Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. nie macie ani jednego DT na kilka dni dla malucha?
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/2918/zdjcie0524xz4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img98/zdjcie0524xz4.jpg/1/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/zdjcie0524xz4.jpg/1/w320.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/6351/zdjcie0525op4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img98/zdjcie0525op4.jpg/1/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/zdjcie0525op4.jpg/1/w320.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img390.imageshack.us/img390/954/zdjcie0529we9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img390/zdjcie0529we9.jpg/1/][IMG]http://img390.imageshack.us/img390/zdjcie0529we9.jpg/1/w320.png[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img395.imageshack.us/img395/3039/zdjcie0467zr9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img395/zdjcie0467zr9.jpg/1/][IMG]http://img395.imageshack.us/img395/zdjcie0467zr9.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/6425/zdjcie0493yt1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img76/zdjcie0493yt1.jpg/1/][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/zdjcie0493yt1.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL]
  4. tu jest link, zeby go odpalic, skopiuj i usun spacje [URL]http://www[/URL] pomocgoldenom fora.pl/inne-retrievery,30/biszkoptowy-i-czekaladowy-labko-goldenik,1809.html mala do gory
  5. to prosimy o pomoc dalej :roll:
  6. Maja bedzie jechala w niedziele? na ile ten facio jest zainteresowny? kurcze w sobote dam odpowiedz
  7. to za pozno, dzieki
  8. a kiedy ta wystawa? :oops: nie znam sie na tym
  9. http://bip.warszawa.pl/Menu_podmiotowe/Biura_Urzedu/OS/Zwierzeta/chipowanie.htm
  10. ok, rozmawialam z jayo myslalam, ze maluchy sa do odboiru na juz ale okazuje sie, ze nie prosze o PW jak beda do wydania
  11. Aga dwa pozostale psy sa na Szansie - forum goldenow
  12. linkow do innych for nie dla sie wklejac
  13. dopisuje sie, jak mozna pomoc?
  14. dziewczyny napiszcie prosze o ktorej mniej wiecej sie maluchy pojawia i kiedy
  15. na dogo jest cenzura, linkow nie da sie wklejac lepiej pisac adres ze spacjami zamiast kropek
  16. podniose, Slask pomocy!!!! pisalas juz do kogos z okolic? skad doka trzeba go przewiezc?
  17. halo dziewczyny co z psem?
  18. sliczna z niej suczka, mam nadzieje, ze ludzie od Weroniki beda zainteresowani
  19. dostalam jedno, przepraszam, ze wstawienie tyle trwalo ale musialam pozmniejszac
  20. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1803/sunialn1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img99/sunialn1.jpg/1/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/sunialn1.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...