Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. biedne dziewczyny, trzeba cos pomyslec w kwestii tych sterylek tylko jak je poznej tam odwiezc..... w ten syf....
  2. myslisz, ze ew przetrzyma je? w jakim one sa wieku?
  3. zgoda to jedno ale co z sukami po? przeciez nie puscisz ich na ulice ...:roll:
  4. mam Arsika czyli Niunka, jutro bede miala szczenie na przyszly tydzien szukam transportu poznan-wawa stamtad musze dwa maluchy przywiezc
  5. trzymamy kciuki oby udalo sie jak najszybciej
  6. malutek wstal - z kotem sie gania
  7. ciotka, wszyscy sie na krzyczkowym watku kloca chyba nici z fot dzis :eviltong:
  8. godzina mloda moze sie jeszcze pojawi :p ciotka Justyna wszyscy czekaja :eviltong:
  9. Mirabelka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Milla
  10. dramat - trzebaby je ciachac tylko co z nimi po zabiegu zrobic i jak go oplacic... co za cyrk ciotka Justynam chyba poszla spac :D
  11. nie bede dzwonila po 22 nie pisz do mnie prosze kaska, to moje pierwsze imie ale nikt tam do mnie nie nie mowi, jestem Mii - to skrot od drugiego :evil_lol: wiem tyle, ze Zuzka straszne na nie naszczekala i zwiala, na podworku byla obojetna a w domu jak weszly zachowala sie walsnie tak nie wiem co ta dziewczynka na to
  12. teraz jakos na dniach?
  13. sie okaze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. jak zobaczysz fotki cioci Justyny, psa nie poznasz;)
  15. [quote name='auraa']tak, post 66. sprawdź![/quote] juz lukam :razz:
  16. wzieli ja Ci ludzie, ktorym wysylalam jej fotki zanim ona do mnie przyjechala wiec byli nastawieni na malego szczekuna na mala przyszlo 30 zl za bazarek wydalam 78 ( vetminth plus antybiotyk na swierzb) w poniedzialek, najpozniej wtorek beda foty
  17. ciotka Justynam byla, zostawila 50 zl, dziekuje serdecznie :Rose: zrobila maluchowi fotki wiec zrobimy mu pierwsze ogloszenia namiary jakby co na mnie : [email][email protected][/email] nr tel 519 790 313 Justyna zrobila fotki lysej nozki ale maly ma juz "dobry" przod wiec do allegro trzeba bedzie zestawic nowe foty ze starymi chyba
  18. Maly zostal zaszczepiony, czuje sie dobrze poki co i oby tak zostalo. Mam jedno pytanie, karmie go karma sucha od Emilki, maly robi bardzo czesto kupe i sa one bardzo duze objetosciowo ale konsystencja ok, ze sie tak wyraze :eviltong: myslicie, ze sie przestawi czy karma mu nie sluzy?
  19. Nikusia pojechala do swojego domku, po weekendzie beda fotki ciotka emdziolek na dogo byla ale Niki nie odwiedzila :mad: mozna zmieniac tytul
  20. dziewczyny sie widzialy, pozniej do niej przedzwonie :cool1:
  21. ciotka ja spadam numer tel masz czekam o 20stej
×
×
  • Create New...