-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
sliczna mala, nuzyca nie jest zarazliwa to nic strasznego
-
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Patrycja, Aga jest przeladowana praca, ja jutro pracuje mam zaleglosci dzieki Michalkowi prosze Cie poszukaj sama , watek jest krotki sa tu fotki i tekst, numer tel podalam na PW plzzzzzz :modla::modla::modla::modla::modla: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Patrycja czy moglabys mi pomoc oglaszac sunie w potrzebie? -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='an1a']Dlatego apelujemy o zapas maszynek go golenia, futerko jest niesmaczne :evil_lol::evil_lol: Dobra już idę sobie.... :diabloti:[/quote] w gline oblepie, wrzuce do pies i wyjme bez :evil_lol: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
w sam raz na zupe sie nadadza, takie malizny to trzeba wiecej sztuk :evil_lol: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
urwisy od DIF to male piwo....toto bedzie w domu zamkniete bez wychodzenia i innych ekscesow -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
bylam z malym u weta - 42 zl jest naprawde lepiej.... maly jest u mnie :eviltong: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Dopytaj weta, bo nie wiem, jak to jest z takimi maluchami ale...czy nie można mu podać torecanu (p/wymiotny) w tabl. (mała tableteczka) lub w zastrzyku podskórnie.[/quote] on dostaje, ale nie chcemy go przeladowac lekami, on cale mnostwo tego dostaje do butelki z kroplowka jest lepiej zajrzalam wlasnie zeby napisac ze koo bylo " miekkie ale trzymalo ksztalt obly" :evil_lol: to cytat z Malwiny -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
wplaty - Magdalena, Jedrzej W - 15 zl -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Pani o ktorej pisalam zadzwonila wlasnie do mnie miala 14 lat mieszanca owczarka, teraz rozglada sie za nowym psem powiedzalam, ze Michas jest chory, ze jest leczony Pani ma sie odezwac w weekend, dom bylby do sprawdzenia -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anonimowy Anonim']Zapatrzony w Game jak w Słońce najjaśniejsze. Niby sobie spokojnie leży, ale wodzi oczyskami czujnie. Będą z niego mieli ludzie wielką pociechę.[/quote] przyzwyczail sie jakos :oops: smarki tylko mnie daje wycierac :evil_lol: to wyroznienie -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
sliczny chlopak, zlapie forme bedzie ok -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
po lapinkach widac jaki on chudy, dol lapy potezny a gora z wglebieniem jak udo modelki :eviltong: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ciotka sliczne, dziekuje :Rose::Rose::Rose: ciotki mam dom chetny na Majkela, oczywscie do sprawdzenia wszystko itd ale ..... :evil_lol: -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
zawsze byl sliczny :loveu: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
smycz mam, szelki juz mam :evil_lol: najbardziej niestety potrzeba pieniedzy, saszetek RC i podkladow ( ale dzis ma ciotka Justyna cos podrzucic) -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
z suniami zawsze trudniej, szczegolnie duzymi sterylka duzo kosztuje, rana wieksza itd hop mala po domek! -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
dziekuje za pomoc przy fotce Michas ma sie juz lepiej, oficjalnie mozna chyba napisac, ze najgorsze ma juz za soba oczywiscie, leczenie bedzie jeszcze bardzo dlugie, to tak samo jak przy zapaleniu pluc u ludzi ale jest progres, dzis zabieram Michasia do siebie rano kroplowka plus leki, syrop gile w mniejszej ilosci, ropy w oczach prawie nie ma, nawet koopa postanowila wspolpracowac i przybiera lepsza forme i konsystencje jutro maly dostanie ostatnie kroplowki, poznie tylko leki jest wesoly, merdajacy, chce sie bawic jedynym problemem jest jedzenie, maly nie chce jesc nic poki co (bo zwraca) jedyna opcja sa saszetki RC ( ten proszek) dzis zjadl nawet sam poniewaz nie je nic innego podaje mu 4 saszetki dzennie, jezeli odstawimy kroplowke ta ilosc musi wzrosnac do 6 sztuk byla ciotka Anonimowy_Anonim, przywiozla szeleczki, pieknie dziekuje jej za wszystko bo wspomaga nas juz od jakiegos czasu - beda tez foty malucha :loveu: wieczorem bedzie ciotka justynam - przyniesie podklady bardzo Wam wszystkim dziekuje zaraz sprawdze wplaty wydatki: - wet 42 - saszetki 28 zl ( 4 szt) wplywy: - Ilona Anna S -10 zl - Artur S - 10 zl -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
dobranoc malutki :loveu: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
no ja mysle ciotka :evil_lol: