Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/1533/0000019rx5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=235&i=0000019rx5.jpg][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/1533/0000019rx5.8e566a0640.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/8540/0000038bc7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=235&i=0000038bc7.jpg][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/8540/0000038bc7.d76a751405.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='majqa']To psiaki też tankowały??? :-o[/quote] ja nic nie wiem o ZADNYM tankowaniu :evil_lol:
  3. jeszczeconiemasznasnicniepokaze!!!! :-x
  4. [quote name='Ziutka']No ostatnio też popiłyśmy...nie pamiętasz Hexy i Wieśniaczka jak wyglądały :evil_lol:[/quote] niestety pamietam :evil_lol:
  5. [quote name='Ziutka']Qrwa...i znowu picie ??? :evil_lol:[/quote] jak to znowu??? :cool3: :sweetCyb: :drink1: :cunao: :drinking:
  6. [quote name='Ziutka']Ale to chyba dopiero jak będę spała :evil_lol: inaczej nie dam sobie zajrzeć w paszczę :eviltong:[/quote] sie okaze :evil_lol: ciotka mam nadzieje, ze juz masz wolny termin na podany przezemnie weekend :cool3:?
  7. [quote name='Ziutka'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/363/0240d3cb2bb4e035.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/363/0240d3cb2bb4e035.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/363/0240d3cb2bb4e035.gif[/IMG][/URL][/quote] teraz wierze, ze masz zeby ale jak przyjedziesz to bede pamietala, coby luknac :evil_lol:
  8. [quote name='Ziutka']Przeca ja jeszcze nie mam protez :eek2: :motz:[/quote] nie???? :icon_roc::lying::scared:
  9. [quote name='Ziutka'][CENTER]:lol!::lol!::lol!: Jesio wsio kontroluję :eviltong: [/CENTER] [/quote] ciesze sie mala, bo jedna ciotka na r jak tak chichra to pozniej protezy gubi :evil_lol:
  10. [quote name='Ziutka']:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:[/quote] zaraz te zeby pogubisz :eviltong:
  11. Lamia mam nadzieje, ze masz jakis materacyk czy fotel do spania :evil_lol::oops:
  12. ciotki..... szczeniaki mam juz tylko dwa a koty mam 3 a nie jednego ale nie przenocuje go nawet bo Hexa ma cieczke... przeciez on bedzie wyl... kolezanka ma psa od wczoraj, wcisnelam jej suke 6 letnia na DT
  13. chyba iskierka nie ma jak sprawdzic
  14. karm ja tylko w klatce, poza nie postaw miske w rogu to nie wywali, a jak sie zdarzy to posprzatasz to naprawde pomaga probuj tez ja zamykac jak jestes z pokoju, na krotko i chwal jak jest grzeczna zeby nie bylo tak, ze zamykanie klatki kojarzy jej sie z tym, ze zaraz zostanie sama
  15. w przypadku moich tymczasow, szczeniaczkowych, pomaga karmienie w klatce i zostawianie z jakims smacznym gryzakiem czy kula smakula - pomaga z jednej strony maluch chce wyjsc ale smakolyk tez kusi i zajmuje na dosc dlugo ;)
  16. pod warunkiem, ze sie zgubil a nie zostal zgubiony :shake:
  17. ciotka :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: wiesz, ze gdybym sie nie wygadala, ze ja mam to .....:oops::-(
  18. [quote name='Iza27']Dzieki GameBoy, jestem tu nowa i bardzo dziekuje za wszelkie porady:)[/quote] nie ma sprawy, od tego tez jest to forum moja poprzednia sunia bardzo chorowala, przerabialam wszystko od A do Z
  19. [quote name='Iza27']labrador, powiedzial , ze profilaktycznie, bo ta rasa jest narazona na dysplazje stawów :placz:[/quote] podwalabym pomimo dobrego skladu karmy w przypadku takiej rasy
  20. [quote name='Iza27']Pan, od ktorego kupilam pieska powiedzial mi , ze powinnam karmić psa karmą, ktora zawiera glukozamine i chondroityne. Czy ktos mi moze wyjasnic, czy jesli karma zawiera te skaldniki to powinnam jeszcze podawac profilaktycznie Artroflex, ktory tez je zawiera?[/quote] czy pies ma problemy ze stawami? jaka to rasa?
  21. ja podawalam po jedzieniu takze oczywiscie arthroflex mozna podawac zapobiegawczo tyle, ze wtedy inaczej sie go dawkuje, na opakowaniu powinno byc podane, jezeli nie ma zapytaj weta
  22. ksiazka jest w internecie dostepna wytraczy wpisac w google "ksiazka telefoniczna" i wyskocza Wam linki do wszystkich operatorow
  23. [quote name='iskierkaaaa']tak to Dukat, to teraz jak trafic do wlasciciela?[/quote] znowu telefon do ZK lub hodowcy, choc oni czesto nie podpisuja umow
  24. Brawo Iza, swietna robota :cool2: :klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:
  25. ciotka pisz zanim skisne z ciekawosci :evil_lol:
×
×
  • Create New...