-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Kruszynka Alfa - niecałe 6 tygodni - pojechała do własnego domu!
GameBoy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dopiszę się -
Berta- suka ok. 3-5 letnia, w typie cane corso, w nowym domku
GameBoy replied to czia's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Bo jest ciachnieta!!! Na poczte ide jutro;)[/quote] ciachnięta i ma cieczkę???:crazyeye: -
Berta- suka ok. 3-5 letnia, w typie cane corso, w nowym domku
GameBoy replied to czia's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Nie nie jade do PL w ogole:angryy: Po pierwsze to moje oko nieszczesne, po drugie fur ma cieczke:crazyeye: Prezes dostaje szalu i lazi po scianach... nie da rady:shake: ale w pazdzierniku bede... moze zachacze o Wawe w drodze do Krakowa;)[/quote] zapraszam serdecznie, moje futro domaga się londyńskiego mizianka my czekamy na cieczkę a później ciach! myślałam,że Fur jest ciachnięta ciotka wyslałaś mi książkę? -
Berta- suka ok. 3-5 letnia, w typie cane corso, w nowym domku
GameBoy replied to czia's topic in Już w nowym domu
dzieki ciotka bo ja w tym tyg odpadam jestes w Polsce? jedziesz na zlot? -
Berta- suka ok. 3-5 letnia, w typie cane corso, w nowym domku
GameBoy replied to czia's topic in Już w nowym domu
Agnieszka ona nie ma chyba ogłoszeń musisz probić ogłoszenia, inaczej nic się nie ruszy -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Martyna link nie działa :roll: -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='MartynaP']a o co chodzi? :roll:[/quote] o rower na bazarku jest temat "co chcielibyscie kupic/sprzedac", tam byla fotka roweru bez przedniego koła to nie był Twój? bo chyba byli zainteresowani -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
z tej fotki nie było na bazarku w tym głównym temacie? -
Dziadek juz jest szczesliwy.-Jest za TM
GameBoy replied to kasiaprodex's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kasia wysylam ci Pw -
póki co chyba nic
-
to jest moja znajoma, ona szukała psa dla siebie od jakiegoś czasu ale przyznaję nie miałam czasu nic jej podesłać odezwała się tuż przed wyjazdem, że wraca za 2 tyg i zebym je psa poszukała wysłałam 4 propozycje, Zuźka się spodobała tyle, że teraz dużo zależy od samej Zuzi, musi zrobić dobre wrażenie na nich za dom ręczę ale jak się sunia spodoba, mogę podać adres, żeby ktoś podjechał i sprawdził
-
skoro jest DT w Szczecinie i był od początku to po co Zuzka przyjechala do Wawy? Zuzka jest w DT spoza dogo i cena utrzymania Zuzki jest baaardzo niska, traktowałabym to raczej jak hotel a nie DT piszecie tak, że czuję się winna, że za ten tymczas trzeba płacić, nie zamierzam się tu z nikim kłócić bo to bezcelowe bicie piany ktoś zdecydował, że Zuzka idzie do Agi i proszę o zaprzestanie komentarzy jaki to dramat Zuzki i uczestników tego wątku, że jest w hotelu nie zmuszałam nikogo to umieszczania jej tam, osoba zwracająca ją powinna trzymać ją do czasu znalezienia nowego domu bądź ten dom znaleźć
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
bardzo serdecznie dziekuje mam nadzieje, ze uda sie zebrac conieco i bede mogla nadal brac psy na tymczas, nawet jak uwazacie za niewlasciwe to, ze nie stac mnie na pokrycie calych kosztow leczenia -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
rob Zuzia rób, do południa miał już być:eviltong: -
[quote name='Inez']Myślalam że Zuzia jest już dawno w swoim domku, a tu prosze....:shake: Nie przeglądałam całego wątku ale przyznam ze jestem w lekkim szoku, DT za 320 zł z góry i ostatnio podrożał?:crazyeye: Ja proponowałam Rybie na PW dla Zuzi DT w Szczecinie za darmo (chyba że by chorowala albo na starylkę która napewno nie kosztowalaby 400zł :crazyeye: ).[/quote] jakie 320 złotych??? może przejżyj cały wątek zanim napiszesz znowu takie bzdury.... bierz ją do Szczecina, choćby jutro naprawdę już mam dość tych cyrków
-
czekamy na efekty
-
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']postaram sie popytać i ew. wystawić dla Ciebie jakiś bazarek..[/quote] dzięki bo kiepsko jest u mnie na maxa ostatnio ja juz nie mam czego wystawiac na bazarek praktycznie -
a może ktoś by ogłoszenia porobił?
-
Wwa/Siedlce - suczka w t.leonbereger MA DOM :))
GameBoy replied to joaaa's topic in Już w nowym domu
odnowiłam allegro -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
teraz tylko dwa, bo mam dług w lecznicy 900 zl jezeli znasz kogos kto moglby pomoc bylabym wdzieczna za kazdy grosz