-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/2/sznupvd7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=66&i=sznupvd7.jpg][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/2/sznupvd7.7ead8108b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9968/sznuppbc9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=247&i=sznuppbc9.jpg][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9968/sznuppbc9.cb916dfd9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/7371/sznupppqf1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=77&i=sznupppqf1.jpg][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/7371/sznupppqf1.653504e797.jpg[/IMG][/URL] -
na wymioty mnie bierze jak czytam te wypociny, naprawdę po co to wszystko? będziecie dalej sobie udowadniać że Wasze (którekolwiek) jest zawsze na wierzchu? jak dzieci w przedszkolu
-
[quote name='dogomanka_']Tak,moge je zabrać do siebie do Olkusza koło 28 lipca,ale nie moge ich zatrzymać czyli np. nastepnego dnia musialy by isc na DT.[/quote] masz jakies ich fotki?
-
Młoda ONka!! Nieudana adopcja!! Znowu szuka domu!!
GameBoy replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='gallegro']Ofkors... Wbrew temu, jak niektórym ciotkom się wydaje, dogo nie samymi [B]babami[/B] stoi :diabloti: Swoją drogą, za podobne określenie, dopeiruńko co, na innym wątku dostałem gruntowną reprymendę :cool3: Wieczorem wystawię aukcję.[/quote] za baby? na watku KWL? widzialam, tu Ci to nie grozi.... -
Młoda ONka!! Nieudana adopcja!! Znowu szuka domu!!
GameBoy replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']Trzeba działać i to już. Dzięki ciotka, że się odezwałaś.[/quote] gallegro to chlop!!!! poprosimy o allegro -
czy dwa pozstale nadal szukaja tymczasu?
-
SZCZENIAKI NIE PRZEŻYJĄ W AZYLU. Cała trójka już w nowych domach ! :-)
GameBoy replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
zrobie im allegro i gumtree poczekamy do jutra i zobaczymy czy cos sie wyklaruje -
naprawdę musimy tu dalej robić cyrk?? ps. do kogo się pisze w sprawie adopcji dorosłego rottka?
-
SZCZENIAKI NIE PRZEŻYJĄ W AZYLU. Cała trójka już w nowych domach ! :-)
GameBoy replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ciotka a moze dac poprostu suche dane? ja tak zawsze robie i jakos dziala... -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reno2001']Dziewczyny, trzeba pomyslec na prawdę o jakiejs sensownej zbiórce dla [B]GameBoy[/B]. Dziewczyny wyłożyła nie małą kasę, teraz ma juz kolejne szczeniory u siebie. Nie można jej tak zostawiać!!! [B]GameBoy[/B]-daj mi na PW nr konta. Przeleje 50zł. Więcej za Boga nie dam rady. Dopiero co wsparłam szczeniory [B]esperanzy[/B] :roll:. Jakiś koszmar z tymi chorymi maluchami :shake:.[/quote] dziekuje Reno wyslalam Pw, czy naprawde nikt wiecej sie tym nie zainteresuje? jak mam pomagac dalej skoro nawarstwiaja mi sie długi i to w takich wysokich kwotach??? -
Młoda ONka!! Nieudana adopcja!! Znowu szuka domu!!
GameBoy replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
tymczas jest! tylko czekamy na telefon od ludzi chcących ją niby adoptować -
[quote name='waldi481']A ta ikonka co ma znaczyć????????[/quote] to mialo byc pod postem violki a nie Twoim wg mnie
-
Cane Corso cztery szczeniaki JUZ W NOWYM DOMU
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='czia']To super! Czekamy na fotki z nowych domków. Berta bardzo rozpaczała, cały czas biega po ogrodzie i szuka ich wokół domu i po krzakach. Wzięłam ją do domu, ale też wyrywała się, skakała na drzwi i chciała koniecznie wyjść. Jakoś noc minęła.:shake:[/quote] biedna jest Bertusia, ale co zrobic, tak trzeba :roll: -
[quote name='violka49']wreszcie ktoś( [B]MaJa 75[/B] ) dostrzegł w Mariuszu człowieka i jego gołębie serce oraz ogromny potencjał chęci niesienia pomocy zwierzętom...teraz wypadałoby aby ci, którzy bezpodstawnie obrzucali Go błotem i kamieniami przyznali się do tego i przeprosili przepraszam za offa ale nie mogę znieść jak osoby bardzo się udzielały kiedy był "najazd" na Mariusza a teraz milczą[/quote] chyba nie liczysz na to, ze sie odezwa? :shake:
-
Młoda ONka!! Nieudana adopcja!! Znowu szuka domu!!
GameBoy replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']No właśnie ona ma DT, chyba we Włocławku. Trochę nie podobają mi się ci ludzie. Niby chcą, a od tygodnia nie znaleźli czasu, żeby przyjechać po nią.[/quote] tym bardziej, że mają świadomość, że suka pod gołym niebem siedzi... -
taka ślicznotka i tak długo bez domu....
-
Młoda ONka!! Nieudana adopcja!! Znowu szuka domu!!
GameBoy replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Cekinka13*']Powiedzieli, że dziś zadzwonią i się umówią...[/quote] myślę, że jeżeli on dziś nie zadzwonią ale tak, że będzie to skutkowało przyjazdem, sukę trzeba zabrać do DT -
SZCZENIAKI NIE PRZEŻYJĄ W AZYLU. Cała trójka już w nowych domach ! :-)
GameBoy replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
jak maluchy sie czuja? byłaś z nimi u weta? -
Młoda ONka!! Nieudana adopcja!! Znowu szuka domu!!
GameBoy replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
wiesz już kiedy przyjadą Ci ludzie? -
SZCZENIAKI NIE PRZEŻYJĄ W AZYLU. Cała trójka już w nowych domach ! :-)
GameBoy replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ja moge tylko prosze - fotki, tekst i namiary plus foty na maila [email][email protected][/email] -
Cane Corso cztery szczeniaki JUZ W NOWYM DOMU
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
ciotka wiem, ze tez musze pilnowac zeby moj prywaty smok tego co dla nich nie jadl...:oops: suczki sa juz zaszczepione, dzis jedzie jedna druga w nastepny poniedzialek -
Akselek już zdrowy , rośnie jak na drożdżach ! MA DOM
GameBoy replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
mały biedulek, zdowiej Aksiu -
Cane Corso cztery szczeniaki JUZ W NOWYM DOMU
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
sa u mnie dwie dziewczyny, śliczne choc zdecydowanie bardze w typie niz tamte i troche za chude jak na moj gust ale super wesolutkie, merdajace jutro wet