Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/2/sznupvd7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=66&i=sznupvd7.jpg][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/2/sznupvd7.7ead8108b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9968/sznuppbc9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=247&i=sznuppbc9.jpg][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9968/sznuppbc9.cb916dfd9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/7371/sznupppqf1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=77&i=sznupppqf1.jpg][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/7371/sznupppqf1.653504e797.jpg[/IMG][/URL]
  2. na wymioty mnie bierze jak czytam te wypociny, naprawdę po co to wszystko? będziecie dalej sobie udowadniać że Wasze (którekolwiek) jest zawsze na wierzchu? jak dzieci w przedszkolu
  3. [quote name='dogomanka_']Tak,moge je zabrać do siebie do Olkusza koło 28 lipca,ale nie moge ich zatrzymać czyli np. nastepnego dnia musialy by isc na DT.[/quote] masz jakies ich fotki?
  4. [quote name='gallegro']Ofkors... Wbrew temu, jak niektórym ciotkom się wydaje, dogo nie samymi [B]babami[/B] stoi :diabloti: Swoją drogą, za podobne określenie, dopeiruńko co, na innym wątku dostałem gruntowną reprymendę :cool3: Wieczorem wystawię aukcję.[/quote] za baby? na watku KWL? widzialam, tu Ci to nie grozi....
  5. [quote name='MaJa 75']Trzeba działać i to już. Dzięki ciotka, że się odezwałaś.[/quote] gallegro to chlop!!!! poprosimy o allegro
  6. czy dwa pozstale nadal szukaja tymczasu?
  7. zrobie im allegro i gumtree poczekamy do jutra i zobaczymy czy cos sie wyklaruje
  8. naprawdę musimy tu dalej robić cyrk?? ps. do kogo się pisze w sprawie adopcji dorosłego rottka?
  9. ciotka a moze dac poprostu suche dane? ja tak zawsze robie i jakos dziala...
  10. [quote name='Reno2001']Dziewczyny, trzeba pomyslec na prawdę o jakiejs sensownej zbiórce dla [B]GameBoy[/B]. Dziewczyny wyłożyła nie małą kasę, teraz ma juz kolejne szczeniory u siebie. Nie można jej tak zostawiać!!! [B]GameBoy[/B]-daj mi na PW nr konta. Przeleje 50zł. Więcej za Boga nie dam rady. Dopiero co wsparłam szczeniory [B]esperanzy[/B] :roll:. Jakiś koszmar z tymi chorymi maluchami :shake:.[/quote] dziekuje Reno wyslalam Pw, czy naprawde nikt wiecej sie tym nie zainteresuje? jak mam pomagac dalej skoro nawarstwiaja mi sie długi i to w takich wysokich kwotach???
  11. tymczas jest! tylko czekamy na telefon od ludzi chcących ją niby adoptować
  12. [quote name='waldi481']A ta ikonka co ma znaczyć????????[/quote] to mialo byc pod postem violki a nie Twoim wg mnie
  13. [quote name='czia']To super! Czekamy na fotki z nowych domków. Berta bardzo rozpaczała, cały czas biega po ogrodzie i szuka ich wokół domu i po krzakach. Wzięłam ją do domu, ale też wyrywała się, skakała na drzwi i chciała koniecznie wyjść. Jakoś noc minęła.:shake:[/quote] biedna jest Bertusia, ale co zrobic, tak trzeba :roll:
  14. [quote name='violka49']wreszcie ktoś( [B]MaJa 75[/B] ) dostrzegł w Mariuszu człowieka i jego gołębie serce oraz ogromny potencjał chęci niesienia pomocy zwierzętom...teraz wypadałoby aby ci, którzy bezpodstawnie obrzucali Go błotem i kamieniami przyznali się do tego i przeprosili przepraszam za offa ale nie mogę znieść jak osoby bardzo się udzielały kiedy był "najazd" na Mariusza a teraz milczą[/quote] chyba nie liczysz na to, ze sie odezwa? :shake:
  15. [quote name='MaJa 75']No właśnie ona ma DT, chyba we Włocławku. Trochę nie podobają mi się ci ludzie. Niby chcą, a od tygodnia nie znaleźli czasu, żeby przyjechać po nią.[/quote] tym bardziej, że mają świadomość, że suka pod gołym niebem siedzi...
  16. taka ślicznotka i tak długo bez domu....
  17. [quote name='Cekinka13*']Powiedzieli, że dziś zadzwonią i się umówią...[/quote] myślę, że jeżeli on dziś nie zadzwonią ale tak, że będzie to skutkowało przyjazdem, sukę trzeba zabrać do DT
  18. jak maluchy sie czuja? byłaś z nimi u weta?
  19. dlaczego ona taka grubiutka po sterylce? przed byla taka sama:roll:
  20. wiesz już kiedy przyjadą Ci ludzie?
  21. ja moge tylko prosze - fotki, tekst i namiary plus foty na maila [email][email protected][/email]
  22. ciotka wiem, ze tez musze pilnowac zeby moj prywaty smok tego co dla nich nie jadl...:oops: suczki sa juz zaszczepione, dzis jedzie jedna druga w nastepny poniedzialek
  23. sa u mnie dwie dziewczyny, śliczne choc zdecydowanie bardze w typie niz tamte i troche za chude jak na moj gust ale super wesolutkie, merdajace jutro wet
×
×
  • Create New...