jutro leze do pracy to z nia bede rozmawiala :roll: postaram sie, mam nadzieje, ze sie zdecyduje
nie bede ja jednak pytala o DS powiem tylko, ze tymczas potrzebny, bo sunie chca na wies wywiezc
Ania ja nie wiem nawet czy ona ja na 100% wezmie na tymczas, jak ja wezmie to sie bedziemy wtedy zastanawiac
wczoraj mi powiedziala o swojej suce a ja jej dzis wyskoczylam z takim pytaniem
powiedziala, ze sie z tym przespi i da znac... moze tez sie nad tym zastanawia co Ty? nie wiem......
[quote name='pixie']czy przytulisko Ewy Gontarek tj Fundacja Sfora nie moze pomoc!????
jest kilka przytulisk zgromadzonych w tej Fundacji w roznych miejscach pod Warszawa
nie wierze by nie znalazlo sie tam miejsce dla tej suczki..to juz lepiej chyba niz przepelnione schronisko
najlepiej jakby sie znalazl od razu DT lub DS oczywiscie!
tylko skad go wziac?[/quote]
pixie czy Ania nie odpowiedziala Ci wyzej
napisalas w sumie drugi raz to samo
ja tam sie nie boje - uprzedzam tylko, ze u mnie jest miliard psow i trzy koty
bo ja np na taki zlot dogomaniakow chetnie bym pojechala ale tam srednia wieku jest 17 lat ....
[quote name='zulugula']Zapraszam. Możemy zorganizować małe spotkanko :razz:[/quote]
to ja wpadne z majonezowcem :eviltong::eviltong::eviltong: zreszta moze da sie u mnie na dzialce, zalezy jaka pogoda bedzie :cool3:
[quote name='emilia2280']Zulugula, ryby tez kocham, narobilas mi apetytu tym pstrágiem hehe. Gdzie Ty mieszkasz bo moze podjadé ze szczecina po pstrága w migdalach z bazarku :p bédé od 31 sierpnia, jakby co :razz:[/quote]
zulugula jest z Wawy:evil_lol:
z tym pogonieniem to nie bylabym taka pewna :cool3:
ale wiesniak nie jest na zadne wymiany, coprawda lekko zdemolowal mi dom ale juz jest grzeczny, nabiera sie i probuje zabic kociczka
musze mu zrobic wyroznione allegro ale to po 26 - czekamy na wyplate :evil_lol::oops:
Niuniek byl na pierwszym spacerku
jest bardzo grzeczny, pilnuje sie, probuje podnosic noge co jest dosc komiczne w jego wydaniu
zrobil sioo i koo na spacerku
grzeczny chlopczyk :loveu: