-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/161/pekinxd8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=229&i=pekinxd8.jpg][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/161/pekinxd8.e91c5a7009.jpg[/IMG][/URL]
-
to nie ten sam zwierz??
-
bo juz sie balam, ze mi sie w srode rozsypiesz... i te drinki :shake::shake::shake::diabloti:
-
[quote name='piotrek_b']no widzisz, tu też mogą być potrzebne kciuki :evil_lol: :diabloti: :evil_lol:[/quote] oby tylko termin byl podobny bo pracowac musze !! :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Ziutka']A coś myślał :diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol:[/quote] tez bedziesz sie rozsypywac w niedlugim czasie ???? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Wwa/Siedlce - suczka w t.leonbereger MA DOM :))
GameBoy replied to joaaa's topic in Już w nowym domu
a foty jakies beda?;) -
bedziemy trzymac kciuki!
-
[quote name='piotrek_b']loże inne i ...zawartość łoża inna, hihi :evil_lol:[/quote] no ja wlasnie o tym tez, ale nie tutaj tu nie mialam odwagi :evil_lol:
-
[quote name='Chefrenek']Coś mi przypominają te pościelówki. :hmmmm:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale loze inne
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
dziekujemy jayo na kogo bedzie umowa? Zuzanna chyba odpada bo niepelnoletnia -
[quote name='Inez']Nauka podstawowych komend i zasad, przygotwanie do zycia w normalnej rodzinie, socjalizacja z psami, z dziećmi i ludźmi w ogóle. Bo kto chce psa z problemami? Trzeba wszelkie rozwiązywac już teraz. skoro tak się zachowuje to dlaczego wydłużają ten czas? W tym przypadku nalezaloby go raczej skrócić . Jesli adopcja nie wypali to radziłabym porozawiać z tym DT, niech troche nad nią popracują.[/quote] Aga mieszka sama, zabiera Zuzke do swojej rodziny, zeby obcowala z dziecmi, kotami, innymi ludzmi, pomieszkuje u nich zeby bylo wiecej ludzi, pisalam to na watku ba! pojechala z nia na mazury, zabrala ja nad morze, wszystko w ramach socjalizacji dlaczego wydluzaja ten czas - BO PRACUJA, to nie jest emerytka siedzaca w mieszkaniu non stop, to nie jest hotel na poczatku zostawala z nia jej siostra, teraz musi zostawac sama, niszczy i piszczy jezeli uwazacie, ze to za malo to umiescie ja w innym miejscu bo tam nikt z nia wiecej pracowac nie bedzie to nie jest zlosliwosc tylko prawda, koncza sie wakacje, dziewczyna wraca na uczelnie i bedzie jeszcze bardziej zajeta zwyczajnie i prozaicznie brak czasu na wiecej
-
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
auraaa masz numer do Justyny? jedna Pani jest zainteresowana maluchem, chcialabym jej wyslac fotki -
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
ciotka ale jeden piesek ma nuzyce!! drugi mial swierzba ale tylko w uszach :eviltong: -
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Justyna dawaj foty :evil_lol: :placz::placz::placz::placz::placz: -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Marzena czy Ty juz jestes w Wawie? potrzebuje smyczy ... -
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
najwazniejsze, ze TZ jakos przebolal 'strate' pieciu dyszek -
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
sa jednak jeszcze dobrzy ludzie na tym swiecie przyjechal facet z klatka, wniosl mi ja do domu, zobaczyl psy zaczelam go prosic czy moze nie spuscilby troche z ceny bo to dla bezdomnych maluchow itd poznal sie z Niunkiem, pogadalismy wzial za klatke 50 zl i pojechal - klatka jak nowa!!!! zadnych ubytkow, zazdzewien sorry, ze sie tak chwale ale starsznie sie ciesze :multi::multi::multi: -
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
wesolutki jest, teraz jak zostal sam, nie ma konkurentki do zabaw z hexa wiec jest ok przez te wolne dni bedzie go karmil TZ, zeby wiedzial, ze nie ma sie czego bac jezeli chodzi o mezczyzn generalnie duzo, spi, nabiera ciala, jest bardzo towarzyski i wesoly, przestaje demlowac dom, nie piszczy zostawiony sam pod warunkiem, ze sie go nie zamyka tylko moze biegac luzem, wtedy zajmuje sie swoimi sprawami -
[quote name='Inez']Jeśli Zuzia tak się zachowuje to ciezko będzie o domek bo to nie robi dobrego wrażenia:shake:. Czy na neutralnym terenie zachowuje się tak samo? Czy daje się przekupić tzn podcodzi do smakołyka? Czy Zuzia jest uczona zostawania samej? Czy DT przygotowuje ją do adopcji?[/quote] na neutralnym gruncie zachowuje sie tak samo, przekupic sie nie da dwoch pytan nie rozumiem Zuzia zostaje sama, staraja sie ja zostawiac na coraz dluzej, zachowuje sie caly czas tak samo czyli piszczy, szczeka i drapie w drzwi co rozumiesz przez "przygotowywanie do adopcji"?
-
cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!
GameBoy replied to auraa's topic in Już w nowym domu
nie wiem kto to ale mozna sprobowac tylko zeby dziad je wydal, ciotka Justynam gdzie foty mojej brudnej podlogi?:evil_lol: przypominam, ze maluch zostal wczoraj zaszczepiony i nadal czuje sie swietnie, wiec powoli mozna chyba odetchnac