Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. mam dom w Wawie dla suczki docelowo bardzo malej, macie cos?
  2. dziekuje Ania - pies jest w 100% adopcyjny szukamy narazie DT nie przytuliska przez akcje Krezel i Krzyczki wszystko zajete:-(
  3. duzo osob tu zaglada chcialam napisac, moze ktos nie wie, ze w Wawie ruszyla akcja darmowego czipowania psow do grudnia mozna to robic gratis wykaz lecznic jest na stronie internetowej nie trzeba miec meldunku w Wawie, wystarczy pojsc do weta do ktorego chodzi sie regularnie z ksiazeczka zdrowia psa ( musi miec wazne szczepienie na wscieklizne)
  4. [quote name='ARKA']Jakie krople dzialają trzy miesiace na pchly i na kleszcze?[/quote] miesiac na kleszcze, trzy na pchly - tak napisalam kazde tak dzialaja nie wiem skad to zaskoczenie
  5. to jest tam kolo Gorzowa na 100%, nie wiem jak pomoc temu psu, wszyscy po dach zapsieni
  6. krople dzialaja m-c na kleszcze i 3 m-ce na pchly jenak gdy pies duzo plywa lub czesto moknie, np na deszczu, warto uzywac obrozki preventic na takiego psa jak Suzi kosztuje ok 30 zl/dziala przez 6 mcy idzie jesien, moze byc tak, ze beda deszcze, na taka pore roku wystarczy sama obrozka, chyba, ze zabierasz psa do lasu wtedy bym jeszcze zakroplila wydaje mi sie, ze obroza suki jest do wymiany
  7. skad sie tacy ludzie biora??? duzy ten psiak? wiadomo jaka plec?
  8. czyli mala oswojona - super czekam na foty, ja i potencjalny domek
  9. to jest chyba gdzies niedaleko Gorzowa Wlkp
  10. ciotka prosze okresl dokladnie gdzie ta Skwierzyna
  11. kurcze ja mam teraz od groma roboty, gdyby siedzialy grzecznie w kennelu kilka godzin we wtorek moglabym cos wziac ale wyjce odpadaja:roll:
  12. na ten watek wejsc sie nie da zeby nie chichrac wiadomo czy maly juz po zabiegu?
  13. takie psie dziecko jeszcze, oni ja tam psychicznie wykoncza o ile nie wpadnie pod samochod wczesniej :shake:
  14. ten preventic jest juz chyba nieaktywny Suzi sliczna:loveu:
  15. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/2424/img0151wg2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img98/img0151wg2.jpg/1/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/img0151wg2.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/884/img0149jp4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img222/img0149jp4.jpg/1/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/img0149jp4.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/1744/img0152qa7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img224/img0152qa7.jpg/1/][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/img0152qa7.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
  16. [CENTER][B]watek zakladam na prosbe czia, bo ona sama ma urwanie glowy[/B] [B]bedzie jednak odpowiadac na wszelkie pytania systematycznie[/B] [CENTER]do zabrania na CITO 4-5 miesieczna sunie w typie onka, sunia znajduje sie w melinie pijackiej - nie trzeba chyba wiecej informacji w temacie sunia albo nie wychodzi kilkanascie godzin alb biega samopas mieszy samochodami sunia w swoim "domu" jest najprodopodobniej bita mamy podpisane zrzeczenie odnosnie malej, tyle, ze nie jej gdzie zabrac [COLOR=Red][B]szukamy na cito DT!!!!!!!!![/B][/COLOR] zaraz wkleje zdjecia, mala jest w Skwierzynie [/CENTER] [/CENTER]
  17. czia ma urwanie glowy wlasnie zaraz w jej imieniu bede watek zakladala
  18. jezeli maluch bedzie podobny do Mamy w 70% to dla psa mialabym DS
  19. dostalam link, wiec sie wypowiem uwazam, ze szczenieta powinny zostac uspione po urodzeniu jezeli beda zyly, dwom moge zapewnic tymczas jakby co ( o ile suka nie pojedzie do niemiec, nie zostana uspione lub znajda szybciej domy) niestety suki szczennej nie mam gdzie wziac
  20. to jest Misia , jedna z tych dwoch kieleckich dziewczynek rudych, bedacych kiedys dawno u mnie na tymczasie [URL="http://img66.imageshack.us/my.php?image=pict1563ei1.jpg"][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3217/pict1563ei1.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img373.imageshack.us/my.php?image=pict1567id0.jpg"][IMG]http://img373.imageshack.us/img373/4823/pict1567id0.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img239.imageshack.us/my.php?image=pict1582yo3.jpg"][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/1955/pict1582yo3.th.jpg[/IMG][/URL]
  21. z opisu wynika, ze pies ma dysplazje w obu lokciach i w jednym biodrze nie podal Ci chirurg jak bardzo zaawansowana?
  22. [quote name='iskierkaaaa']czyli myslicie ze ustalenie jego wlasciciela graniczy z cudem?[/quote] szczerze watpie, zeby go szukal, wlascicel - psa
  23. nie znam sie na wynikach nie jestem wetem, choc pewnie w necie sa podane normy tych badan dla psa powiedzial wet jakiego typu i jaki jest stopien zaawansowania dysplazji?
×
×
  • Create New...