-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
to badz prosze o 20 ;) masz moze cyfrowke zeby zrobic mu fotki? -
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
justyna o 20 to my juz chyba bedziemy wyjezdzac, mozesz jakos wczesniej? ja bede ok 18 w domu -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
wiesz juz cos? -
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
odwiedzac malucha mozna zawsze - zapraszam tylko napisz jaka godzina Ci pasuje maly w nastepna srode bedzie szczepiony, taka decyzje pojela moja wetka pies powinien byc szczepiony zdrowy ale nie wiadomo jak dlugo on bedzie leczony, dwa maly fajnie reaguje na leki, widac poprawe jezeli macie inne zdanie w tej kwestii to prosze o zabranie glosu -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
wlasnie o to samo mialam zapytac :roll: -
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
czy cokolwiek wiadomo na temat ojca tego malucha? -
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
po 17 dopiero teraz nie -
[quote name='Kometka']ogolnie nie jestem polka i ciesze sie ze nia nie jestem-na forach polskich jest tendencja zmiany tematu czepiania sie innych szczegulow itp. Jak ja sie ciesze ze nie jestem polka :multi: Żegnam ograniczone forum[/quote] szczeg[B]O[/B]low jak juz cos, Polka pisze sie wielka litera pozatym odpowiedzialam Ci na pytanie wiec nie wiem, gdzie dygresja od tematu glownego sie pojawila.... a ze jestes ignorantka w temacie pseuo i piszesz bzdury, zeby sie usprawiedliwic to juz nie moja wina
-
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
mam, ale nie mam jak zrzucic na kompa moj komp jest w naprawie a ten nie ma bluetooth'a pozatym ta nokia ma rozdzielczosc 2 mln pikseli nie wiem czy bedzie cos widac -
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
ciotka on ma to wszystko nadal, po nim nie widac bo on ma taka dziwna siersc, ma maxa rzadka ale puchata i te puchate dlugie wloski oslaniaja cialko lyse lapki tylne sa lyse i pupa skora juz sie goi, chudy juz taki nie jest strasznie ale miednica nadal mu sterczy i ma taka wielka glowe na chudej szyjce -
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
te maluchy pamietam bo sie z wami karma dzielilam :cool3: a niuniek na zywo wyglada niestety gorzej niz na fotkach obawiam sie z allegro cegielkowego nic nie bedzie, mam na bazarku bransoletke, jutro powinnam dostac dwie nastepne to zrobie jakis bazarek, trzeba zbierac kase -
[quote name='emilia2280']no to byle mieli wytrzymale nerwy na te krzyki malej rozdarciuszki![/quote] moze jak ona bedzie sama, bez innych zwierzat, to sie uspokoi :roll:
-
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
dokladnie tyle, ze nie tylko on smierdzi :evil_lol: a pozatym jak sa szczeniaki to smierdzi ogolnie w mieszkaniu :evil_lol: w Polandzie jest cos takiego jak oust - tak sie chyba brend nazywa, jest niby bezzapachowy ale tak smierdzi, ze wole juz lilijki :evil_lol: sunia - matka sliczna, taka wilczasta [SIZE=1]dzis przyjezdza nowy szczeniak [/SIZE]:oops: -
powiedzialam im, ze ona taka jest ale sa przygotowani, mieli pekinczyka
-
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
ciotka jak klikam w Twoj banner otwiera sie ten temat - jest podlinkowany maluch chodzi za mna krok w krok jak cien uszka juz stoja, sliczny kawaler z niego rosnie niestety nadal "pachnie" tak mdlo ale to od choroby dzis podam mu znowu ten specyfik na lupiez i podraznienia bo dzieki niemu przestal sie drapac -
Kometko ile Ty masz lat?:roll:
-
mała dzis wieczorem jedzie do siebie uszy juz duzo lepsze, antybotyk dziala wydam nieszczepiona bo nie mam kasy na szczepienie Ci Panstwo chca ja zabrac, mieszkaja w Wawie, byli u weta podgadac o sterylce, nie byli na "nie", tylko nie wiedzieli jak to wyglada dzwonili, ze po poludniu beda, jeszcze dzis ja zaszczepia emdziolek moj wet mowi, ze ona ma 3 mce a nie 2 - to tak informacyjne, bo tak naprawde to bez znaczenia
-
czyli masz kunelka, psa w typie rasy a nie yorka mozesz zadzwonic do "hodowcy" jezeli ma troche przyzwoitosci moze przynajmniej z Toba spokojnie porozmawia, choc nie liczylabym ani na to ani na cokolwiek wiecej tyle sie pisze zeby nie kupowac od pseudohodowcow, bo pozniej sa wlasnie takie sytuacje
-
zapomnialam dodac, ze panienka nazywa sie Nika teraz jak spi jest cudownym aniolkiem :loveu:
-
Dziadek juz jest szczesliwy.-Jest za TM
GameBoy replied to kasiaprodex's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzieki Kasia :p -
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
ten maluch do mnie przyjechal ze szpitala ciotka, z kliniki na Swierawitow tam mial podawane leki na nuzyce -
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
jeszcze troche i on sie nie bedzie nadawal do 'dramatycznych fot" ale z tego akurat sie ciesze -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
tak na marginesie to moj dlug jest po czesci splacony, prosilabym teraz o pomoc dla MartynyP bo ona musi oddac 200 zl pozyczone na leczenie psa - jezeli ktos moze pomoc finansowo to prosze do niej -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
no to sie nie dogadalysmy, w kazym razie kasa z aparatu poszla na szczeniaki z dzialek, na dwie sunie