Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. sliczna mala, nuzyca nie jest zarazliwa to nic strasznego
  2. Patrycja, Aga jest przeladowana praca, ja jutro pracuje mam zaleglosci dzieki Michalkowi prosze Cie poszukaj sama , watek jest krotki sa tu fotki i tekst, numer tel podalam na PW plzzzzzz :modla::modla::modla::modla::modla:
  3. Patrycja czy moglabys mi pomoc oglaszac sunie w potrzebie?
  4. [quote name='an1a']Dlatego apelujemy o zapas maszynek go golenia, futerko jest niesmaczne :evil_lol::evil_lol: Dobra już idę sobie.... :diabloti:[/quote] w gline oblepie, wrzuce do pies i wyjme bez :evil_lol:
  5. w sam raz na zupe sie nadadza, takie malizny to trzeba wiecej sztuk :evil_lol:
  6. urwisy od DIF to male piwo....toto bedzie w domu zamkniete bez wychodzenia i innych ekscesow
  7. bylam z malym u weta - 42 zl jest naprawde lepiej.... maly jest u mnie :eviltong:
  8. [quote name='majqa']Dopytaj weta, bo nie wiem, jak to jest z takimi maluchami ale...czy nie można mu podać torecanu (p/wymiotny) w tabl. (mała tableteczka) lub w zastrzyku podskórnie.[/quote] on dostaje, ale nie chcemy go przeladowac lekami, on cale mnostwo tego dostaje do butelki z kroplowka jest lepiej zajrzalam wlasnie zeby napisac ze koo bylo " miekkie ale trzymalo ksztalt obly" :evil_lol: to cytat z Malwiny
  9. wplaty - Magdalena, Jedrzej W - 15 zl
  10. juz chyba minelo odpowiednio duzo czasu :cool3:
  11. Pani o ktorej pisalam zadzwonila wlasnie do mnie miala 14 lat mieszanca owczarka, teraz rozglada sie za nowym psem powiedzalam, ze Michas jest chory, ze jest leczony Pani ma sie odezwac w weekend, dom bylby do sprawdzenia
  12. [quote name='Anonimowy Anonim']Zapatrzony w Game jak w Słońce najjaśniejsze. Niby sobie spokojnie leży, ale wodzi oczyskami czujnie. Będą z niego mieli ludzie wielką pociechę.[/quote] przyzwyczail sie jakos :oops: smarki tylko mnie daje wycierac :evil_lol: to wyroznienie
  13. sliczny chlopak, zlapie forme bedzie ok
  14. po lapinkach widac jaki on chudy, dol lapy potezny a gora z wglebieniem jak udo modelki :eviltong:
  15. ciotka sliczne, dziekuje :Rose::Rose::Rose: ciotki mam dom chetny na Majkela, oczywscie do sprawdzenia wszystko itd ale ..... :evil_lol:
  16. zawsze byl sliczny :loveu:
  17. smycz mam, szelki juz mam :evil_lol: najbardziej niestety potrzeba pieniedzy, saszetek RC i podkladow ( ale dzis ma ciotka Justyna cos podrzucic)
  18. z suniami zawsze trudniej, szczegolnie duzymi sterylka duzo kosztuje, rana wieksza itd hop mala po domek!
  19. dziekuje za pomoc przy fotce Michas ma sie juz lepiej, oficjalnie mozna chyba napisac, ze najgorsze ma juz za soba oczywiscie, leczenie bedzie jeszcze bardzo dlugie, to tak samo jak przy zapaleniu pluc u ludzi ale jest progres, dzis zabieram Michasia do siebie rano kroplowka plus leki, syrop gile w mniejszej ilosci, ropy w oczach prawie nie ma, nawet koopa postanowila wspolpracowac i przybiera lepsza forme i konsystencje jutro maly dostanie ostatnie kroplowki, poznie tylko leki jest wesoly, merdajacy, chce sie bawic jedynym problemem jest jedzenie, maly nie chce jesc nic poki co (bo zwraca) jedyna opcja sa saszetki RC ( ten proszek) dzis zjadl nawet sam poniewaz nie je nic innego podaje mu 4 saszetki dzennie, jezeli odstawimy kroplowke ta ilosc musi wzrosnac do 6 sztuk byla ciotka Anonimowy_Anonim, przywiozla szeleczki, pieknie dziekuje jej za wszystko bo wspomaga nas juz od jakiegos czasu - beda tez foty malucha :loveu: wieczorem bedzie ciotka justynam - przyniesie podklady bardzo Wam wszystkim dziekuje zaraz sprawdze wplaty wydatki: - wet 42 - saszetki 28 zl ( 4 szt) wplywy: - Ilona Anna S -10 zl - Artur S - 10 zl
  20. dobranoc malutki :loveu:
  21. no ja mysle ciotka :evil_lol:
×
×
  • Create New...