poprostu bajeruje ludzi, ktorzy dzwonia w sprawie nieaktualnych szczeniakow
lub z polecenia od ludzi, ktorzy brali juz psy
jako, ze mam caly czas w domu po kilka sztuk ludzie dzwonia non-stop
Rinus nie chodzilo mi o Ciebie bo Ty masz jednego psa.... tzn tak mi sie wydaje, ze nie bierzesz tymczasow
ja dostalam takie rady od jednej z osob, zebym wszystkie maluchy zamknela w lazience
panienkabubu mala ta klatka :evil_lol:
[quote name='an1a']Nie chcę nic bez sensu pisać, a DT poczeba :evil_lol: Moja już się oswoiła, 3 dni jej to zajęło, żeby nie uciekać przed nami, kolejne 2, żeby zacząć nas ganiać ;)[/quote]
super, ze juz Wam ufa........ rosnie?
[quote name='an1a']A na coś może je zrzucić? Mogę się z nią umówić i wrzucę zdjęcia.[/quote]
ciotka gdybys mogla byloby super, mala trzeba oglaszac ale sa potrzebne aktualne fotki