Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. czy sa aktualne fotk maluchow?
  2. dajta mi spokoj bylam dzis na 7 wizytach, dobrze, ze TZ byl ze mna bo na jednej to myslalam, ze dostane po gebie :shake:
  3. balkonu nie sprzatam poki nie przyjedziesz - zobaczysz co tam jest :evil_lol:
  4. macie foty tych malcow? da sie je wyciagnac ew czy nie ciotka od smordka Hexa ma pchly :evil_lol:
  5. macie foty tych szczeniakow? jak maluchy sa zdrowe to moga jesc same suche i nic im nie bedzie chociaz pewnie wolalyby gotowne... Ziutek bedziesz u mnie w czwartek? dalabym Ci witaminy dla maluchow
  6. [quote name='lamia2']Ale pusto jakoś :placz:[/quote] zapelnic Ci ta pustke jakims futrem??:cool3:
  7. super, Lamia dobra robota :Rose: :klacz::klacz::klacz:
  8. miejmy nadzieje, ze ludzie zasluguja na taka slicznote :p
  9. czyli maly na DS?:oops:
  10. ciotka wyslalam Ci Pw pamietaj o mnie dzis bylam na 3 wizytach przedadopcyjnych jeden maluch ma dom
  11. o kurcze.. a tak niewiele trzeba bylo zeby jej pomoc :shake:
  12. moze nabierze masy a moze nie w kazym razie je jPan jest w niej zakochany na maxa :loveu: cala agresja jej przeszla, jest super przyjacielskim psem
  13. Ewelka Twoj podpis jest jakis bez ladu i skladu.... czy naprawde w Kielcach wszyscy sa zapsieni po dach, ze dla tej malej sie kat nie znajdzie?
  14. dziekujemy Weronika, kazdy sposob pomocy tej malej jest na wage zlota
  15. ciotka szukaj domku najlepszego i rob miejsce dla kolejnej bidy bedzie dobrze
  16. [quote name='lamia2']Poczekajmy jeszcze na reakcję Maksia, bo jak mu się tam nie spodoba to go nie oddam :cool3:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ciotka Lamia sie zakochala, jak moj TZ w malej czarnej - tez oddac nie chce:roll:
  17. czyli dom juz pewny na 100%?
  18. co sie stalo? ja dzis dostawialam fotki brodnickiej astki na jej watek i pomyslalam, ze tu zajrze
  19. mam nadzieje, ze malutka sie znajdzie
  20. dosc duza chyba urosla, tzn wysoka co?
  21. jezeli DT sie nie zjadzie wyladuje w schronie poki co jest w swoim pseudo domu nie w lesie
  22. postaram sie poszukac czegos dla Fifi u dziewczyn, ktore maja same koty powiedzcie mi tylko czy Pan z Wawy jest realnie zainteresowany? po drodze do Wawy z Kilec jest jeszcze kilka innych miast moze tam poszukac DT?
  23. szybko dziewczynka urosla :p
  24. boskie! :eviltong:
×
×
  • Create New...