-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Piotrek zajrzyj prosze w banner z mojego podpisu, mam tam chorego szczeniaka, ktory w ciszy odchodzil w schronie
-
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
dziekuje Ci ciotka i przepraszam za zawracanie glowy roznymi kwestamii :oops: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Rozmawialam z Edi, jedzie, za max 2 godz powinna byc w Wawie, spala gdzies po drodze 2 godziny -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ciotka takie pytania to nie do mnie, mysle, ze napisz jak umiesz a pozniej ew ktos pomoze dopisac co tam trzeba :roll: moze tak co? -
[quote name='MaJa 75']. Nie będziemy robić cyrków i wozić szczepionek, chyba że wet uznał, ze za wcześnie na szczepienia i należy poczekać kilka dni. Wtedy faktycznie kupimy szczepionki w Halinowie bo taniej a Ty GB zaszczepisz je w Wawie.[/quote] wlasnie o to mi chodzilo, ze jest za wczesnie i to stad to wozenie materialu :evil_lol:
-
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
bladego pojecia nie mam kto go tak nazwal Pianka zaanonsowala go juz jako Pana Michala :p parowek nie mam i nie lubie spadam do domu, czekac na Malucha, DT tez juz gotowy :p -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
nie ma kontaktu z Edi, ma wylaczony tel, podobno pada jej bateria jak ja nie lubie takich sytuacji:shake: to jest 277 km, jada od 14 czyli juz 3,5 godziny mam nadzieje, ze niedlugo beda -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
doszlo 70 zl od ciotki Anonimowy_anonim -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
suka jest oglaszana, ma wyroznione allegro, gumtree plus ogloszenia robione przez Anetek -
do ostatniego zdjecia sie przylaczam :mad:
-
co tu tak cicho? :roll:
-
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
no wlasnie on mi tez mowil, ze cos kolo tego ale nie chcialam rzucac kwotami jak nie wiedzialam dokladnie -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
mala czarna byla ponad tydzien i TZ powiedzial, ze ja tylko w zlote klamki pusci a Walker byl tak sliczny, ze nie bylo opcji, zeby dom sie raz dwa nie znalazl, zreszta pojechal tam gdzie mial jechac pies od jayo bo z nimi sie dogadac nie moge badanie krwi bedzie nas kosztowalo 90 zl, surowica na nosowke jest podobno baaardzo droga - ok 17 bede wiedziala jakie to koszta -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']GB a co z Twoimi pozostałymi tymczasami? Poszły już do adopcji???[/quote] tak wczoraj poszla mala czarna z kielc a mix onka od Ziutki jedzie ok 16 -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
najgorsze jest to, ze Mchas nie mial robionych zadnych badan i tak naprawde nie wiadomo co mu jest poniewaz Edi bedzie pozno bede sciagala weta do domu bo w klinice calodobowce zaplace tyle samo, chyba, ze wet na miejscu uzna, ze trzeba to go zawieziemy -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
tak, Michas juz jedzie, jest w samochodzie u Edi -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Michas jedzie do mnie, przynajmniej ja mam takie informacje jestem w pracy, pracuje w duzej korporacji i nie zawsze moge odebrac moj TZ jest za granica na delegacji i nic o psie nie wie, prsze dzwonic do moj numer w sprawie psow a nie do niego wiem, ze jego stan jest ciezki ale Pani w schronie powiedziala, ze bedzie wydany [B] wplaty martyna patrycja p- 35 zl monika ewa m - 200 zl magdalena j - 50 zl [/B] -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
dobranoc Michasiu, oby do jutra malenki -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
zrobilam jej wyroznione allegro napisalam ze owczarek niemiecki wilczasty w typie napisalam, ze odebrana za zle traktowanie ale nic o melinie bo ludziom sie wydaje, ze taki pies jest spaczony psychicznie fote dalam najladniejsza na trawce jest nr do czia niech dzwonia bo inaczej sie zdenerwuje :mad::evil_lol: (gdyby ktos sie chcial dorzucic do allegro bylabym za, mozna nawet na konto allegro) zrobilam tez gumtree Poznan i Warszawa -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
zadnych cudow nie bedzie zdjecie plus nr telefonu :evil_lol: that's all :evil_lol: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
transport bedzie nas kosztowal 71 zl ( 200 km czyli 16 l x 4.45)