-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
[quote name='Kolia']Dzwoniłam do Związku, rozmawiałam z Panią Niciewicz. Właśnie szukają właściciela, oddzwonią do Ciebie.[/quote] Kolia dziekujemy za rekacje:Rose:
-
maluchy sa na allegro, mam nadzieje, ze ktos rozsady sie odezwie
-
JUŻ W NOWYM DOMKU! Moherowy szczeniaczek na jesienne wieczory :-)
GameBoy replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
ciotka bierz nastepne bidy, moherek juz szczesliwy ;) -
oj tak oby sie odnalazl, trzymam kciuki :p
-
super informacja!! iskierka masz jak sprawdzic go z kotami? byle rzetelnie bo juz raz mialam na tymczasie panienke tolerujaca koty :mad:
-
to nie chodzi o ulice o tym nawet nie pomyslalam, chodzilo mi raczej o schron... Lodzki schron jaki jest wiemy wszyscy.... szafirkowa myslalam, ze masz psa, tak jakos zrozumialam to co napisalas, jezeli to sunia to rzeczywiscie latwiej ( choc nie zawsze, vide Hexa :oops:) no coz, poczekajmy na fotki, rano pewnie zajrzy wiecej osob z Lodzi, miejmy nadzieje, bedzie wiecej opcji ps. Iskierko zmien tytul w watku szczeniaka, przeciez jest juz w nowym domu
-
musimy czekac do rana, teraz wiekszosc ludzi spi... chyba, ze sie ma w domu szczeniaki :roll:, ktore wstaja co godzine i dra japki :evil_lol: szkoda, ze Iskierka nie napisala ile mamy czasu
-
[quote name='szafirkowa']Iskierka pisała do mnie na GG. Pytała czy mam możliwość dać mu tymczas. Muszę porozmawiać na ten temat, ale musiałby być to rzeczywiście TYLKO tymczas (mam za małe mieszkanie na drugiego psa :-( )[/quote] oby Twoj pies zgodzil sie ew z drugim doroslym samcem
-
Iskierka poszla spac, nie wiadomo co z psem bedzie rano...
-
nie masz swiatla w domu?? pies moze miec tatuaz tez w pachwinie, do ktorej moze u Ciebie zostac? teraz w srodku nocy i tak nic nie wymyslimy, musisz dac mu troche czasu, zebysmy wszyscy tutaj mogli mu jakos pomoc
-
masz psa w domu i nie sprawdzilas czy nie ma tatuazu? moze przydaloby sie wydrukowanie ( napisanie) kilku ogloszen, tak na cito, rozwieszonych w okolicy, moze pies komus uciekl lub sie zgubil nie dasz rady zrobic teraz kilku fotek?
-
no tak, rzeczywiscie przegapilam, przepraszam Iskierko pisalas Pw z prosba o pomoc do osob z Twoich okolic?
-
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
GameBoy replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[quote name='Weronia']Ciotki powariowały. Jedna lata a reszta jej kibicuje.[/quote] i zazdrosci moja droga i zazdrosci :evil_lol: -
masz jakies fotki tego psiaka?
-
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
GameBoy replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']ee, ja pewnie rzucilam sié na to a w praniu okaze sié, ze to nie takie rózowe- jak wiékszosc rzeczy. no i zdecydowanie bezpieczniejsza jestes z gruntem pod nogami! ja dzis przed lotem mówilam mézowi "tylko pamiétaj ze ja mam miesiéczne deklaracje na psy w Polsce! musisz je placic i jeszcze w testamencie kase im zostawic :evil_lol:"[/quote] :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje: :stupid: -
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
GameBoy replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']hehe, na miotle bédé latac!! a serio, to na takich malych samolotach (ze smigielkami po bokach, dwuosobowe, nieodrzutowe :shake:- to by byla jazzda :-o), nie wiem jak to sie dziadostwo nawet nazywa - avionetka czy cholera wie?[/quote] uuuuuuu ciotka, brzydko sie przyznac ale zazdroszcze :oops: -
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
GameBoy replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']haaa. powiem wiécej- polknélam bakcyla i chcé laaataacc. nic mnie nie powstrzyma- nawet wsciekly máz :p, bo on chyba jest z tego najmniej zadowolony, ale przezyje chlop- co ma za wyjscie? :diabloti:[/quote] ciotka ale jak? czym? gdzie? -
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
GameBoy replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Ano właśnie :multi: całkiem zapomniałam.......i jak było ??? :evil_lol:[/quote] no wlasnie... jak? jak? jak?:oops: -
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
GameBoy replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Ziutus, a byla tam fotka w tym mailu? Bo jesli byla to powiedz mi kiedy ten mail wyslany i jutro zadzwonié i mu przypomné..[/quote] ciotka super, ze nadal zyjesz [SIZE=1]po tym lataniu [/SIZE] -
[quote name='Ziutka']Piotrek...Ty się lepiej zaczynaj bać :mad:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
cos w ten desen ciotka, wlasnie tak :cool1:
-
nie pozostaje nam nic innego jak grzecznie czekac ;)
-
no walsnie, a wiesci zadnych :mad:
-
[CENTER][SIZE=6][B]gratulacje!!! :cunao::cunao::cunao: [SIZE=4]sa juz maluszki??[/SIZE] [/B][/SIZE][/CENTER]