-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
mam dom w Wawie dla suczki docelowo bardzo malej, macie cos?
-
Bajkowe zakończenie! Piesio z uszkodzonym kręgosłupem ma dom i...chodzi!
GameBoy replied to majqa's topic in Już w nowym domu
nadal nic nei wiadomo? -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
dziekuje Ania - pies jest w 100% adopcyjny szukamy narazie DT nie przytuliska przez akcje Krezel i Krzyczki wszystko zajete:-( -
duzo osob tu zaglada chcialam napisac, moze ktos nie wie, ze w Wawie ruszyla akcja darmowego czipowania psow do grudnia mozna to robic gratis wykaz lecznic jest na stronie internetowej nie trzeba miec meldunku w Wawie, wystarczy pojsc do weta do ktorego chodzi sie regularnie z ksiazeczka zdrowia psa ( musi miec wazne szczepienie na wscieklizne)
-
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
to jest tam kolo Gorzowa na 100%, nie wiem jak pomoc temu psu, wszyscy po dach zapsieni -
krople dzialaja m-c na kleszcze i 3 m-ce na pchly jenak gdy pies duzo plywa lub czesto moknie, np na deszczu, warto uzywac obrozki preventic na takiego psa jak Suzi kosztuje ok 30 zl/dziala przez 6 mcy idzie jesien, moze byc tak, ze beda deszcze, na taka pore roku wystarczy sama obrozka, chyba, ze zabierasz psa do lasu wtedy bym jeszcze zakroplila wydaje mi sie, ze obroza suki jest do wymiany
-
Bajkowe zakończenie! Piesio z uszkodzonym kręgosłupem ma dom i...chodzi!
GameBoy replied to majqa's topic in Już w nowym domu
skad sie tacy ludzie biora??? duzy ten psiak? wiadomo jaka plec? -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
to jest chyba gdzies niedaleko Gorzowa Wlkp -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
ciotka prosze okresl dokladnie gdzie ta Skwierzyna -
kurcze ja mam teraz od groma roboty, gdyby siedzialy grzecznie w kennelu kilka godzin we wtorek moglabym cos wziac ale wyjce odpadaja:roll:
-
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
na ten watek wejsc sie nie da zeby nie chichrac wiadomo czy maly juz po zabiegu? -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
wysylaj kochana, wysylaj -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
takie psie dziecko jeszcze, oni ja tam psychicznie wykoncza o ile nie wpadnie pod samochod wczesniej :shake: -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/2424/img0151wg2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img98/img0151wg2.jpg/1/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/img0151wg2.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/884/img0149jp4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img222/img0149jp4.jpg/1/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/img0149jp4.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/1744/img0152qa7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img224/img0152qa7.jpg/1/][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/img0152qa7.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] -
[CENTER][B]watek zakladam na prosbe czia, bo ona sama ma urwanie glowy[/B] [B]bedzie jednak odpowiadac na wszelkie pytania systematycznie[/B] [CENTER]do zabrania na CITO 4-5 miesieczna sunie w typie onka, sunia znajduje sie w melinie pijackiej - nie trzeba chyba wiecej informacji w temacie sunia albo nie wychodzi kilkanascie godzin alb biega samopas mieszy samochodami sunia w swoim "domu" jest najprodopodobniej bita mamy podpisane zrzeczenie odnosnie malej, tyle, ze nie jej gdzie zabrac [COLOR=Red][B]szukamy na cito DT!!!!!!!!![/B][/COLOR] zaraz wkleje zdjecia, mala jest w Skwierzynie [/CENTER] [/CENTER]
-
bezdomna sunia, w typie dobermana MA DOM, MÓJ.
GameBoy replied to diuna_wro's topic in Już w nowym domu
czia ma urwanie glowy wlasnie zaraz w jej imieniu bede watek zakladala -
bezdomna sunia, w typie dobermana MA DOM, MÓJ.
GameBoy replied to diuna_wro's topic in Już w nowym domu
jezeli maluch bedzie podobny do Mamy w 70% to dla psa mialabym DS -
bezdomna sunia, w typie dobermana MA DOM, MÓJ.
GameBoy replied to diuna_wro's topic in Już w nowym domu
dostalam link, wiec sie wypowiem uwazam, ze szczenieta powinny zostac uspione po urodzeniu jezeli beda zyly, dwom moge zapewnic tymczas jakby co ( o ile suka nie pojedzie do niemiec, nie zostana uspione lub znajda szybciej domy) niestety suki szczennej nie mam gdzie wziac -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
GameBoy replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
to jest Misia , jedna z tych dwoch kieleckich dziewczynek rudych, bedacych kiedys dawno u mnie na tymczasie [URL="http://img66.imageshack.us/my.php?image=pict1563ei1.jpg"][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3217/pict1563ei1.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img373.imageshack.us/my.php?image=pict1567id0.jpg"][IMG]http://img373.imageshack.us/img373/4823/pict1567id0.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img239.imageshack.us/my.php?image=pict1582yo3.jpg"][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/1955/pict1582yo3.th.jpg[/IMG][/URL] -
z opisu wynika, ze pies ma dysplazje w obu lokciach i w jednym biodrze nie podal Ci chirurg jak bardzo zaawansowana?
-
[quote name='iskierkaaaa']czyli myslicie ze ustalenie jego wlasciciela graniczy z cudem?[/quote] szczerze watpie, zeby go szukal, wlascicel - psa
-
nie znam sie na wynikach nie jestem wetem, choc pewnie w necie sa podane normy tych badan dla psa powiedzial wet jakiego typu i jaki jest stopien zaawansowania dysplazji?