-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ciesze sie, zlozylam reklamacje kochana, bede walczyla o spodnice bardzo Cie przepraszam -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
GameBoy replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='kika22']GameBoy zgadzam się z Tobą. Ja chciałabym tylko, by Fifka jak pojdzie do nowego domku umiała zasygnalizować, że chce iść na dwór. To jest duze ułtwienie dla ludzi, którzy pierwszy raz biorą psa. A czy masz jakieś wiesci z tego chetnego domu?[/quote] dom odpadl bo im napisalam, ze pies ukradziony maja innego psa pozatym lepiej psa nauczyc zeby robil na podklad zaszczepisz ja - nie bedzie mogla wychodzic nawet jak bedzie sygnalizowala i znowu sie oduczy -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
GameBoy replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
ciotka ja chyba po wydaniu Michasia ide na polroczny urlop od dogo padam na pysk, nie wiem w co rece wlozyc poslalam ja mailem pokazuje ja tu i tam na tymczas nie wezme bo za duza jest gabarytowo - szczeniaki od DIF musialby wciagac brzuchy :evil_lol: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
GameBoy replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='kika22']Dziewczyny Fifi nie była szczepiona;) Ja wychodze z nia tylko na siku i kupke, ale w miejsce gdzie nie ma psów. Taka malenka trawka miedzy garazami:roll: Zreszta tam chodziłam tez ze swoja suka jak byla mała. Fifi wrócił apetyt:multi:[/quote] cotka ale pies moze tez cos z tej trawki zlapac, nie wiesz czy tam biegaja psy czy nie, pewnie, ze w miescie ryzyko zarazenia jest mniejsze ale ja bym z psem nie wyszla, i nalezy pamietac, ze moze tez zlapac robale z drugiej strony ta mala mieszkala na dzialce przeciez :roll: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
dziekuje ciotka musze jeszcze dzis kupic lignine i podklady aptece bo on sie zalatwia w domu ja mam w domu myszke Microsoft, nowiutenka gdyby ktos wystawil na bazarek, ja bym wyslala ps. maly zjadl cala zawiesine( skrzykawka podawana do pyska), wymiotow brak -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
wplaty - 400 zl Monika Ewa M - 25 zl Eliza P. wydatki - kroplowka 58 zl - 3 saszetki RC intestinal support w proszku 21 zl - surowica 100 zl dostal kroplowke, dawke surowicy, podalam mu jedna saszetke strzykawka za kilka godzin dostanie nastepna -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
sunia ma dwoch obserwatorow na allegro, Aga czy ktos dzwonil? -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anonimowy Anonim']Z ta karmą się dobrze zastanów. Ta kobieta garda jest. Parówki nie ruszy.[/quote] cisza mi tu :mad::evil_lol: kochana TZ juz jest ale jeszcze w pracy, bede dzwonila zaraz Wam napisze co u Michasia -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='an1a']W razie co obiady i ciepłą herbatę masz u mnie zapewnione :evil_lol: Na tymczas nie mogę wziąć :shake::diabloti:[/quote] ale ja nie sikam na podloge :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/316/img0215ay5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img70/img0215ay5.jpg/1/][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/img0215ay5.jpg/1/w360.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/599/img0216ht8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img231/img0216ht8.jpg/1/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/img0216ht8.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/8601/img0203lk3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=527&i=img0203lk3.jpg][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/8601/img0203lk3.bcd315b18a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/4494/img0205bi6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img70/img0205bi6.jpg/1/][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/img0205bi6.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/1296/img0207ko4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img70/img0207ko4.jpg/1/][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/img0207ko4.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
smiejcie sie smiejcie, jak mnie wywala sama na suche przejde:evil_lol: -
przyjacielska Kropka w typie amstaffa- szukamy domu!
GameBoy replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
nie zdazylas malenka zawitac w moje progi [CENTER][SIZE=6][B]<'> [/B][/SIZE][/CENTER] -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Michas na 70% nie ma nosowki, wyniki krwi sa niejednoznaczne, ponad dostanie polowe dawki surowicy, ktora gdzies tam zostala po innym psie ( koszt 110 zl) ma straszna leukocyktoze, bialych krwinek ma ponad 32 tys zapomnialam Wam napisac, ze wczoraj mial temperature ciala 36 st a dzis o 12 37,5 podobno czuje sie [SIZE=1]( bardzo troche ale zawsze)[/SIZE] lepiej!!!!:multi: takze, moje Drogie, wlasnie skonczylam prace na dzis ( a ledwo zaczelam), jade do domu i biegne z maluchem na kroplowke -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ciotki spadam pracowac po 17 bedzie wiadomo czy to nosowka czy tylko zapalenie pluc czy moze cos jeszcze innego bede pozniej -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ja nie marudze, on dzis zwymiotowal na TZ rano a nic nie mowie :evil_lol: zeby z rottka onka robic :shake::evil_lol: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Folen']GameBoy to prześlij mi na pw swoje dane do przelewów, to będę podsyłać wpłacającym. Co do tytułu to nie da się go już zmienić w aukcji niestety.[/quote] juz wysylam PW -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='an1a']Mabel jest w nowym domu ;)[/quote] ano widzisz durna ja :evil_lol: -
[quote name='Ziutka']I wałkarstwa o ile mnie pamięć nie myli :diabloti: :diabloti: :diabloti: :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote] :mdleje::mdleje::mdleje:
-
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
a co bedzie z Mabel? ona nie potrzebuje? -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
majqa to rottek jest, nawet ogon ma uciety :evil_lol: taki z niego rasowiec -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
moze i 2 godziny temu ale moglas oddzwonic albo chciaz wyslac sms'a mowi, ze konieczna z nim trzeba isc dzis jeszcze raz na kroplowke i tak przez conajmniej 5 dni on jest tak odwodniony, ze jak zlapiesz skore w palce i lekko uniesiesz to robi sie taki "irokez" i wcale nie wraca:shake: