrac :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. tez park, tam znajduje sie palacyk w ktorym jest galeria - odbywaja sie koncerty, wystawy, eventy
  9. Cekinko YL odwolala tymczas, przynajmniej ja tak to zrozumialam
  10. a nie dasz rady zalatwic mu platnego tymczasu w E.?
  11. mysle, ze niestety problem mozebyc tym wiekszy, jezeli pies bedzie przebywal z suka
  12. moze byc ciezko CC sa dosc dominujace, jezeli Twoje psy nie beda dominujace, bardzo zaczepne w stosunku do niego powinno byc ok
  13. Rybcia ile masz kasy? z tej deklarowanej? hotel w Wawie to bedzie bardzo duza kasa.... nie mozesz go do Elblaga zabrac?
  14. 5 maja 2008 r - data szczepienia na wscieklizne 3 maja 2008 - data, kiedy w paszporcie zostal umieszczony mikroczip
  15. [quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue]Taaaaak! Zapomniałam napisać... Kurczę... myślałam, że jest mniejsza... 63 cm w kłębie, to jej wynik... Co Wy na to?[/COLOR][/I][/B][/quote] ja na to, ze mam trola w domu Fiesta jest sliczna, szkoda tylko, ze kopiowana ;)
  16. [quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue]Widzę, że u cc memłanie wszystkiego, to normalka... :evil_lol: [/COLOR][/I][/B][/quote] ciotka i jak zmierzylas Fieste?
  17. [quote name='GrubbaRybba']Mam zapytanie z zainteresowanego domku. Kiedy Zuzia miała wyrabiany paszport i kiedy miała robione badania na przeciwciała na wściekliznę.[/quote] poszlo dalej ;)
  18. [quote name='Fenris']A teraz ostatnie już, w posłanku w kuchniojadalni :p [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1962/s7302761smalltl3.jpg[/IMG] [/quote] jaki ona ma porzadeczek :crazyeye::evil_lol:
  19. przeciez paczka w DHL do 30 kilo kosztuje 32 zlote wysylalam ostatnio maly telewizorek i tyle placilam chyba, ze jakas specjalna usluga do tego
  20. u mnie przy 5 TZ juz nie jest w stanie sie doliczyc:evil_lol:
  21. chyba nadal dobrze, gdyby cos sie dzialo jej opiekunka by dzwonila ona sie teraz uczy jest w trakcie sesji i nie chce jej przeszkadzac za kilka dni wraca wtedy bedziemy na biezaco
×
×
  • Create New...