-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Folen']Dopisałam informację o zdjęciu na dole aukcji, inaczej się nie da. Gameboy wpłaty do mnie mają iść? A potem przeleję Tobie, tak?[/quote] ciotka sama ne wiem, moze odrazu do mnie, tak bedzie szybciej -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Pianka dzwonilam do Ciebie godz temu, chcialam zapytac co robimy w kwestii surowicy, ja nie wezme tego na siebie, TZ mnie zabije :shake: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
moge im wyslac fotki papierowe tez, watpie zeby takich osob bylo duzo jestesmy na minusie i nie ma kasy na leczenie malucha, a jutro trzeba bedzie kupic surowice, tylko to, to koszt 200 zl -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
doszlo - Anonim - 40 zl - Kamila M - 30 zl -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
nie nieglupi juz to robie, przepraszam ale od 8 bylam z Michasiem w lecznicy ciotka jak wysylasz mi fotki zmiejszaj w nich prosze rozmiar wrzuce je pozniej bo wymagaja obrobki -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
moze byc do mnie, moze byc do Folen - wszystko mi jedno dla malucha dostalam tez krople do oczu bo ma chore, ropiejace oczy -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Folen sprobuj prosze zmienic tytul :razz: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Mchas jest juz po wizycie. Co do tego jak sie czuje, ciezko powiedziec cokolwiek poza tym, ze nie jest gorzej... dluga droga przed nim jeszcze dostal kroplowke, antybotyki, plyn odzywczy, ma zalozony wenflon, krew pobrana do badan wyniki beda po 17 nie znam nazw tego co dostal ale do bialej kroplowki najpierw dostrzykiwane bylo cos rozowego - na rozszerzenie pluc i oskrzeli, pozniej zoltego dzywczego i bialy antybiotyk antybiotyk dostal tez dozylnie przez wenflon przed kroplowka psiak mial tak zapadnete zyly, ze nie moglysmy pobrac krwi, nic nie plynelo z zyly nawet jak stal :roll: zrobil koo z krwia :roll: zaplacilam 307 zl -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
robcie jak uwazacie, nie upieram sie bo totalnie sie nie znam Malwina napisala mi sms, ze boi sie isc spac trzymajcie prosze kciuki za maluszka -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
podswietlenie plus wyroznienie - pozniej wysle Ci kase za wystawienie lub z cegielek odejmiemy -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
nie wiem nie znam sie :oops: ciotki pomozcie rozsylac link do allegro -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ciotka pieniadze z allegro moga isc do Folen pozniej do mnie Majqa ma racje, trzeba dopisac, ze te 5 zl to np za fotke Michasia i musi byc wyroznione i podswietlone - tylko nie wiem czy da sie zmienic jak juz ktos zalicytowal nie wiem czy nie trzeba bedzie tej zakonczyc i wystawc drugi raz -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
dzieki ciotka Folen ile kosztowalo Cie wystawieie allegro? -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
moze cos w stylu " szczeniak Michas walczy o zycie, pomoz mu pokonac chorobe - charytatywna" powiem Wam tyle, ze na fotkach od Pianki on super wyglada, jutro postaram sie zrobic fotki podczas kroplowek -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ciotka bardzo dziekuje :Rose: i przepraszam, ze sie czepiam ale ja bym zmienila tytul :oops: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
jezeli Michas przezyje noc, jutro powinien czuc sie odrobine lepiej trzeba pomyslec nad karma dla niego musze kupic jakas dla rekonwalescentow 3-4 puszki RC -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ciotka Michas nie ma parvo... a leki, ktore dostawal sa duzo duzo za slabe i troche nieodpowiednie do schorzenia, mam jego ksiazeczke do jutra zostala u wetki, napisze Wam jutro co maly dostaje -
[quote name='szafirkowa'] [SIZE=1]Bardzo bym nie chciała, żeby znalazł się jego poprzedni właściciel :oops:[/SIZE][/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ok pytam tylko czy nie przegapilam linka, bo chcialabym zaczac rozsylac bedzie potrzeba duuuuzo kasy, zeby ten malec stanal na nogi :roll: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
dziewczyny dziekuje Wam za tekst do allegro jest super:Rose::Rose::Rose: czy aukcja juz jest? -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Michas jest w tragicznym stanie chudy, zabiedzony, zaniedbany w oczach ropa, w nosie gile, wszystkie ale to wszystkie kosci na wierzchu, nie widzialam jeszcze tak chudego psa :shake: Michas ma na 90% nosowke, to 10% pozostaje na bardzo ciezkie zapalenie pluc wazy 10 kilo, ma odkazone uszy, oczy i nos dostal kroplowke i 2 zastrzyki z antybotykiem jutro ide z nim o 8 rano na nastepna kroplowke, antybiotyk i pobrac krew kroplowke trzeba bedzie podawac 3 razy dziennie do tego antybiotyk plus surowica surowica kosztuje 200 zl zaplacilam 70 zl podroz 58 zl wet Pianka wrzucaj to prosze w 1szy post, przychody i wydatki ide gotowac piers kurczaka z ryzem, Michas spi juz w DT na kocyku, ma swoj pokoj, cale szczescie u nas grzeja, Malwina nagrzala mu pokoj -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
maly jest pod blokiem, lece do weta trzymac kciuki -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
majqa pomoz plz odrobine z teksem na watku Michasia Anetek tekst super! -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
dokladnie 200 cegielek za 5 zl kazda maluch jest w nadarzynie :multi: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
chcialabym zeby byl juz na miejscu :roll: