-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anonimowy Anonim']Zdjęcia się nie podejmę, bo nie mam pendrajwa ni możliwości nagrania płytki chwilowo. Natomiast przekaż Michałowi, żeby nie trwonił jeszcze swojej marnej energii na takie głupoty jak trzepanie zabawki. Żeby najpierw potrenował jedzenie normalnej strawy. Przyjdę i zastane wycieńczonego trupka z zabawką w chudym pyszczku i wszystko będzie na mnie, że mam złe fluidy i wysysam pozytywną aurę.[/quote] ciotka wypluj slowa o trupku, maly cherlak ma zyc i juz :roll: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
co tu u Michasia tak cicho?? bylam u niego przed chwila, bawil sie zabawka :crazyeye::crazyeye: trzymal ja w pysku i trzepal na boki glowa :-o dalam mu syropu i trzecia saszetke royala zjadl i polozyl sie grzecznie, piszczal jak wyszlam :roll: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
mam isc to zrobic sama czy ktos mniej zalatany sie podejmie? -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
tak, trzeba zgrac na pendrive i zaniesc do punktu foto na kiedy to chce i ktora konkretnie? -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anonimowy Anonim']A potem Michał zapamięta mnie jako człowieka z aparatem zamiast oka. Okej. To już wszystko wiem i przyjadę, a w razie zmiany planów - dysponujesz numerem mojego telefonu komórkowego Sony Ericsson.[/quote] product placement!!!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
a bierz i rob, bo u mnie jak ze zdjeciam to widac na tym watku -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
le tam nie zabladzisz, badz u mnie tak o 11.15 zebym sie z nim dotaskala Michas sie ucieszy, zaraz mu powiem, ze ciotka bedzie adres sle na PW z dokladna instrukcja obslugi :evil_lol: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anonimowy Anonim']Skoro wet tak mówi, to pożyczę. Tylko jak je przekazać, skoro niestrudzony kurier w podróży? :D Podjechać jeszcze dziś na Kabaty? Będziesz miała chwilę, żeby wyjść na stację? Ewentualnie jutro do godziny 13?[/quote] a moze zajrzysz do mnie? do mieszkania? wezme Michasia, wymiziasz go od reszty ciotek :cool3: pomiedzy 11 a 12 jestem w domu bo pilnuje Michasia po kroplowce czy jakichs wstrzasow nie ma, pozniej smigam do roboty nie wiem jak na dlugo :shake::oops: kuriero-tragarz moj ulubiony bedzie w sobote wieczorem:evil_lol: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ciotka wet mi powiedzial, ze moge w sobote Michaska zabrac do siebie i nie ma opcji, zeby kogokolwiek u mnie zarazil czymkolwiek -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
dzieki kochana, wierze, ze bedzie dobrze -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
tego nie znam zupelnie, zostaniemy juz prz RC mam nadzieje, ze w weekend zacznie jesc normalnie -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='dzikus']nie wiem czy dla piesków sie nadaje ale zaraz dopytam[/quote] nadaje ciotka, to jest dla psow i kotow, sprobuje podac w weekend -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B]czy ktoras ciotka warszawska mialaby na zbyciu lub do pozyczenia szelki takie jak na kawalera?[/B] [/CENTER] on musi byc przywiazywany podczas podawania kroplowki do stojaka na ktorym wisi butelka bo sie kreci i wierci obroza podraznia mu gardlo i powoduje, ze maly kaszle non stop, przez to sie denerwuje i kreci jeszcze bardziej pytam tylko warszawskie ciotki bo potrzebne na juz wlasciwie -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
dzieki zaraz looknie w link niestety jak mu podaje cokolwiek poza ta "kaszka" wymiotuje (piers kurza mu dawalam zmiksowana) od jutra mam mu podawac 4 saszetki dziennie probowalam mu dorzucac suche do tego ale wypluwa, chyba trzeba jeszcze troche poczekac -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='dzikus']z własnych doświadczeń co prawda kocich ale jednak mogę podpowiedzieć ze dobrze sparawdza się na odzywienie oprócz RC convalesence, tez z RC recovery[/quote] a jaka to ma postac? -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ok ciotka, dzieki za info na dzis najwiekszym problemem Miszki jest bardzo duzo zalegajacej wydzieliny w plucach, wychudzenie, brak apetytu i biegunka poki nie odzyska apetytu i nie ureguluje kwestii wyprozniania bedzie musial dostawac kroplowki bo sie odwadnia jednak od jutra bedzie dostawal 250 ml nie 500 -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
wrocilismy u weta, dostal kroplowke z lekiem na rozszerzenie pecherzykow plucnych, teraz podalam mu strzykawka saszetke RC i 2,5 ml flavamedu ( mam podawac 3 razy dziennie po 2,5 ml), zakroplilam oczy maly jest o niebo lepszy, sam szedl z samochodu do mieszkania, zrobil sioo na trawke, wszedl do windy sam bez zadnych cyrkow, super grzeczny psiunio teraz spi na kocyku wydane 58 zl -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
wplywy: - Aleksandra Ewa K - 50 zl gdybym kogos pominela prosze o PW, mam urwanie glowy i duzy ruch na koncie -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
wyslane, dziekuje :loveu: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
nie zostalam ale moglo tak byc, sama wiesz jak to jest na dogo dlatego jestem tak bardzo wdzieczna wszystkim, ktorzy pomagaja maluchowi, bez Was nie udaloby sie sie mu pomoc -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
wplywy: - Bogumila R - 15 zl - Katarzyna S - 25 zl - Paulina L - 50 zl - Jacek J - 10 zl - Marzena J - 100 zl wszystkim bardzo serdecznie dziekuje :loveu: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ok, jak juz bedziesz wiedziala co i jak prosze daj mi znac na PW