Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. wydrukuje bo zaraz spadam do domu tyle, ze ona chyba starych wlascicieli nie szuka co? skoro oni jej nie chca:roll:
  2. poszedl do babki na Kazury, babke polecila weta stawiajaca wiesniaka do pionu :loveu: dostal cos tam na robale i za 6 dni szczepienie, ma pobrana krew jutro beda wyniki
  3. Zuzia pomoglas Malinie, jej dzieciom uratowalas zycie, nie smuc sie ciesz sie, ze sunia bedzie miala kochajacy domek a Ty bedziesz mogla pomoc nastepnej bidzie
  4. dzisiejsza, przyszla dzis
  5. zrobilam maluchowi allegro wypasione - wyroznione, podsietlowne i pogrubione - koszt 20,30 zl baba byla ale mi sie nie podoba
  6. dzieki Neczka :p gumtree jest i allegro tez
  7. na za chuda to nie ma opcji :evil_lol: nie moja laleczka cholera jedna w zdechliznach mi sie tarza ostatnio :shake:
  8. nie chodzi mi o kwestie wygladowe tylko zdrowotne, ona jest straszna z tym jedzeniem, tymczasom wyzera i kotu tez :oops::oops::oops:
  9. na Mokotowie dalam jej Twoj numer sama zadzwoni - my dzisiaj mamy szal w robocie pamietaj, ze jej tymczas - bo tak poki co nalezy to traktowac jest na max 6 dni, taka byla jej pierwota wersja jak sie jutro nie odezwie dam Ci jej numer, tylko musze ja spytac tak jak pytalam i Ciebie czy mozna
  10. no i pisz ciotka..... za gruba jest?
  11. z wyjazdu w góry
  12. nie zawsz tak jest, duzo tez zalezy od czlowieka.... ja mialam przerwe ponad roczna pmiedzy Montha a Hexa
  13. nie wiem dokladnie o ktorej beda ale najwazniejsze, ze nie maja durnych pomyslow zeby go na podworku trzymac bo mieszkaja w bloku :cool1:
  14. malego puchatego szczeniaczka szukam, ktory docelowo bedzie maly macie cos takiego?
  15. oby tylko tak nie szczekal jak glupek :evil_lol: jutro go odrobacze, musze go jeszcze podpicowac :eviltong:
  16. moja znajoma mowi, ze jutro wieczorem moglaby ja wziac, my dzis zdajemy projekt oni jutro i stad ta obsuwa co do przyszlosci suni u niej kumpela boi sie, ze bedzie wybuchala placzem przy tej suni na wspomnienie swojej wiecie jak to jest, serce jeszcze krwawi po stracie przyjaciela niemniej jutro po pracy moze ja wziac
  17. uwaga uwaga maly dzis bedzie mial odwiedziny!!! prosze trzymac kciuki, Pani chce przyjechac poznac sie z Niunkiem i zobaczyc umowe adopcyjna, szczyla do poniedzialku i tak nie oddam, chce z nim isc w poniedzialek na ostatni zastrzyk ale jest szansa :cool3:
  18. poza psem nie zamierzam nic fotografowac :evil_lol: najgorsze jest to, ze jak sie bierze aparat do reki to on sie kladzie :evil_lol: a jak sie tylko choc lekko na niego cmoknie to zaraz pcha sie na rece - tak wyglada robienie mu fot z Ziutka pojdziemy w plener na sesje Niunka:p
  19. my dzis zdajemy projekt w pracy, o 14 mamy lunch ale do 22 stad nie wyjdziemy :oops: ona jest onkowata ja w niej asta nie widze
  20. ja nie mam aparatu jak bedzie Ziutka porobimy foty
  21. on sie bardzo zmienia, fotki tego nie oddaja, taki coraz bardziej potezny sie robi, lapy grube, glowa duza sliczny psiak z niego bedzie jak mu siersc wyrosnie
  22. dokladnie ja mam 4 bezdomniaki wystawione, jak cos dajcie znac wystawie u siebie
  23. zgadzam ale, ale wcina jak glupek nadal :eviltong: a przeciez juz ponad 2 tyg minelo jak go zabralas
×
×
  • Create New...