Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. o 9 idziemy do weta maluch coraz lepszy i ladniejszy, szkoda, ze nie mam aparatu
  2. [quote name='majku33krakow']Ale Ona Sie Bardzo Boi,moze Trzeba Jej Podac Lek Na Uspokojenie[/quote] Zuzia sie boi?
  3. [quote name='zulugula']Wszystko wskazuje na to że Mariusz bardzo chce tego psa. Bardzo o nią walczy. Nie możemy jednak zapomnieć o tym, że rano obudził mnie telefon: "Ja rezygnuję. Ona ma krótkie łapki i gdy bedzie chodziła po schodach bo jej dysk wypadnie. U jamników wypada." To niby z troski o psa, ale jednak rezygnacja. Decydujcie...[/quote] nie dzis, blagam... bo znowu zaczniemy sie nakrecac...
  4. [quote name='majku33krakow']Czyli Dobranoc,idziemy Spac?[/quote] tak, przespimy sie z tym i rano bedziemy dyskutowac dalej,ok?
  5. Panie Mariuszu prosze juz dzis dac spokoj, cokolwiek zostaje tu napisane wiecej to nic nie zmieni na plus
  6. na ostatniej focie wyglada jak kangurek!!!:eviltong:
  7. moge o cos Was prosic... przestanmy pisac i sie nakrecac przespijmy sie, zastanowmy i jutro niech zulugula podejmie decyzje
  8. leczenie zwierzaka jest drozsze niz "ludzkie"- smutna prawda Axelku trzymaj sie malutki
  9. [quote name='Charly']ma 10 kg (prawie, bo mały cos tam podziubial. tzn po 2 woreczki (razem 4)) To jest ok. 4.8 kg Diamonds Natural (jagnię z ryzem) i 4,8 kg Nutra Gold z łososiem w woreczkach po 170 gram(NG jest holistyczna- tej wet i dystrybutor zaleca nie dawac dluzej niz 3 miesiace) w takim razie przekaze Rybci i Rybcia przekaze An1a, a Wy sie już zgadacie ok?[/quote] oczywiscie, bardzo dziekuje :loveu:
  10. [quote name='Charly']no ja mam sporo próbek, ale nic dla małych. Ale sobie pomyslałam, skoro bierzesz te szczeniaki to dam Tobie tą karme, to przynajmniej choć troszkę Ci się wydatki zmiejszą dla Twoich (inaczej na razie nie mogę pomoc). Zreszta jesli Tobie się nie przyda, to przekazesz komus dalej. Was tam w W-wie tyle tymczasuje psiaki, a u mnie to skisnie ps. teraz pora na fish4dogs:evil_lol:[/quote] charly jak masz niepotrzebne probki to ja chetnie :oops: u mnie tego mnustwo idzie
  11. [quote name='majku33krakow']oki,denerwuje sie,ale rozumie wasze obawy po tym moim telefonie,wreszcie chcemy dla zuzi najlepiej[/quote] majki moje rozterki nie dotycza Twojego telefonu ale tego co robisz teraz zachowujesz sie dziwacznie, nie pisze tego po to, zeby Cie urazic tylko dlatego, ze tak Cie odbieram Twoje reakcje i odpowiedzi sa irracjonalne, jakbys czytal inne posty niz ja
  12. Majku cytuj wszystko w jednym poscie! rozciagasz watek i robi sie nieczytelny, tak sie nie robi
  13. [quote name='majku33krakow']taki ktory lubi pieszczotki,całowanie po pyszczku rozpieszczanie.[/quote] NIE MACIE DOSC??
  14. [quote name='majku33krakow'][quote name='zulugula']Mariusz wszystko już wiemy odnośnie warunków i bardzo mnie cieszy, że możesz zapewnić takie dobre lokum. Mam jednak jeszcze jedno pytanie z innej beczki: Jakiego psa chcesz? O jakim marzysz? Jaki ma mieć charakter, bo juz wiemy, że Zuzia bardzo Ci się podoba. Jak ma się zachowywać? Czy ma być wesoły, przymilny, czy też może spokojny, opanowany?[/quote] a co sie stało z zuzia?[/quote] jeżeli ktoś weźmie pod uwagę moje zdanie to ja jestem na NIE Mariusz z Zuzia nic sie nie stalo, dziewczyny pytaja jakie masz oczekiwania wzgledem psa, zeby skonfrontowac to z zachowaniem i usposobieniem Zuzki
  15. [quote name='majku33krakow']dostane zuzie?[/quote] oto odpowiedz, nie wiem dlaczego, zabijcie mnie, nie podoba mi sie to
  16. ale super informacje, ciotka sugarr sie ucieszy
  17. [quote name='Rybc!a']Niestety, do tej pory 3 osoby mi odmówiły . Żadna z nich nie wybiera się na tak długie trasy. Ile jest z Warszawy do Szczecina?[/quote] 490 km - mniej wiecej
  18. [quote name='Marzena&Gusti']Zastanawiam się czy ten antybiotyk nie jest z dodatkiem amfetaminy:evil_lol:[/quote] a skad Ty dziecinko wiesz co to amfetamina??:cool3::evil_lol:
  19. [quote name='kako80']ja juz niestety wiecej pieniedzy w tym momencie nie mam, i nie moge wspomoc.. malina jest piekna onka! oby tylko rozmnazacz jej nie wyszukal![/quote] kako Ty juz nic nie pisz o pieniadzach bo jako pierwsza zareagowalas na moje wolanie za co serdecznie Ci dziekuje :Rose:
  20. [quote name='_beatka_']extra, pekinki mają mordki podobne do bulw, są przeslodkie:loveu:[/quote] ano sa, jak najbardziej sa
  21. [quote name='violka49']ja miałam na myśli formę w jakiej pisze posty ;) ale już nie bijmy piany bez potrzeby tylko poczekajmy na decyzję osób odpowiedzialnych za adopcję[/quote] dziekuje za tak szybka interwencje :Rose:
  22. [quote name='Inez de Villaro']poczytałam wypowiedzi pana z Krakowa....coś tu jest nie tak! jest bardzo nieporadny językowo...jakby....dwóch zdań nie potrafił sklecić...tak nie mówią i nie pisza dorosli ludzie...nie chcę niczego sugerować, ale cos mi się tu nie podoba jakby używał internetowego translatora...[/quote] poczekajmy moze na violkę, co?
×
×
  • Create New...