-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
bylam z maluchem u weta dostal ivomac i krople na skore wazy 5,25 kg, calkiem ladnie chodzi na smyczy -
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
GameBoy replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
wiecie o niej cos wiecej? wrzucimy ja na strone adopcji cc -
mysle, ze moze byc mixem CC Fur - Bertucha jest w nowym domu, mozna ja przesunac z adopcji
-
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
250 zl - tyle wynosi dlug Fiks doszla wplata od Ciebie, bardzo dziekuję :Rose: ide zaraz z maluchem na antybiotyk i ostatnie kropelki na lupiez -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
to trzeba w tytul wrzucic ciotka -
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
ciotka tylko, ze to jest zawsze w 5 min zasikane latwiej czyscic gabke niz poduche ale z braku mozliwosci i to wezme pod uwage dzieki za pomysl -
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
hej czy ktos wie cos o kim kto bedzie jechal z Poznania do Wawy w tym tyg i moglby wziac dwa szczeniaki? 6 tyg, maluchy -
Ratujcie Sonie! Cudowna młoda przepadnie w schronie! BŁAGAM !
GameBoy replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
zaraz w takim razie dosle im sprostowanie -
Ratujcie Sonie! Cudowna młoda przepadnie w schronie! BŁAGAM !
GameBoy replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
foty juz wyslalam ale nie mam adresu do Was -
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Niuniek spi jak zabity i puszcza baki az slabo... ciotki gdybyscie dostaly jakies info, ze ktos chce oddac materacyk maly lub nawet stare ale cale psie lozko to prosze o info Niuniek pozbawil mnie tych dwoch gadzetow ( choc nie tylko tych) :evil_lol: -
Ratujcie Sonie! Cudowna młoda przepadnie w schronie! BŁAGAM !
GameBoy replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
oni labka nie chca i w ogole nie chca rasowca chca suke mieszanca, tylko ma byc taka "kwadratowa" z budowy maja srednie dowiadczenie z psami, podobaja im sie asty ale wiedza, ze moga nie podolac -
emdziolek bywasz na dogo a nawet nie podniesiesz bazarkow a dlug po malej zostal zreszta byl jeszcze kupowany frontline teraz mi sie przypomnialo
-
Berta- suka ok. 3-5 letnia, w typie cane corso, w nowym domku
GameBoy replied to czia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5499/berta1ku1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=217&i=berta1ku1.jpg][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5499/berta1ku1.bfe4b4f98f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img396.imageshack.us/img396/4615/bertaikolezankiyn4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=396&i=bertaikolezankiyn4.jpg][IMG]http://img396.imageshack.us/img396/4615/bertaikolezankiyn4.636e826dd2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img396.imageshack.us/img396/4954/bertaikolezanki2bt5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=396&i=bertaikolezanki2bt5.jpg][IMG]http://img396.imageshack.us/img396/4954/bertaikolezanki2bt5.e7b76a7aaf.jpg[/IMG][/URL] -
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Ależ skąd :diabloti: toć ja kocham jamnisie :loveu: :cool3:[/quote] ciotki proscie tylko wszystkie moce, zeby on byl zdrowy, bo psy z allegro bywaja .... hmm... rozne -
Ratujcie Sonie! Cudowna młoda przepadnie w schronie! BŁAGAM !
GameBoy replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
oj Ania, nie musisz mi tlumaczyc takich rzeczy ludziom niestety nie wszystko da sie wytlumaczyc, chca suke do roku taka najlepiej po cieczce , niedawnej i sterylce ( za ktora moga zwrocic) -
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
maly wygladal tak, ze wiekszosc ludzi ucieklaby na druga strone szczescie w nieszczesciu, ze trafil na aure jutro ide z nim na atybiotyk i ostatnie kropelki na skore maly nie ma juz prawie wcale strupkow, a lupiez leci juz tylko z glowy -
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
GameBoy replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
tak tak skladnica psow bezdomnych to i garnki przetrzymam :evil_lol: -
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
GameBoy replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
jak dla mnie moze byc tyle, ze Ziutka bedzie u mnie w srode i zabralaby to wtedy -
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='auraa']No to super!:shake: Ciociu Isadoro, czy zrobiłaś małemu allegro cegiełkowe? Bo piszczymy!!!![/quote] w zamian oferujemy jamniola :evil_lol: -
Ratujcie Sonie! Cudowna młoda przepadnie w schronie! BŁAGAM !
GameBoy replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
juz wysylam, nie wiem jednak czy nie jest dla nich dla "stara" - przepraszam za brzydki kolokwializm -
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
skad? znoszą... psa przywiezie facet, ktory ma moj numer od kogos kto adoptowal odemnie psa... poobno maja jamnika z allegro, kupiony "dla dziecka" skubie dziecko (raczkujace) ile wlezie... no comments podobno na Paluchu go nie chca brak szczepien -
Ratujcie Sonie! Cudowna młoda przepadnie w schronie! BŁAGAM !
GameBoy replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
daj mi prosze wiecej info o Rudzi, wysle im oni szukaja sredniej, "kwadratowej" suczki / typ amstaffa ale tylko jezeli chodzi o budowe -
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
od jutra mam jamnika git cud - w leb tylko strzelac