[quote name='basiapron']nie da rady,mogę jedynie pomóc kase zorganizować,ale u mnie nikt się na taką trase nie szarpnie-TŻ pracuje w 2 miejscach jednocześnie,a wujka bym się bała prosić,że tak powiem nie jest świetnym kierowcą,ale pomyśle kto jeszcze mógłby się zgodzić za zwrot kosztow.[/quote]
kochana transport jest, problemem sa pieniadze na leczenie malucha