Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Folen Twoja aukcja odniosla sukces :multi: powedz mi jak i kiedy rozliczymy sie za allegro
  2. Pianka zmien tytul, surowica juz niepotrzebna - mamy od jutra powinien przyjmowac mniej lekow o ile ustabilizuje sie mu choc troche kwestia wyprozniania ( tzn przestanie leciec taka woda :shake:) bo to go odwadnia i pozbawia wszystkich wartosci odzywczych, ktore ma z tego plynnego pokarmu
  3. powinno byc juz tylko lepiej od jutra bedzie dostawal mniejsze kroplowki nie 500 ml a 250
  4. w takim razie odnowie gumtree
  5. dzis uslyszalam od weta slowa, na ktore czekalam od dawna... to, ze Michas na 80% z tego wyjdzie dalej jest slabiutki, kaszle, ze malo pluc nie wypluje :roll: ale stoi pewnie na nogach, merda ogonkiem :multi: i ogolnie jego wyglad sie zmienil na plus nie ma juz tak bardzo zapadnietych bokow, oczu, zaczyna przypominac psa a nie oddychajacy szkielet karmimy go nadal ze strzykawki, sam jesc nie chce ale duzo bardziej interesuje go cala akcja pod tytulem karmienie :cool3: nadal ma rozwolnienie, wiec podklady ida w bardzo duzych ilosciach, ciotka jezeli masz na zbyciu to ja baaardzo jestem chetna [CENTER][B]bardzo dziekuje wszystkim za pomoc Michasiowi - bez Was nie udaloby sie go uratowac[/B] :Rose::Rose::Rose: [/CENTER]
  6. wplaty: - Wieslaw P - od MirkaP1 - 15 zl wydatki - kroplowka z lekami 58 zl - 3 x rc w proszku w saszetce - 21 zl - flawamed - 10, 90 zl
  7. spadam spac bo na 8 do weta, spij spokojnie malenki
  8. [quote name='piotrek_b']foty, zupełnie nie wiem :oops: mam mnóstwo [B]niepotrzebnej[/B] pracy,[/quote] skoro jest - patrz wyzej, to zostaw ja i dawaj foty:eviltong:
  9. [quote name='piotrek_b']będzie dobrze, musi być dobrze ( a właściwie to sam nie wiem jak będzie :oops:), [B]ale będzie dobrze[/B][/quote] wlasnie tak ma byc - dobrze, kiedy beda jakies foty?
  10. a zajrzyj na watekmalucha, sa fotki z dzis jest chyba troche lepiej choc nadal jest zle
  11. cale szczescie mam podzielna uwage Malwina pisze, ze Michas kaszle ale mniej niz wczoraj :roll:
  12. [quote name='piotrek_b']aaa, to naprawimy... :evil_lol: ( a tak z czystej męskiej szowini... ciekawości, co może taki wałek naruszyć pod czaszką u kobiety) :diabloti: :evil_lol: :gent: :scared::scared::scared:[/quote] :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje: :evil_lol:
  13. nie moge, musze pracowac bo pol dnia siedzialam w lecznicy musze pokonczyc sporo rzeczy :oops:
  14. [quote name='piotrek_b']Ty masz naturalnie piękne, nie musisz się wałkami zajmować, a wałki? wałki to ciężki sprzęt budowlany, nie daj boże aby taki przetoczył się po Twoim uczesaniu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] po uczesaniu to pol biedy, gorzej jak pod czaszka cos naruszy :roll:
  15. oto wlasnie Miszka gile z nosa leca, oczy wytarte, to biale na prawej lapie to bandaz pod ktorym jest wenflon to jasne wokol nosa na 1 focie to gile, taki ma nos non stop szaro - zielony niestety albo stety na zdjeciu nie widac jaki jest chudy maluch wazy tylko 10 kilo a powinien przy tym wzroscie i wieku wazyc ok 18-20
  16. [quote name='piotrek_b']no, że wałki są Ci obce to qumaju :p ...ale nie wiem co masz proste, się podobające :cool3:[/quote] no a walki nie do krecenia wlosow sa?
  17. mnie tam walki obce mam proste i takie mi sie podobaja :roll:
  18. o ile sie uda pokaze Wam dwie fotki Michasia za jakis czas ciotka Anonim dzieki za dzisiejsza akcje :Rose::Rose::Rose:
  19. dziekuje ciotka wydatki kupilam dzis 3x najwieksze podklady i lignine taka wielka, zaplacilam 41 zl
  20. ciotki bardzo serdecznie Wam dziekuje, za wszystko :Rose::Rose::Rose: wracam wlasnie od Michasia, spi, troche pokasluje zakroplilam mu oczy, podalam troche jedzenie skrzykawka oby do rana ps. merdal doopka na moj widok:loveu:
  21. [URL=http://img210.imageshack.us/my.php?image=walkeron5.jpg][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1415/walkeron5.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img210.imageshack.us/my.php?image=walkersamtg8.jpg][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/8338/walkersamtg8.th.jpg[/IMG][/URL]
  22. o ile sie nie myle jest sprzedane 15 sztuk, wiem bo przed 20 licytowalam bluze
  23. [quote name='jestem_wredna']Bazarek dla Michasia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120784[/URL][/quote] dziekuje bardzo w imieniu malucha :loveu:
  24. [quote name='SZPiLKA23']Teraz to mnie wystrachałas ze ja nie wejde[/quote] jak to Ty jestes na fotach na Twoim bazarku to wejdziesz :eviltong:
  25. [quote name='SZPiLKA23']Ty nie masz za co to nasza PP ..... mam nadzieje ze zadnej panie nie spodobała sie moja spódniczka :x[/quote] zadna by w nia nie weszla :evil_lol::evil_lol::evil_lol: przynajmniej na mojej poczcie :evil_lol:
×
×
  • Create New...