Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Zuzanna proszę Cie w miare mozliwosci uwiń się z tym bazarkiem
  2. [quote name='ZUZANNA11']Najbardziej boję się tego wysyłania paczek, bo ze zdjęciami i z czasem problemu by nie było.[/quote] to zrób bazarek a rzeczy daj rybie ja od niej odbiore i powysylam pozniej
  3. pod warunkiem, ze ryba bedzie miala czas
  4. Zuzanna mogłabyś się w miarę pospieszyć z tym bazarkiem bardzo proszę
  5. nareszcie!! :multi::multi::multi::multi::multi: Roxulec wszystkiego najlepszego!!
  6. Zuzka musiałabyś zapytać na bazarku ...
  7. dopiszę się Rybba czy te małe są w takim samym stanie jak te z pola?
  8. ja widziałam ten watek nie mam ani pół złotówki żeby włożyć w te maluchy a tam jak rozumiem, one są chore pewnie jakieś badania by się przydały
  9. Marzena uważam, że to głupie, że mała jedzie z Wami raz, że nie odpoczniesz nic a dwa, ze ona nie ma pełnej odporności Ryba mam wolny tymczas, mam dwa maluchy ale na dzialce, niestety nie jestem tak bogata, zeby pokryc leczenie szczeniakow z wlasnej kieszeni zgodnie z Wasza teorią
  10. [quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue]Jak się miewa Faronek?[/COLOR][/I][/B][/quote] masz podany telefon, gg, pisz -dzwon uzyskasz dokladna relacje :eviltong:
  11. ok, miałam dom zainteresowany ICHIm ale w takim razie pasuje ludzie nie mają miejsca w mieszkaniu na dwa psy
  12. Gosia kiedy skonczysz stronkę? czy będzie tam dział w "nowym domu"? to by nam ułatwiło adopcję, czasem ludzie obawiają się adopcji dorosłego psa a później nie mogą wyjść z zachwytu jak ten Pan od Faronka
  13. tam był pies jakiś czas temu, poszedł dość szybko do adopcji myślicie, że to następny? zaraz napiszę do dziewczyn które tam jeżdzą
  14. nastawiłam ich na to, że Zuzia w pierwszym kontakcie może być dość szorstka wierzę, że będzie dobrze
  15. dziekuje za wszystkie informacje, bede systematycznie wprowadzac w zycie :p
  16. no to moze zamiast hopac non stop jakies ogloszenia dziewczyny? ja jutro wrzuce je w kilka miejsc bez tekstu same suche informacje, fotki i telefon u mnie to dziala
  17. gdzie one sa pooglaszane?
  18. wlasnie tez tak czynie, sa coraz krotsze i poki co nic zlego sie nie dzieje:cool1:
  19. Zmysl karma jest u Ani ale bedzie do odbioru dopiero jutro
  20. z tego wszystekiego zapomniałam napisać, że jest dom zainteresowany sunią to moja znajoma z byłej pracy, za tydzień wraca z urlopu i pojedziemy poznać się z Zuzią mieszka w Wawie, w domu dwa koty i dziecko w wieku 15 lat - dziewczynka
  21. ja to doskonale rozumiem, tyle, że nie chciałabym, żeby Zuzia była reklamowana jako pies, który długo umie siedzieć sam i podczas nieobecności właściciela śpi... tylko o to mi chodzi, żeby znowu nie było nieporozumień. Zuzka jest bardzo żywiołowa, lubi się bawić, spacerować... spanie ją nie interesuje:roll:
  22. Zuzke trzeba jak najszybciej wyadoptowac, ona się tak żżyła z Agą, tak, że jak Aga zostawiła ją na dwa dni z siostrą - u siebie w mieszkaniu, miejscu, które Zuzka znała, suka podrapała obicie na drzwiach, piszczała, wyła, gryzła różne rzeczy to bardzo uczuciowy pies, powinna jak najszybciej znaleźć swój dom Zuzia nie umie też długo zostać sama, właściwie cały czas ktoś z nią jest, jak wyszli wszyscy z domu, nie była zachwycona mówiąc bardzo delikatnie Rybba mam do Ciebie prośbę, przestań proszę pisać, na watkach typu "przygarnę psa", że Zuzia jest "niestety w płatym domu tymczasowym, kótry na dodatek podniósł cenę". Zawsze możesz ją zabrać, nikt nie każe Ci jej tam trzymać. Cena jak na Wawę i tak jest śmiesznie niska. Wcale nie dziwię się dziewczynie, tym bardziej, że ona z Zuzką jeździ, płaci za nią i oferuje jej naprawdę super warunki.
  23. kiedyś zajrzę, ale jak już go bardziej okiełznasz może z hexa sobie pobiega
  24. dobra ciotka juz czekam cierpliwie
×
×
  • Create New...