Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='lamia2']Zostało mi jeszcze trochę rudej farby do włosów ;)[/quote] :-o :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='Ziutka']Czego szkoda ??? :roll: Co Ty ciotka znowu :diabloti:[/quote] pewnie chciala do siebie, jak szczekaczke :evil_lol::oops:
  3. ciotki, taka sprawna akcja, gratulacje Lamia piekny ten Twoj tymczasowicz Ziutka, dobry ten Twoj TZ, ze tak sprzata szybko i sprawnie :eviltong:
  4. ciotka to moje jest tylko do piatku bo jest po szczeniakach, ktore poszly do adopcji, takze wstrzymaj sie do tego czasu przepraszam, ze Ci sie wcielam ale to jest oplacone - 23 zlote i szkoda ot tak konczyc
  5. tekst, namiary i fotki na [email][email protected][/email]
  6. Natka nie ma juz rozwolnienia i przegryzla juz pol domu podobno :evil_lol:
  7. do piatku mam wazne super wypasione allegro wyroznione, pogrubione i podswietlone chcecie skorzystac?
  8. [quote name='Ziutka']Czekam aż szanowni " Państwo :angryy: " wrócą z jakiejś wyprawy, chyba festynowej :drinking:mój brat tam koczuje (tak mu kazałam :diabloti: ) i ma czekać aż się zjawią, wtedy daje mi sygnał i jadę po Maxia a potem jak wiadomo do cioteczki Lamii :loveu: :multi: myślę, że niedługo powinni się zjawić, zostawili małe dziecko pod opieką sąsiadki, sąsiadka też rzecz jasna lubi :drink1:[/quote] co za ludzie :shake:
  9. super informacje Ewa, tak sie ciesze, ze maly jest zdrowy!!!
  10. szczeniaki moga juz jest karme, tyle, ze odpowiednia do wieku i najlepiej namoczona
  11. przesliczny Ziutka, raz -dwa znajdzie dom
  12. [quote name='an1a']Chyba go nie doceniasz :evil_lol: Zuzia zmień może tytuł wątku, że Luna jest znowu do adopcji.[/quote] ciotka wtedy nie bylby moim TZ'tem :evil_lol: [SIZE=1]gdybym go nie doceniala[/SIZE]
  13. [quote name='ocelot']Kurcze ja piec nie potrafię:shake: A ciasta ;lubię psajami;)[/quote] ciotka majonezowca u mnie upiekl nawet TZ :razz:
  14. ciasto jest ok, zwykly biszkopt, majonezu nie czuc :cool3:
  15. przesliczna, Lisi dzieki za uratowanie malej :Rose:
  16. ja tez, nich mu sie wiedzie w nowym domku
  17. nastepne bidy :shake: moge jedynie pomoc szukac domu, finansowo nie pomoge :roll:
  18. ja im w ogole nei chcialam zakladac watku - nie wszystkim psiakom zakladam erka ustalilas cos z tymi ksiazeczkami? male sa sliczne, grzeczne, ladnie siedza w kennelu, jedza suche, sioo i koo robia na podklad higieniczny juz zaczynaja sie bawic, ogolnie bardzo wesole i smiale panienki Maja75 dzieki za podrzucenie ich pod blok :Rose:
  19. [quote name='Ziutka']Ależ skądże znowu...ciotka, nie życze jej tak [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/362/e1e1edd711c4bb2b.gif[/IMG][/URL][/quote] :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje: :smhair2::smhair2::smhair2: :lmaa::lmaa::-x
  20. bardzo smieszne, tak mojej laleczce zyczysz :evil_lol:
  21. [quote name='Ziutka'][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/271/cd89ae945463e6fe.gif[/IMG][/URL] :cool3: :cool3: :cool3: [/CENTER] [/quote] :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje:
  22. musi byc mimo wszystko w dolku sciska ale to jeszcze troche, dzis 15 dzien cieczki :roll: etraz ma dni plodne to najgorsze jest
  23. bo sie cieczkujemy.... cale szczescie w duzym miescie to nie jest taki koszmar jak np w miasteczku, gdzie mieszkaja moi Rodzice, gdzie 80% psow biega luzem mam takiego stracha przed sterylka malej, ze az mnie sciska
  24. [quote name='luka1']mała miejscowość to nie jest reguła. Wszędzi są ludzie i taborety[/quote] w tym celu dodalam zdanie drugie :evil_lol:
×
×
  • Create New...