transporterek juz niepotrzebny, z transportem juz wszystko ustalone
bede musiala kupic dla malucha lozko jakies, zeby dac do DT, bo to ktre mam po pierwsze, jest porwane poo drugie jezeli ma wirusowki to bedze i tak do wyrzucenia, wiec niestety nastepny wydatek
nie wiem co bedzie z karma, zobaczymy jak sie bedzie wyproznial i co powie wet
generalnie juz wszystko gotowe na jego przyjazd