w dziale przygrane psa, byl podany mail do kobity ktora chciala psa w typie onka
wyslalam malutka i babka sie odezwala
czekam teraz na odpowiedz, co ona na wizyte przedadopcyjna
Dorota przepraszam Cie ale nie damy dzis rady, opiekunka Zuzi ma jakas obsuwe w pracy i nie wyjdzie o 14
moglabym wziac Zuzke i pojechac z nia sama ale uwazam, ze bylby to dla niej niepotrzebny stes - ona mnie nie zna
bardzo bardzo przepraszam, wyslalam Ci tez Pw, mam nadzieje, ze umowimy sie na inny termin :oops:
[quote name='Ziutka']a to dobre...młodsza :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
i to o 6 lat!!! nie fikaj :mad::angryy:
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='Ziutka']:shiny::shiny::grins:
A o koralikach i gumce to mi nikt nie przypomina :-x[/quote]
mlodsza jestes to sama pamietaj
w calej chcie balagan tylko klatka czysta
jak to w obce rece? przeciez ciotka jayo sprawdzila dom, bedzie dobrze zobaczysz
moj Niuniek jest u mnie poltora tyg, pewnie tez mysli, ze to DS, ze jestesmy jego Rodzina, ale nie mozemy przeciez zbierac i gromadzic tych psow, to nierealne