ciotki sorry za offa ale nie potrzebujecie fiprexu xl dla psiakow? 30 zl pipeta na moje dlugi za szczeniaki
co do szczotki mysle, ze w zoolgiku Ci doradza, moja sasiadka ma DON, wielkosci cielaka zreszta, i czesze go taka rekawica z gumowymi "kolcami"