Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. 700 wejsc na watek a ciotki te same co zawsze :shake: ciotkom dzielnie kibicujacym dziekuje
  2. [quote name='MaJa 75']GB kiedy Michaś do Ciebie przyjedzie??? Musimy umówić się w sprawie karmy[/quote] jutro nie wiem co bedzie z karmieniem chyba trzeba bedzie gotowac, lub kupic dobre puszki ( ale to znowu kasa), intensywie leczone maluchy czesto maja biegunke :roll:
  3. to tyle co zaszczepienie malucha, tyle, ze fundacji zadnej nie znam a tu sie liczy czas transport juz jutro a my pratycznie w punkcie wyjscia
  4. dzieki ciotka allegro da sie zrobic i bez fundacji, koszt to 70 zl przy wszystkich sprzedanych cegielkach
  5. wieczorem lub jutro rano bedzie bannerek nie wiem do kogo jeszcze pisac...
  6. co do allegro ceg to Isadora robi najlepsze ale nie wiem czy nie jest zawalona robota... na mapie dogo trzebaby poszukac kogos to jest tez dosc duzy koszt nalezaloby o tym pamietac
  7. [quote name='agamika']:oops:ja tak bardziej o cm pytałam :oops: bo nie bardzo sie orientuje właśnie . Amiga ma większy niz koci na 100% , ale ile wiekszy to niewiem :oops:[/quote] ja mam teraz onka 3 m-cznego w domu ma w klebie jakies 28 cm
  8. [quote name='MaJa 75']Ciotka ja zaglądam i czekam aż maluch pojawi się w Wawie. Podaj nr konta to cosik wrzucę do skarbonki[/quote] dziekuje, zaraz wysle Ci Pw
  9. ciotka taki jak 3 mcznego onka
  10. nikt nie zajrzal do malucha??
  11. rozmawialam z Edi, ona go zabierze, trzeba tylko zalatwic transporter Pianka dasz rade? ide na zebranie, bede za godzine
  12. dzwonilam do Edi ale nie odbiera nr konta ma rowniez Pianka wiec gdyby mnie nie bylo, ona bedzie podawala potrzebujemy 40 zl na transport + 80 zl na badanie krwi - to tak na poczatek, zeby bylo wiadomo co mu jest
  13. zuluguli sie udalo chyba zaszczepic mala z tymczasu, ja jutro zapytam jak bede szczepila malucha
  14. [quote name='Ziutka']Miałam ochotę to napisać jak tylko zobaczyłam wpis Łapeczka o tym, że kolega nie poda swojego numeru telefonu tylko GG :cool1: ale się powstrzymałam bo ja za nerwowa jestem :angryy: ręce mi opadają :talker: i włos się jeży na głowie :smhair2:[/quote] ciotka spokojnie, niewarto... :shake:
  15. dobrej nocki maly, moze jutro zajrzy wiecej osob do Ciebie
  16. kochani pomozmy Michasiowi....
  17. ciotka ta karma to mi bardzo potrzebna :oops: przy Michalku kazdy grosz bedzie sie liczyl - dziekuje
  18. [quote name='DIF']:glaszcze: Kiedy Ty masz czas na to wszystko, bidulo!!!??? [/quote] dzieci nie mam :evil_lol: niestety wrocilam do pracy i skoncza sie wycieczki :roll:
  19. [quote name='MaJa 75']Melduję się na wątku. Jeśli udałoby się zorganizować transport do Krakowa, to mój TZ przewiezie go bez problemu do Wawy - jedzie jutro i w piątek. Ile kasy mamy? Ile potrzeba? I co maluchowi dolega?[/quote] kasy nie mamy wcale transport mamy - az dwa jak widze :evil_lol: maly moze miec nosowke, dostal surowice ale jest slaby, chudy, kaszle
  20. zobaczymy jutro rano kolne,mam nadzieje, ze sie uda
  21. [quote name='basiapron']nie da rady,mogę jedynie pomóc kase zorganizować,ale u mnie nikt się na taką trase nie szarpnie-TŻ pracuje w 2 miejscach jednocześnie,a wujka bym się bała prosić,że tak powiem nie jest świetnym kierowcą,ale pomyśle kto jeszcze mógłby się zgodzić za zwrot kosztow.[/quote] kochana transport jest, problemem sa pieniadze na leczenie malucha
  22. jeszcze jutro bede z nia rozmawiala ale na 90% wezmie trzeba zaplacic tylko roznice w km
  23. transport juz jest, bedzie mnie kosztowal jakies 40 zl problemem jest leczenie malucha
  24. wezme gdyby grozil jej schron lub jakis dramat ale z kasa na szczepienie lub szczepiona i za karma
×
×
  • Create New...