-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ciotki jestem w domu Michas zjadl ponad pol puszki RC :-o oczywiscie domieszalam ryz ale sie nie przejal i wylizal co trzeba zjadl bo postawilam obok dwa maluchy, ktore probowaly dobrac mu sie do miski :oops: to chyba jednak nie jest dobra metoda na dluzsza mete :shake::oops: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ale oczywiscie, ze tak, zapraszamy musze tylko wiedziec dokladnie kiedy i sucza mojego czyms przekupic zeby w domu zostala :evil_lol: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='justynam']GB, a myslisz że jakbym do niego przyszła z moją suczką - taką na wielkość jak on (chodzi o wagę a nie o wiek) - to by się trochę rozkręcił ? ty z nim wychodzisz choćby na krótko ?[/quote] od jutra bedzie mozna z nim wychodzic tyle, ze w dzien najlepiej jak jest cieplo i oczywiscie zero opadow on nabiera sil powoli, rozkreca sie i pokazuje swoje prawdziwe ja :evil_lol: a Twoja suczka jest taka zabawowa? zacheci go do wspolnego biegania? ;) -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Michas jest psem, ktory wymaga pracy. Niefajne jest tez to, ze jak mu sie cos nie podoba od razu gryzie... warczy .... ma takie swoje brzydkie zachowania, ktore trzeba zwalczac nauczylam juz go reagowania odpowiedniego na "fe" i "nie wolno" ale zabaw z psami go nie naucze bo jak? -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
zapytam jutro weta, tak bedzie najlatwiej zaczipuje tez Miszela jutro bo on ma szczepienie na wsceklizne, przynajmniej wg ksiazeczki, wykonane Michas potrzebuje wg mnie psiego przedszkola, on sie nie umie bawic z duzymi psami - zaczyna zawodzic jak podbiegaja a male poprostu gryzie :roll: musze nad nim jakos popracowac, czy ktos moze zwiekszyc ilosc godzin w dobie :shake:?? -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
nie wiem ale skoro obie suki tak maja tzn to, ze nie sa to bledy wychowawcze :roll: poki co chodza do przedszkola, miejmy nadzieje, ze to poskutkuje -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Dopytaj weta, czy coś to zmieni w sposobie leczenia, bo jeśli nie to szkoda tak osłabiony organizm katować promieniami.[/quote] ok, musze tez dopytac o cene bo wiadomo jak to u nas jest czy psu moga pomoc takie inhalacje jak dla ludzi? moze jakis olejek z goraca wode powiesic na kaloryfer bedzie mu latwiej oddychac? -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Michasiowi nadal gra w plucach i kaszle niemilosiernie czy rozwazac kwestie zrobienia RTG czy odpuszczamy? -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
doszla 100 od cioci Emilii H na gorbaczowa - znaczy wodke mam kupic czy jak?:hmmmm::siara: -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
przyszlam zajrzec czy cos dobrego moze u Was ale widze, ze dalej nic nie wiadomo ciotka, dzieci Berty maja straszne problemy z lekliwoscia dwa szczegolnie, chodza do psiego przedszkola moze im sie poprawi -
Male mordy zyja i maja sie swietnie dzis ten puchatek spal hexie na glowie, jeden przy brzuchu a drugi kolo TZ bo plakal :evil_lol: maluszki sa bardzo fajne, tyle, ze opchlily mi chate i o 5 rano domagaja sie karmienia :evil_lol: daje im to mleczko i karme dla maluchow dzwonia ludzie dalej ale jak slysza o umowie adopcyjej to mowia, musze pogadac z zona, mezem, ksiedzem i cala reszta, po czym kontakt sie urywa :shake:
-
Hassan ostatnia ofiara Schroniska dla zwierząt w Żyrardowie??
GameBoy replied to Hanah's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wyslalam, tez ze sluzbowego moze chociaz otworza :roll: Hassan <'> -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anonimowy Anonim']A gdybyś karmiła psy razem, tak, żeby Miszel widział Hexę jedzącą, to pewnie by go zjadła jako przystawkę, nie? Na moje psy konkurencja zawsze działała mobilizująco.[/quote] witam wszystkich, dzis mamy dzien bez weta :multi: ciotka otoz Hexa nie lubi towarzystwa przy jedzeniu co jednak nie przeszkadza Miszelowi stac nad nia jak cien, ona je i warczy, pewnie juz ma wrzody jego miska z ta sama karma zalana kaszka stoi obok Miszka czeka az suka zje, wylizuje jej karme, wylizuje swoja kaszke i z poczuciem dobrze spelnionego obowiazku idzie zrobic siku na podklad lub obok:evil_lol: interesuje sie zywo jedzieniem maluszkow rowniez bo daje im mleko zastepcze i tez robie kleik, takie jedzonko mu pasuje kupilam mu dwie puszki RC dla rekonwalescentow - 18 zl wydalam Michas jest zazdrosny o szczeniaki, lapie je za kark i cos tam kombinuje ale jak wrzasne "pusc" to on i Hexa puszczaja to co maja w gebie ogolnie mialam cyrk - teraz mam cyrk razy 4 :evil_lol: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ok, dzieki zaraz do niej naskrobie jutro bedzie pierwszy dzien od tygodnia, ktorego nie zaczne wizyta u weta ( wpadne tylko po puszki):p -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
nic, procz tego, ze ja jestem slepa :oops: przepraszam za zamieszanie mysle, ze o pomoc w samym oglaszaniu poprosimy mlodsze ciotki :evil_lol: nic nie ujmujac tym starszym :evil_lol: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anonimowy Anonim']Pewnikiem. Może i pogoda się poprawi i wyjdą lepsiejsze foty przy lepsiejszym świetle. Będę się upierać, że Miszel nie zasługuje na traktowanie fleszem.[/quote] ale zasluguje na dobry, najlepszy domek :loveu::loveu::loveu: a foty mu w tym pomoga -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']Ciotka a ta pani, która miała mixa onka przez kilkanaście lat??? Zrezygnowała??? Zapowiadało się obiecująco...[/quote] kochana ja sie nie bede dopraszala, jak bedzie chciala zadzwoni nie chce poprostu czekac z zalozonymi rekoma jutro kupie Michasiowi RC w puszce tego dla rekonwalescentow, jak sie nie uda sprobuje z ryba -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']przelalam 100zl z dopiskiem "emilia2280 na Michalka Gorbaczowa" :diabloti:- nie moglam sié powstrzymac, chyba mnie nie zamkná? :razz:[/quote] gorzej jak mnie zamkna :evil_lol: dzieki ciotka bo niestety jestesmy na miniusie a Michalek nadal nie jest zdrowy -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Michas ma 3 obserwatorow na allegro, dwie osoby dzwonily ale :shake: -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Kciuki sa. I to mocno zaciśnięte! Pzdr.[/quote] u mnie tez, wszyscy zaciskamy -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='an1a']Jestem po wizycie zainteresowanej rodziny, siedzieli z godzinę i udało im się zdobyć zaufanie małej, bo na początku się na nich wydzierała :) Przekupili ją smakołykami ;) Jestem umówiona na wizytę przedadopcyjną w środę. Proszę o kciuki ;)[/quote] i to podobno ja eksresowo wydaje psy :evil_lol: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Michas nadal nie chce jesc, je troche wiecej ale wlasciwie tyle, zebym sie odczepila oczywiscie kaszki wcina az milo majqa czy moglabys napisac jakis krotki tekst do ogloszen? czy moge prosic o pomoc w ogloszeniach michas ma wyroznione allegro, ale gratke i gumtree prosze o ogloszenia na innych portalach Miszka ma bardzo twardy charakter, jest dosc zaborczy i zazdrosny dobrze byloby gdyby byl jedynym psem w domu, koty toleruje jak najbardziej umie chodzic na smyczy,po schodach, wchodzi do windy, nie boi sie odglosow miasta, umie dac lapke, dlugo trzyma koo i sioo - podejrzewam, ze gdyby mogl wychodzic, nie zalatwialby sie w mieszkaniu wymaga socjalizacji z psami bo nie umie sie bawic, mam nadzieje, ze Hexa go nauczy swietnie strozuje, jest grzecznym, dosc spokojnym psem nie niszczy nic w mieszkaniu - o ile ma zabawki, bawi sie lub spi nie wyje, po wyjsciu naszym rano, pisnie 2-3 razy ale zanim djedzie winda daje juz spokoj