Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. ciesze sie, zlozylam reklamacje kochana, bede walczyla o spodnice bardzo Cie przepraszam
  2. [quote name='kika22']GameBoy zgadzam się z Tobą. Ja chciałabym tylko, by Fifka jak pojdzie do nowego domku umiała zasygnalizować, że chce iść na dwór. To jest duze ułtwienie dla ludzi, którzy pierwszy raz biorą psa. A czy masz jakieś wiesci z tego chetnego domu?[/quote] dom odpadl bo im napisalam, ze pies ukradziony maja innego psa pozatym lepiej psa nauczyc zeby robil na podklad zaszczepisz ja - nie bedzie mogla wychodzic nawet jak bedzie sygnalizowala i znowu sie oduczy
  3. ciotka ja chyba po wydaniu Michasia ide na polroczny urlop od dogo padam na pysk, nie wiem w co rece wlozyc poslalam ja mailem pokazuje ja tu i tam na tymczas nie wezme bo za duza jest gabarytowo - szczeniaki od DIF musialby wciagac brzuchy :evil_lol:
  4. [quote name='kika22']Dziewczyny Fifi nie była szczepiona;) Ja wychodze z nia tylko na siku i kupke, ale w miejsce gdzie nie ma psów. Taka malenka trawka miedzy garazami:roll: Zreszta tam chodziłam tez ze swoja suka jak byla mała. Fifi wrócił apetyt:multi:[/quote] cotka ale pies moze tez cos z tej trawki zlapac, nie wiesz czy tam biegaja psy czy nie, pewnie, ze w miescie ryzyko zarazenia jest mniejsze ale ja bym z psem nie wyszla, i nalezy pamietac, ze moze tez zlapac robale z drugiej strony ta mala mieszkala na dzialce przeciez :roll:
  5. dziekuje ciotka musze jeszcze dzis kupic lignine i podklady aptece bo on sie zalatwia w domu ja mam w domu myszke Microsoft, nowiutenka gdyby ktos wystawil na bazarek, ja bym wyslala ps. maly zjadl cala zawiesine( skrzykawka podawana do pyska), wymiotow brak
  6. dziewczyny maly nie ma nosowki ale musze jeszcze dowiedziec sie od weta dokladnie co i jak, dam Wam znac w piatek tak na 80% to nadal aktualne
  7. wplaty - 400 zl Monika Ewa M - 25 zl Eliza P. wydatki - kroplowka 58 zl - 3 saszetki RC intestinal support w proszku 21 zl - surowica 100 zl dostal kroplowke, dawke surowicy, podalam mu jedna saszetke strzykawka za kilka godzin dostanie nastepna
  8. sunia ma dwoch obserwatorow na allegro, Aga czy ktos dzwonil?
  9. [quote name='Anonimowy Anonim']Z ta karmą się dobrze zastanów. Ta kobieta garda jest. Parówki nie ruszy.[/quote] cisza mi tu :mad::evil_lol: kochana TZ juz jest ale jeszcze w pracy, bede dzwonila zaraz Wam napisze co u Michasia
  10. [quote name='an1a']W razie co obiady i ciepłą herbatę masz u mnie zapewnione :evil_lol: Na tymczas nie mogę wziąć :shake::diabloti:[/quote] ale ja nie sikam na podloge :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/316/img0215ay5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img70/img0215ay5.jpg/1/][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/img0215ay5.jpg/1/w360.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/599/img0216ht8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img231/img0216ht8.jpg/1/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/img0216ht8.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/8601/img0203lk3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=527&i=img0203lk3.jpg][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/8601/img0203lk3.bcd315b18a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/4494/img0205bi6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img70/img0205bi6.jpg/1/][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/img0205bi6.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/1296/img0207ko4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img70/img0207ko4.jpg/1/][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/img0207ko4.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
  13. smiejcie sie smiejcie, jak mnie wywala sama na suche przejde:evil_lol:
  14. nie zdazylas malenka zawitac w moje progi [CENTER][SIZE=6][B]<'> [/B][/SIZE][/CENTER]
  15. Michas na 70% nie ma nosowki, wyniki krwi sa niejednoznaczne, ponad dostanie polowe dawki surowicy, ktora gdzies tam zostala po innym psie ( koszt 110 zl) ma straszna leukocyktoze, bialych krwinek ma ponad 32 tys zapomnialam Wam napisac, ze wczoraj mial temperature ciala 36 st a dzis o 12 37,5 podobno czuje sie [SIZE=1]( bardzo troche ale zawsze)[/SIZE] lepiej!!!!:multi: takze, moje Drogie, wlasnie skonczylam prace na dzis ( a ledwo zaczelam), jade do domu i biegne z maluchem na kroplowke
  16. [quote name='DIF'] Od jutra do czwartku nie ma mnie mnie na dogo! :-([/quote] kochana wspolczuje, dla cioci <'> czyli do nastepnego czwartku? to bede dzwonila o ile mozna
  17. ciotki spadam pracowac po 17 bedzie wiadomo czy to nosowka czy tylko zapalenie pluc czy moze cos jeszcze innego bede pozniej
  18. ja nie marudze, on dzis zwymiotowal na TZ rano a nic nie mowie :evil_lol: zeby z rottka onka robic :shake::evil_lol:
  19. [quote name='Folen']GameBoy to prześlij mi na pw swoje dane do przelewów, to będę podsyłać wpłacającym. Co do tytułu to nie da się go już zmienić w aukcji niestety.[/quote] juz wysylam PW
  20. [quote name='an1a']Mabel jest w nowym domu ;)[/quote] ano widzisz durna ja :evil_lol:
  21. [quote name='Ziutka']I wałkarstwa o ile mnie pamięć nie myli :diabloti: :diabloti: :diabloti: :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote] :mdleje::mdleje::mdleje:
  22. a co bedzie z Mabel? ona nie potrzebuje?
  23. Dif dzis beda wyniki krwi Michasia, jezeli to nosowka nei bede mogla wziac Twoich maluchow w weekend, dopiero po maly nie mieszka u mnie ale to ja z nim chodze do weta
  24. majqa to rottek jest, nawet ogon ma uciety :evil_lol: taki z niego rasowiec
  25. moze i 2 godziny temu ale moglas oddzwonic albo chciaz wyslac sms'a mowi, ze konieczna z nim trzeba isc dzis jeszcze raz na kroplowke i tak przez conajmniej 5 dni on jest tak odwodniony, ze jak zlapiesz skore w palce i lekko uniesiesz to robi sie taki "irokez" i wcale nie wraca:shake:
×
×
  • Create New...