-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Zuzanna proszę Cie w miare mozliwosci uwiń się z tym bazarkiem -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='ZUZANNA11']Najbardziej boję się tego wysyłania paczek, bo ze zdjęciami i z czasem problemu by nie było.[/quote] to zrób bazarek a rzeczy daj rybie ja od niej odbiore i powysylam pozniej -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
pod warunkiem, ze ryba bedzie miala czas -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Zuzanna mogłabyś się w miarę pospieszyć z tym bazarkiem bardzo proszę -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Zuzka musiałabyś zapytać na bazarku ... -
Troje dzieci umarło, ostatnie wygrało walkę o życie i nowy dom!
GameBoy replied to kasia_r's topic in Już w nowym domu
dopiszę się Rybba czy te małe są w takim samym stanie jak te z pola? -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
ja widziałam ten watek nie mam ani pół złotówki żeby włożyć w te maluchy a tam jak rozumiem, one są chore pewnie jakieś badania by się przydały -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Marzena uważam, że to głupie, że mała jedzie z Wami raz, że nie odpoczniesz nic a dwa, ze ona nie ma pełnej odporności Ryba mam wolny tymczas, mam dwa maluchy ale na dzialce, niestety nie jestem tak bogata, zeby pokryc leczenie szczeniakow z wlasnej kieszeni zgodnie z Wasza teorią -
Niewidomy bokser -owaty Ichi i jego Przewodniczka
GameBoy replied to Hania&Andrzej's topic in Już w nowym domu
ok, miałam dom zainteresowany ICHIm ale w takim razie pasuje ludzie nie mają miejsca w mieszkaniu na dwa psy -
Gosia kiedy skonczysz stronkę? czy będzie tam dział w "nowym domu"? to by nam ułatwiło adopcję, czasem ludzie obawiają się adopcji dorosłego psa a później nie mogą wyjść z zachwytu jak ten Pan od Faronka
-
tam był pies jakiś czas temu, poszedł dość szybko do adopcji myślicie, że to następny? zaraz napiszę do dziewczyn które tam jeżdzą
-
dziekuje za wszystkie informacje, bede systematycznie wprowadzac w zycie :p
-
no to moze zamiast hopac non stop jakies ogloszenia dziewczyny? ja jutro wrzuce je w kilka miejsc bez tekstu same suche informacje, fotki i telefon u mnie to dziala
-
gdzie one sa pooglaszane?
-
wlasnie tez tak czynie, sa coraz krotsze i poki co nic zlego sie nie dzieje:cool1:
-
Zmysl karma jest u Ani ale bedzie do odbioru dopiero jutro
-
ja to doskonale rozumiem, tyle, że nie chciałabym, żeby Zuzia była reklamowana jako pies, który długo umie siedzieć sam i podczas nieobecności właściciela śpi... tylko o to mi chodzi, żeby znowu nie było nieporozumień. Zuzka jest bardzo żywiołowa, lubi się bawić, spacerować... spanie ją nie interesuje:roll:
-
Zuzke trzeba jak najszybciej wyadoptowac, ona się tak żżyła z Agą, tak, że jak Aga zostawiła ją na dwa dni z siostrą - u siebie w mieszkaniu, miejscu, które Zuzka znała, suka podrapała obicie na drzwiach, piszczała, wyła, gryzła różne rzeczy to bardzo uczuciowy pies, powinna jak najszybciej znaleźć swój dom Zuzia nie umie też długo zostać sama, właściwie cały czas ktoś z nią jest, jak wyszli wszyscy z domu, nie była zachwycona mówiąc bardzo delikatnie Rybba mam do Ciebie prośbę, przestań proszę pisać, na watkach typu "przygarnę psa", że Zuzia jest "niestety w płatym domu tymczasowym, kótry na dodatek podniósł cenę". Zawsze możesz ją zabrać, nikt nie każe Ci jej tam trzymać. Cena jak na Wawę i tak jest śmiesznie niska. Wcale nie dziwię się dziewczynie, tym bardziej, że ona z Zuzką jeździ, płaci za nią i oferuje jej naprawdę super warunki.
-
SZCZENIAKI NIE PRZEŻYJĄ W AZYLU. Cała trójka już w nowych domach ! :-)
GameBoy replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
kiedyś zajrzę, ale jak już go bardziej okiełznasz może z hexa sobie pobiega -
Niewidomy bokser -owaty Ichi i jego Przewodniczka
GameBoy replied to Hania&Andrzej's topic in Już w nowym domu
dobra ciotka juz czekam cierpliwie