-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
cale szczescie juz po wenflonach i tych wszystkich sprawach jednak prosimy ciotki nadal o kciuki :loveu: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
poczekam do jutra, moze cos sie mu poprawi najgorsze, ze Michas robi sie niegrzeczny u weta, dzis ugryzl babke juz mu podlaczala kroplowke w wenflon :shake: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
kochana tyle, ze co innego kot a co innego 12 kilowy pies:shake: przy nim dawki wszystkich preparatow robia sie szalone takze poki co bede dawala ta kaszke RC, kleik ryzowy i to tego dodam miesko kurze, moze cos sie ruszy z tym jego jedzeniem -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ciotka poki co jeszcze nie bo to finansowa zapasc karmienie go takimi specyfikami poki co mam nadzieje, ze moze sie zlituje i zacznie jesc np kurczaka gotowanego z ryzem jutro bede z nim walczyla -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Hm...raczej nie zupełnie na szczęście. Mokry kaszel, fakt, przyjemniejszy, łatwiejszy do zniesienia ale świadczy o zmianach w oskrzelach.[/quote] ciotka wiem, ale on ma zapalenie pluc jemu az gra tam wszystko do tego mial tez angine, cale szczescie gardlo ma juz lepsze on ma cale pluca i oksrzela zawalone flegma, dobrze, ze ja wyrzuca kaszlac biedny malec -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='SZPiLKA23']No tak goraczka i te sprawy moze mysli ze mu sie w oczach dwoi;) ja mam pozwolenstwo na tymczas dla chartów 8) (tak tak ma zryta głowe)[/quote] wlasnie chyba ma grype - niefajne :shake: Michas spi i straaaszne kaszle, cale szczescie to "mokry" kaszel, flegme wypluwa, dzis w nocy spac przez niego nie moglam tak dudnil :shake: cale szczescie Tz ma mocny sen -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='SZPiLKA23']Ja bym chciała wszystkie ale nie mam takiego fajnego TZta jak Ty :([/quote] no wlasnie on myslal, ze beda 2 a nie 5 :roll: ale jest chory to sie za duzo po mieszkaniu nie kreci :evil_lol: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='SZPiLKA23']Ciotka po co Ci tyle psow:D ;)[/quote] a co ja je dla przyjemnosci trzymam? :roll: moze wezmiesz ze 2 bedzie luzniej -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']To ja uczciwie doniosę, że ciocia GB ma u siebie kulki z tego wątku:evil_lol::evil_lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120012[/URL][/quote] no to sie wydalo :mdleje::mdleje::mdleje: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ja juz nie mam sily, ani na donosicielki :eviltong: ani na Michala, ktory nie chce jesc, tylko te kaszki RC wcina i kaszke ryzowa - to wszystko foty chomikow pokaze poznej :eviltong: -
ostatnie zdjecie - sliczne widoki, zazdroszcze
-
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ja mysle, ze on ma w glowie zakodowane, ze jak zje to zwymiotuje i stad te problemy, bo te kaszki wcina, az mu sie uszy trzesa jutro sprobuje go jakos przekonac do jedzenia, Michas ma koszmarna niedowage :shake: ma za to nareszcie prawidlowa temperature 39 stopni -
Księżycowy pył. Lady (jednak Luna ) nareszcie w domu. :)
GameBoy replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
jaka ona slczna, niech ktos ja adoptuje i mnie przed tym powstrzyma :placz: teraz nie moge bo mam 6 tymczasow ale jak pojda do adopcji, nie recze za siebie :placz: