Maly zostal zaszczepiony, czuje sie dobrze poki co i oby tak zostalo.
Mam jedno pytanie, karmie go karma sucha od Emilki, maly robi bardzo czesto kupe i sa one bardzo duze objetosciowo ale konsystencja ok, ze sie tak wyraze :eviltong: myslicie, ze sie przestawi czy karma mu nie sluzy?