-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/1533/0000019rx5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=235&i=0000019rx5.jpg][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/1533/0000019rx5.8e566a0640.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/8540/0000038bc7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=235&i=0000038bc7.jpg][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/8540/0000038bc7.d76a751405.jpg[/IMG][/URL] -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']To psiaki też tankowały??? :-o[/quote] ja nic nie wiem o ZADNYM tankowaniu :evil_lol: -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
jeszczeconiemasznasnicniepokaze!!!! :-x -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']No ostatnio też popiłyśmy...nie pamiętasz Hexy i Wieśniaczka jak wyglądały :evil_lol:[/quote] niestety pamietam :evil_lol: -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Qrwa...i znowu picie ??? :evil_lol:[/quote] jak to znowu??? :cool3: :sweetCyb: :drink1: :cunao: :drinking: -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Ale to chyba dopiero jak będę spała :evil_lol: inaczej nie dam sobie zajrzeć w paszczę :eviltong:[/quote] sie okaze :evil_lol: ciotka mam nadzieje, ze juz masz wolny termin na podany przezemnie weekend :cool3:? -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/363/0240d3cb2bb4e035.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/363/0240d3cb2bb4e035.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/363/0240d3cb2bb4e035.gif[/IMG][/URL][/quote] teraz wierze, ze masz zeby ale jak przyjedziesz to bede pamietala, coby luknac :evil_lol: -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Przeca ja jeszcze nie mam protez :eek2: :motz:[/quote] nie???? :icon_roc::lying::scared: -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka'][CENTER]:lol!::lol!::lol!: Jesio wsio kontroluję :eviltong: [/CENTER] [/quote] ciesze sie mala, bo jedna ciotka na r jak tak chichra to pozniej protezy gubi :evil_lol: -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:[/quote] zaraz te zeby pogubisz :eviltong: -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Lamia mam nadzieje, ze masz jakis materacyk czy fotel do spania :evil_lol::oops: -
Starszy pobity mix COCER SPANIEL KATOWANY NA ULICY!!!MA DOM
GameBoy replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
ciotki..... szczeniaki mam juz tylko dwa a koty mam 3 a nie jednego ale nie przenocuje go nawet bo Hexa ma cieczke... przeciez on bedzie wyl... kolezanka ma psa od wczoraj, wcisnelam jej suke 6 letnia na DT -
chyba iskierka nie ma jak sprawdzic
-
karm ja tylko w klatce, poza nie postaw miske w rogu to nie wywali, a jak sie zdarzy to posprzatasz to naprawde pomaga probuj tez ja zamykac jak jestes z pokoju, na krotko i chwal jak jest grzeczna zeby nie bylo tak, ze zamykanie klatki kojarzy jej sie z tym, ze zaraz zostanie sama
-
w przypadku moich tymczasow, szczeniaczkowych, pomaga karmienie w klatce i zostawianie z jakims smacznym gryzakiem czy kula smakula - pomaga z jednej strony maluch chce wyjsc ale smakolyk tez kusi i zajmuje na dosc dlugo ;)
-
pod warunkiem, ze sie zgubil a nie zostal zgubiony :shake:
-
Mala Emilka... juz nie szuka, ma swoj domek!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
ciotka :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: wiesz, ze gdybym sie nie wygadala, ze ja mam to .....:oops::-( -
[quote name='Iza27']Dzieki GameBoy, jestem tu nowa i bardzo dziekuje za wszelkie porady:)[/quote] nie ma sprawy, od tego tez jest to forum moja poprzednia sunia bardzo chorowala, przerabialam wszystko od A do Z
-
[quote name='Iza27']labrador, powiedzial , ze profilaktycznie, bo ta rasa jest narazona na dysplazje stawów :placz:[/quote] podwalabym pomimo dobrego skladu karmy w przypadku takiej rasy
-
[quote name='Iza27']Pan, od ktorego kupilam pieska powiedzial mi , ze powinnam karmić psa karmą, ktora zawiera glukozamine i chondroityne. Czy ktos mi moze wyjasnic, czy jesli karma zawiera te skaldniki to powinnam jeszcze podawac profilaktycznie Artroflex, ktory tez je zawiera?[/quote] czy pies ma problemy ze stawami? jaka to rasa?
-
ja podawalam po jedzieniu takze oczywiscie arthroflex mozna podawac zapobiegawczo tyle, ze wtedy inaczej sie go dawkuje, na opakowaniu powinno byc podane, jezeli nie ma zapytaj weta
-
ksiazka jest w internecie dostepna wytraczy wpisac w google "ksiazka telefoniczna" i wyskocza Wam linki do wszystkich operatorow
-
[quote name='iskierkaaaa']tak to Dukat, to teraz jak trafic do wlasciciela?[/quote] znowu telefon do ZK lub hodowcy, choc oni czesto nie podpisuja umow
-
Brawo Iza, swietna robota :cool2: :klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:
-
ciotka pisz zanim skisne z ciekawosci :evil_lol: