Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='MaJa 75']Hmmm, bajerem powiadasz....:evil_lol:[/quote] :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:
  2. poprostu bajeruje ludzi, ktorzy dzwonia w sprawie nieaktualnych szczeniakow lub z polecenia od ludzi, ktorzy brali juz psy jako, ze mam caly czas w domu po kilka sztuk ludzie dzwonia non-stop
  3. ciotki, czy ktoras z Was posiada wiedze, czy te maluchy jak sie zamknie w klatce kennelowej to siedza cicho czy piluja gebe?
  4. niestety chca szczeniaka, suczka niskopienna :p
  5. czy pchelka nadaje sie juz do adopcji? mam dom dla malej docelowo suni w Wawie, blok, malzenstwo kolo 50
  6. Asia ja w takich kwestiach nie pomoge :oops:
  7. [quote name='Abrakadabra']A ja mam 2![/quote] no prosze! to jedziesz ciotka! :evil_lol:
  8. przesliczny chlopak :loveu:
  9. dalej jest taka glosna? szczekliwa?
  10. anetek wiesz cos wiecej, co u psa? nadal jest u Tosi?
  11. Dif mam Pana z Wawy chetnego na mala suczke, dom w Wawie w bloku, ktore z tych maluchow to suczki?
  12. nikt nie dzwoni w ich sprawie?
  13. jak trzeba bedzie zabrac malucha od gamonia dajcie prosze znac na PW
  14. Piotrze, gratuluje zwyciestwa i tytulu z calego serca:multi: co do maluchow - uda sie nastepnym razem
  15. zapomnialam dodac, ze malenka jest sliczna :loveu:
  16. Rinus nie chodzilo mi o Ciebie bo Ty masz jednego psa.... tzn tak mi sie wydaje, ze nie bierzesz tymczasow ja dostalam takie rady od jednej z osob, zebym wszystkie maluchy zamknela w lazience panienkabubu mala ta klatka :evil_lol:
  17. [quote name='an1a']Nie chcę nic bez sensu pisać, a DT poczeba :evil_lol: Moja już się oswoiła, 3 dni jej to zajęło, żeby nie uciekać przed nami, kolejne 2, żeby zacząć nas ganiać ;)[/quote] super, ze juz Wam ufa........ rosnie?
  18. ciotka co Ty tak te puste posty solisz??? :evil_lol: dzwonil ktos z allegro? 11 osob obserwuje maluchy
  19. niedobrze, czekamy na informacje co dalej :roll:
  20. w jakim stanie jest to psie dziecko? chodzi mi o stan ogolny... czy dostarczona zostalaby ze wszystkimi akseroriami potrzebnymi dla takiego malucha?
  21. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/928/dscn0236nd1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img124/dscn0236nd1.jpg/1/][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/dscn0236nd1.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9852/dscn0364fu3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img231/dscn0364fu3.jpg/1/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/dscn0364fu3.jpg/1/w360.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/2941/dscn0478it7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img392/dscn0478it7.jpg/1/][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/dscn0478it7.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
  22. mam na koncie jednego szczeniaka wykarmionego z butelki szalencza robota, czesto zakonczona niepowodzeniem :shake: moj maly zyje ale ma padaczke
  23. [quote name='an1a']A na coś może je zrzucić? Mogę się z nią umówić i wrzucę zdjęcia.[/quote] ciotka gdybys mogla byloby super, mala trzeba oglaszac ale sa potrzebne aktualne fotki
×
×
  • Create New...