-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
[quote name='Rybc!a']Nie chcę? Ja bardzo tego chcę, mimo tego NIE MOGĘ! :-( Uwierz mi, że gdybym nie miała 3 suk w bloku, Ptyś byłby już u mnie, nie na stałe, ale chociaż na DT. Pozatym, nie ja podpisywałam umowę z ludźmi , tylko mój tato. Ja jestem niepełnoletnia. :-([/quote] ja to wszystko wiem tyle, ze skoro wydajemy psa to bierzemy za niego odpowiedzialnosc rozumiem, ze masz 3 suki ja mam w domu 3 koty - 2 tymczas, psa swojego i 3 tymczasy - jeden z podejrzeniem parvo nie mam miejsca, moj TZ burczy ale trudno nie znajdziesz mu tymczasu na dogo bo sa wakacje, to nierealne hotele sa przepelnione a na nie trzeba mnostwo kasy nikt z Twojej rodziny tez nie moze go przetrzymac? wiem, ze masz wiele udanych adopcji ale wlasnie przy takich wychodzi to, ze trzeba liczyc sily na zamiary
-
czy naprawde nie ma w wawie nikgo kto moglby dac tymczas takiemu maluchowi ??
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
niech sie przyzwyczajaja:cool1: Tomek Borys jest niewidomy na 100% i niestety sa to zmiany nieodwracalne -
a co ja mogę? mam 3 koty (dwa na tymczasie), psa swojego i trzy tymczasy w tym jednego z podejrzeniem parvo , czekam na wyniki badan krwi :shake:
-
a mnie czasem z Kabat ciezko sie wybrac :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
tez park, tam znajduje sie palacyk w ktorym jest galeria - odbywaja sie koncerty, wystawy, eventy
-
Cekinko YL odwolala tymczas, przynajmniej ja tak to zrozumialam
-
[quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue]Taaaaak! Zapomniałam napisać... Kurczę... myślałam, że jest mniejsza... 63 cm w kłębie, to jej wynik... Co Wy na to?[/COLOR][/I][/B][/quote] ja na to, ze mam trola w domu Fiesta jest sliczna, szkoda tylko, ze kopiowana ;)
-
[quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue]Widzę, że u cc memłanie wszystkiego, to normalka... :evil_lol: [/COLOR][/I][/B][/quote] ciotka i jak zmierzylas Fieste?
-
[quote name='Fenris']A teraz ostatnie już, w posłanku w kuchniojadalni :p [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1962/s7302761smalltl3.jpg[/IMG] [/quote] jaki ona ma porzadeczek :crazyeye::evil_lol:
-
u mnie przy 5 TZ juz nie jest w stanie sie doliczyc:evil_lol: