[quote name='zulugula']Sa na działce, razem z małymi kociakami. Taki tymczas do zimy.[/quote]
a ile ich jest? masz jakies fotki? w sumie za 3 dni bede na pusto:oops:
[quote name='an1a']Ja się w ogóle zastanawiam nad adopcją "w Polskę". Wolałabym, żeby były jednak blisko....[/quote]
tym bardziej, ze to suczki wiec latwiej sterylek pilnowac
[quote name='joaaa']Tak, pani, która ma leona chłopaka z papierami i chciałaby dać mu
towarzystwo, żeby nie był samotny. :lol:[/quote]
rozważasz tą adpcję czy chce je rozmnażać, bo nie do końca rozumiem Twój wpis? :oops:
mam złą wiadomość, tymczas za przyszły m-c i każdy następny to 300 zł
dziewczyna jeździ z Zuzką ale niestety musi za nią dodatkowo płacić
uważa, że to mało jak na Wawę
w poniedziałek będę miała fotki