Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='andzia69']bierz ją GB - ale dla siebie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] no ja wlasnie o tym, dzis wydalam mala czarna kilelecka, nie jestem jakas Paris zeby chomiki po rekach nosic :evil_lol:
  2. brac ja cholera ludzie bo jak nie to nie recze za siebie :evil_lol:
  3. czekamy juz na Michasia, dziekuje ciotka za pomoc
  4. zrobie jej dzis allegro ale w nocy :roll: i zwykle - bez tekstow bo nie mam talentow literackich:roll::oops:
  5. nastepna ciotka zadeklarowala wplate na malucha :multi:
  6. Pianko czy on ma jakas ksiazeczke zdrowia? bedzie wiadomo co mu podawano?
  7. malutek prosze nie wywijaj zadnych numerow bo ciotki postawione w stan gotowosci czekaja na Ciebie :multi:
  8. kciuki beda support ciotka majqa zaproponowala :eviltong:
  9. ciotka Folen czekamy na aukcje :cool3:
  10. ciotka trzymam kciuki za Twoje dzielo:cool3:
  11. ciotka zajrzyj do malucha z mojego podpisu plzzz
  12. ciotka sprobuj z tym allegro, rozlczymy sie z Toba :p
  13. transporterek juz niepotrzebny, z transportem juz wszystko ustalone bede musiala kupic dla malucha lozko jakies, zeby dac do DT, bo to ktre mam po pierwsze, jest porwane poo drugie jezeli ma wirusowki to bedze i tak do wyrzucenia, wiec niestety nastepny wydatek nie wiem co bedzie z karma, zobaczymy jak sie bedzie wyproznial i co powie wet generalnie juz wszystko gotowe na jego przyjazd
  14. [quote name='M&T']wpłacone ;)[/quote] dziekuje bardzo :loveu:
  15. ciotki dziekuje za zainteresowanie podrzuccie watek innym, moze ktos jeszcze pomoze Michasiowi
  16. zaraz Ci podam numer dzieki uzgodnlam wszystko z Edi, w ciagu dnia odbierze malucha i podrzuci do mnie pod dom koszty podrozy sa orientacyjne, jutro jak dostane psa dowiem sie ile kasy na podroz
  17. Michas mial poczatki nosowki wiec dostal surowice trzeba go sciaganc i zrobic badanie krwi to razem 120 zl pozniej czeka nas leczenie
  18. ciotki zajrzyjcie prosze do Michasia z mojego podpisu
  19. bedzie wiadomo po badaniach
  20. stara jestem i slepa, juz wczesniej ktos mi odpowiedzial :evil_lol:
  21. jak wroce do domu pogadam z TZ, bo widze, ze glowny ciezar jak zwykle spocznie na nas
  22. Amiga, jak wroce do domu, zadzwonie do Edi i wtedy bedzie wiadomo co i jak na dogo praktycznie zadnego odzewu w kwestii finansow a ja sama nie podolam :shake:
  23. [quote name='Cekinka13*']Ja jestem za wydaniem piesków po ukończeniu 2 mies... :roll:[/quote] rozumiem, ze wezmiesz je od Dif i przetrzymasz do tego czasu?
×
×
  • Create New...