Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. najważniejsze, że się znalazł
  2. [quote name='an1a']Co tu taka cisza? :)[/quote] też byłam zaskoczona....
  3. prosilam o fotki juz kilka razy podobno ktos ma i mial wstawic - fotek nadal nie ma
  4. ciotka pokaz wiecej zdjec ze slubu... taka ładna para....:loveu:
  5. [quote name='halbina']Oj, GameBoy, GameBoy... :p[/quote] taaaaak? :oops: gdybym nie miala takiego dlugu wzielabym je od razu
  6. [quote name='zulugula']Sa na działce, razem z małymi kociakami. Taki tymczas do zimy.[/quote] a ile ich jest? masz jakies fotki? w sumie za 3 dni bede na pusto:oops:
  7. Niki moze jej zwyczajnie gorąco... mój smok też mniej je wymiziaj Abiśkę
  8. [quote name='zulugula']Jeśli podejmiesz decyzję daj znać na PW. Niedaleko Imielina są drobinki szukające domku.[/quote] na tymczasie sa?
  9. [quote name='an1a']Ja się w ogóle zastanawiam nad adopcją "w Polskę". Wolałabym, żeby były jednak blisko....[/quote] tym bardziej, ze to suczki wiec latwiej sterylek pilnowac
  10. oby sie udało joaaa robić dziś w nocy nowe ogłoszenia czy czekamy na wynik wizyty?
  11. cieszą takie informacje tym bardziej, że miałyście wątpliwości ...a tu proszę... idylla wręcz :p
  12. super, ze Abiska dobrze sie czuje, wracaj do sprawnosci malutka jak najszybciej
  13. Pan fotki podrzuci do mnie ew i ja Wam je pokażę
  14. czekamy na informacje z nowego domu ..:cool3:
  15. [quote name='joaaa']Tak, pani, która ma leona chłopaka z papierami i chciałaby dać mu towarzystwo, żeby nie był samotny. :lol:[/quote] rozważasz tą adpcję czy chce je rozmnażać, bo nie do końca rozumiem Twój wpis? :oops:
  16. ja pisze w ogloszeniach, ze prosze nie dzwonic z zastrzezonych bo pozniej sa takie akcje jak czuję się mała? już ok?
  17. śliczny... w taki razie musi być kanapa koniecznie :cool1:
  18. będzie dobrze dzikus, cieszę się, że są postępy
  19. hop! odwaliłaś kawał bardzo dobrej roboty szacunek:Rose:
  20. mam złą wiadomość, tymczas za przyszły m-c i każdy następny to 300 zł dziewczyna jeździ z Zuzką ale niestety musi za nią dodatkowo płacić uważa, że to mało jak na Wawę w poniedziałek będę miała fotki
  21. do kogo w końcu mała pojechała?
  22. [quote name='joaaa']dzięki! Jedna osoba dzwoniła, o boksia nikt.[/quote] ktoś rozsądny? w sobotę w nocy zrobię więcej ogłoszeń
×
×
  • Create New...