Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='emilia2280']hehe, ciocia Ziutka na bazarku, ale numer- ja bym licytowala! A maly wiesniak to juz nie wiesniak taki ladny![/quote] ciotka jemu karma dobra tak sluzy i witaminki od Ciebie plus moze male mizianko ciotka Ziutka jak przyjedziesz moze pojdziemy na spacerek? bedzie juz tydzien po szczepieniu, bedzie juz odporny :cool3: mam jedna prosbe, gdyby ktos slyszal ze ktos ma do oddania materacyk lub legowisko dajcie znac prosze Niuniek rozwalil lozko dla tymczasowiczow - wygryzl podloge, ciotka Justynam widziala
  2. kazdy lubi co innego w sumie - juz sie przyzwyczailam :evil_lol:
  3. dzieki, moze w takim razie cie w niej nie zamkne :diabloti: ciotka auraaa jak wrocisz na dogo dpisz prosze w tytule - nowe foty str 26
  4. ja mi marzena wszystkiego nie obfoci to cie poprosze zebys wziela, ok? moze cus mi cykniesz
  5. wstawialam jeszcze gdzies ale nie pamietam gdzie
  6. dostalam PW od dalenki, ze wyslala 300 zl na sterylizacje Zuzi wobec powyzszego, jak pieniadze przyjda, pojde zapytac do lecznicy w ktorej mam znizke ile bedzie kosztowala sterylka nie wiem czy te 300 zl wystarczy, zobaczymy jezeli ktos chce ja wziac do innego weta, prosze dac znac tutaj
  7. [CENTER]szukam pilnie transportu dla dwoch szczeniakow z Poznania do Wawy gdyby ktos cos slyszal - prosze o info [/CENTER]
  8. ja tam zaluje :shake::evil_lol:
  9. nie mam aparatu :placz::placz::placz::placz::placz::placz: niestety :diabloti:
  10. [quote name='Ziutka']hmm...:hmmmm: myślę, że spokojnie bym się tam zmieściła :sleep2::siara:[/quote] na 100%, razem z Niunkiem nawet :evil_lol:
  11. [quote name='Ziutka']:evil_lol: :eviltong: :evil_lol: :eviltong:[/quote] smiej sie smiej, to Ty bedziesz spala w kennelu :diabloti::evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='Ziutka']No to ja trzymam mocno kciukasy aby szybko do Ciebie trafiły :cool3:[/quote] sama nie wiem czy to dobrze czy zle :eviltong:
  13. powinny juz byc bo tam w poznaniu tez nie bardzo jest co z nimi zrobic
  14. wiesz co, on nie mial ogloszen praktycznie we wtorek przyjdzie Marzena to dorobimy ogloszen - bo przyjdzie z aparatem co do transportu, pisalam do ludzi z poznania, rene&rabik da znac, GoniaP tez ale poki co chyba nikt nie jedzie na 100% sie obaczy :roll:
  15. sliczny malutek sie robi, nieprawdaz? ciotka jak przyjedziesz w srode beda jeszcze dwa inne :oops:
  16. taki sliczny malutek a nikt nie zaglada :placz::placz::placz::placz::placz:
  17. moglaby gdyby byly na to pieniadze ale takowych nie ma
  18. wyslalam foty malucha zainteresowanej Pani
  19. dzieki Justyna, te wylysienia sa juz tylko z tylu, grzbiecik, glowa zarosly juz prawie w 100%
  20. [quote name='justynam']Zdjecia malego z domu - spod krzesla :lol: [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/959ff0d5ee91f87c.html[/IMG][/quote] oj ciotka przetrzymalas nas :eviltong:
  21. nikt do nas nie zajrzal :placz::placz::placz::placz::placz: maly jest druga dobe po szczepieniu, czuje sie nadal swietnie wiec mam nadzieje, ze juz nic sie nie wydarzy w tym temacie jutro idziemy podac antybiotyk, mam jeszcze 60 zl
  22. w kwestii sterylki lekarz sie wypowie to bedzie wiadomo co i jak a co w kwestii szkolenia malej?macie jakies pomysly?
  23. [quote name='piotrek_b']....no konkretnie to małe szare, :evil_lol:[/quote] w kazdym razie to malutek ze swoja mala Pania pieknie urosl :loveu:
  24. [quote name='piotrek_b']śliczniutkie stworzonko[/quote] ktore konkretnie?? :eviltong: jak do mnie przyjechal byl maly i szary jak sowka teraz tak wyglada
×
×
  • Create New...